Kněžpole srovnalo v závěru

Sport 06 / 04 / 2011

Kněžpole - Ořechov 1:1 (0:1)
V utkání pouze průměrné úrovně šli hosté do vedení ve ve 23. min. po rohovém kopu Kapetanovičem. Domácí po přestávce přidali a s přibývajícími minutami tlak sílil, dvakrát trefili břevno, vyrovnat se jim podařilo až v 88. min. Uhlířem.
1.FC Slovácko C - Kvasice 1:4 (1:1)
Domácí na lepšího soupeře nestačili, ten už v úvodní půlhodině měl tři tutovky a dal úvodní branku Prešnajdrem. Domácím se podařilo v závěru poločasu vyrovnat Blažkem. Po přestávce hosté pokračovali v aktivní hře a v 52. a 60. min. se prosadil Lepša. V samém závěru hosté pečetili výhru brankou Koplíka.
Prakšice - Újezdec 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou. Hosté vedli od 47. min. brankou Mařici. Domácím vyšel vstup do druhé půle a ve 47. min. srovnal Ondra na 1:1.  Hosté odpověděli rychlým gólem Gregora o pouhou minutu později. V závěru tlak domácích sílil a v 85. min. srovnal na konečných 2:2 J. Bičan.
Mladcová - Boršice 1:2 (0:0)
Ve vyrovnané první půli si oba celky vypracovaly jednu šanci, ale branky začaly padat až po přestávce. Hostům se povedl vstup do druhé půle, ve 49. min. dal vedoucí branku z penalty Kuzma a v 54. min. se prosadil Dufek - 0:2. Domácí nerezignovali a v 58. min. dali branku Vaňkem. Na víc ovšem neměli.
Nedachlebice - Příluky 4:0 (2:0)
Jednoznačná záležitost domácích, kteří brankami Křenka ze 7. a 15. min. vedli 2:0. Nedachlebičtí kontrolovali hru a soupeře k žádné vážnější akci nepustili. Po přestávce se ještě střelecky prosadili Surový s Urbanem.
Lůžkovice - Žalkovice 2:2