Kněžpole rozhodlo v nastavení

Slovácko Sport 13 / 09 / 2011

Ořechov - Mladcová 2:0 (1:0)
Bojovné utkání, ve kterém byli domácí důraznější v koncovce, ve 42. min. dal branku Hruboš a v 78. min. Smějsa.
Újezdec - J. Otrokovice 4:2 (1:2)
V první půli byli lepší hosté, kteří dvakrát vedli, domácí zklamali v koncovce. Zlom utkání nastal v 60. min., kdy domácí vyrovnali, to je nastartovalo a během čtvrthodiny přidali ještě další dvě branky. Za domácí dali po dvou brankách Kobzinek a Slinták.
Chropyně - O. N. Ves 6:1 (3:0)
Domácí byli v utkání jasně lepším mužstvem, ke klidu jim přidal i rychlý nástup, když v 10. min. vedli 2:0. Hosté sice v nástupu do druhé půle dali R. Zálešákem st. na 3:1, ale domácí vzápětí kontrovali dalším gólem.
1.FC Slovácko C - Prakšice 0:3 (0:2)
V první půli domácí zahodili několik šancí, naopak hosté dali dva šťastné góly. Po přestávce domácí bojovali, ale střelecky se jim nevedlo, hosté pečetili překvapující výhru brankou v 87. min. Branky: Chaloupka 2, Jurák.
Březolupy - Kněžpole 1:2 (0:1)
V první půli byla hra vyrovnaná, hostující Lipčík potrestal ve 20. min. hrubku domácí obrany. Po přestávce domácí přidali, zatlačili svého soupeře a ve 47. min. vyrovnali Chaloupkou. V 75. min. se domácí dožadovali uznání branky, kterou rozhodčí neuznal. Více štěstí v závěru měli nakonec hosté, v nastaveném čase centrovaný míč propadl gólmanovi mezi rukama a skončil v síti - 1:2.
Příluky - Nedachlebice 2:1