Branky: 25., 34. Pavlíček M., 47. Sklenka D., 75. Janík M. - 60. Brázdil R.
ŽK: 70. Janík Z., 89. Pavlíček R. - 11. Brázdil R., 61. Mikulica A., 70. Silný Z.
Rozhodčí: Miloslav Knot - Milan Pavlíček (laik), Lukáš Zich (laik).
Vážany: Šoustek O. - Vaculík A., Sklenka D., Pavlíček M., Panasko K. (66. Jordán L.), Měšťánek R., Janík Z., Janík M. (77. Pavlíček R.), Hlaváček M., Gottwald J., Bernatík T.
Trenér: Milan Soustružník.
Jankovice: Kutálek R. - Zapletal M., Surovec M., Silný Z., Němec K., Mikulica A., Matoušek M., Maňásek Z., Grossert Z., Brázdil R. (55. Pól V.), Bartoň J. (5. Mach A., 41. Kučík R.).
Trenér: Vlastimil Pól.
Utkání začalo větší aktivitou domácích, ale do větší šance se dostali z protiútoku hosté, když se k nebezpečné šanci dostal Grossert ve 13. minutě. Domácí odpověděli v 16. minutě nebezpečnou hlavičkou Janíka, ale gólu se domácí dočkali až ve 25. minutě, kdy se trefil Pavlíček - 1:0. Hosté se poté pokoušeli o vyrovnání, ale do vyložené šance se nedostali. Naopak na druhé straně se dostal k míči opět Pavlíček a trefil bránu pěknou střelou z dálky ve 34 minutě. Domácí hned na začátku 2. poločasu zvýšili Davidem Sklenkou. Hostům se na oplátku podařilo snížit Brázdilem a stav utkání uzavřel v 75. minutě Janík.
Nejlepší hráči: Marek Pavlíček - Milan Matoušek

Topolná - Nedakonice B 0:0
ŽK: 35. Hoferek P., 53. Hoferek O., 71. Pavlica A., 88. Rozsypálek P. - 14 , 82. Dvouletý D., 48. Rokyta M., 71. Mareček P., 74. Sedlařík R.
ČK: 82. Dvouletý D. (Nedakonice B).
Rozhodčí: Jan Houdek - Stanislav Mašlán (laik), David Ostrožík (laik).
Topolná: Rosík T. - Vašťák R., Válek A., Pavlica A., Mráz D., Huňka T. (28. Rozsypálek P.), Hoferek P., Hoferek O., Hoferek J., Gabrhelík T. (63. Mikulka M.), Foltýn P.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Nedakonice B: Štefaník R. - Šňupík P., Sedlařík R., Rokyta M., Maurer P., Mařák O., Lukašík D., Křemeček R. (74. Mareček P.), Dvouletý D., Beránek V., Andrýsek M. (72. Korvas A.)
Trenér: neuveden.
Utkání o záchranu nepřineslo krásnou podívanou. Za zmínku v prvním poločase stojí pouze dvě šance domácích. V 15. minutě po chybě hostující obrany mohl jít sám na golmana Válek, nicméně brankář včasným vyběhnutím tuto šanci zmařil. Ve 43. minutě z přímého kopu nastřelil břevno jeden z domácích hráčů. Jestiže první poločas mnoho šancí nepřinesl, tak druhý byl v tomto směru ještě chudší. Za zmínku stojí pouze ČK, kterou obdržel po druhé ŽK hostující David Dvouletý, a to za podražení soupeře. Po tomto vyloučení se domácí snažili vytvořit tlak, ale paradoxně mohli inkasovat, když v poslední minutě přeloboval jeden z Nedakonických hráčů nejen  brankáře domacích, ale i branku.
Nejlepší hráči: Jaroslav Hoferek - Roman Štefaník

Mistřice - Kněžpole 1:2 (0:1)
Branky: 62. Krupa J. - 20. Blaha K., 50. Kozelek O.
ŽK: 90. Huňka M. (Mistřice).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jiří Huňka (laik), Lubor Janča (laik).
Mistřice: Vyorálek J. - Vyoral P. (46. Sklenář P.), Večeřa L., Lapčík V., Krupa J., Huňka M., Horňák M., Engler I., Blaha J., Bilavčík M.
Trenér: Jaromír Vašek.
Kněžpole: Hančík F. - Večeřa M., Štefka P., Remeš V., Palčík R., Kozelek O. (81. Ižo F.), Hruboš P., Hruboš L., Grebeníček P. (90. Mazůrek A.), Brázdil O., Blaha K. (74. Kašný P.).
Trenér: Martin Haša.
V derby utkání bylo tempo ze začátku velmi pomalé, kdy obě dvě mužstva čekala na chybu toho druhého. Ta přišla ve 20. minutě v domácí defenzívě, kdy si na centrovaný míč naběhl Blaha a přízemní střelou otevřel skóre zápasu. Od té chvíle hosté převzali incicativu, byli fotbalovější a mohli i ve 30. minutě zvýšit náskok, ale svou šanci v malém vápně nevyužili. Domácí mohli ve 41. minutě vyrovnat, ale k volnému Horňákoví, který stál sám na malém vápně, se míč nedostal. Po změně stran hosté zatlačili domácí na jejich polovinu a v 50. minutě navýšili na 0:2 Kozelkem. Mistřice se nevzdávaly, hosté polevili a v 62. minutě domácí Kroupa hlavou snížil. Zbytek utkání se dohrával mezi šestnáctkami.
Nejlepší hráči: Martin Horňák - Petr Hruboš

Kostelany n. M. - Polešovice 3:2 (1:0)

Branky: 16. Dvouletý J., 49. Mojžíš Ju., 70. Čagánek P. - 71. Svoboda O., 72. Černoch M.
ŽK: 35. Ventrča J., 84. Šimík D. - 33. Svoboda O., 61. Martykán M.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Michal Rychlík (laik), Jakub Pavela (laik).
Kostelany n. M.: Hrabec V. - Ventrča J. (57. Čagánek P.), Šimík D., Plevák L., Němec M., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Horký L., Facalka R., Dvouletý J.
Trenér: Martin Vávra.
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O., Stašek J. (46. Hasoň J., 83. Mangl R.), Martykán M., Kubiš M., Korvas R., Kordula T., Dvouletý L., Černoch M., Březina P., Běhávka J.
Trenér: Radek Svoboda.
V sousedním derby viděli diváci kromě pěti branek i spousty osobních soubojů. V 16. minutě přihrál Julius Mojžíš Dvouletému a ten poslal domácí do vedení - 1:0. Ve 33. minutě se krásně uvolnil Březina, vystřelil, ale hostující obránci se štěstím odvrátili na roh. Ve 49. minutě centroval z pravé strany Dvouletý na Mojžíše, který střelou z velkého vápna upravil na 2:0. V 64. minutě Josef Mojžíš centroval Dvouletému, ale ten z brankové čáry přestřelil. V 70. minutě Julius Mojžíš přihrál Čagánkovi a ten z velkého vápna zvýšil na 3:0. O minutu později hosté snížili Svobodou - 3:1. O další minutu později šel do brejku Černoch, který z velkého vápna snížil na 3:2. V 90. minutě mohl vítězství domácích pečetit Julius Mojžíš, ale jeho pokus golman zlikvidoval.
Nejlepší hráči: Julius Mojžíš - Martin Černoch

Bílovice - Huštěnovice 1:1 (1:1)

Branky: 16. Sedlář J. - 7. Puškáč L.
ŽK: 23. Petrželka J., 80. Silný J., 81. Kulhavý D., 86. Malenovský P. (Huštěnovice).
Diváci: 90.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Martin Slavík (laik), Petr Valeš (laik).
Bílovice: Hanáček L. - Zlatý I., Zlámal Z., Sedlář J., Kováč P., Hlaváček P. (46. Vyorálek J.), Gajdošík E., Dostálek V., Dostálek A. (46. Urbánek P.), Čechmánek O., Bernatík P.
Trenér: Pavol Hýža.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M., Silný J., Silný F., Puškáč L. (76. Kanyza P.), Petrželka J., Malenovský P. (90. Hruboš Z.), Černý P., Adamík O.
Trenér: Karel Světnička.
Bílovice začaly velmi aktivně a v prvních pěti minutách měly dvě vyložené šance. V 7. minutě se poprvé dostali k míči hosté. Po velmi vlažné akci z druhé strany se s obrovským štěstím trefil Puškáč. Domácí ve snaze nepolevovali a v 16. minutě se k odraženému míči dostal Sedlář a střelou k tyči vyrovnal. Domácí byli nadále aktivní, ale skóre se již neměnilo a do šaten se šlo za stavu 1:1. Druhá půle nebyla zdaleka tak aktivní. Obě mužstva spíše bojovala a diváci si na své nepřišli. Od 70. minuty si domácí vytvořili velký tlak a drželi Huštěnovice na jejich půlce. Tlak byl enormní, ale vyložená šance nepřišla žádná, proto zápas skončil remízou.
Nejlepší hráči: Jan Sedlář - Lubomír Puškáč

Uh. Ostroh - Částkov 3:0 (2:0)
Branky: 23. Čápek J., 34. Procházka Z., 72. Šimčík D.
ŽK: 90. Kovařík M. - 84. Sotolář J., 90. Hejda M.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Josef Lopata (laik), Petr Minařík (laik).
Uh. Ostroh A: Konečný M. - Uřičák J., Šišpera F. (83. Kovařík F.), Smějsa V., Procházka Z. (68. Šimčík D.), Mrkva T., Kovařík M., Hlůšek Š., Durna M. (38. Lopata M.), Čápek J., Minařík V.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Částkov: Sehnálek J. - Vyoral M. (46. Řezníček J.), Trunkat D. (46. Malina P.), Sotolář J. (84. Vlčnovský J.), Pospíšil P. (80. Chmela T.), Krejčiřík M., Hubáček R., Hejda M., Haveta P., Flekač J., Burian M.
Trenér: Jiří Veselý.
Od začátku utkání měli navrch domácí. Po kopu z rohu Čápek hlavou otevřel skore na 1:0. O 10 minut později šel sám na brankaře hostů Procházka, přehodil brankaře a bylo to 2:0. Hosté měli pouze jednu šanci, když ve 44. minutě kopali pokutový kop, který zahrával Hejda, ale neproměnil. Ve druhém poločase byli jednoznačně lepší domácí ale šance neproměnili. Trefil se pouze Šimčík, který upravil v 72. minutě - 3:0.
Nejlepší hráči: Martin Konečný - Josef Sehnálek