Branky: 6. Pavlíček A., 12. Pindryč R. - 33. Marek B.
ŽK: 55. Rosík T., 60. Žíla M. - 23. Šarata R., 37. Dvořák J., 65. Jurča A.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Igor Ševčík - Martin Strapina, Tomáš Polášek.
Částkov: Andrýsek T. - Žíla M., Vašek J. (90. Veselý J.), Sotolář J. (60. Schuska M.), Řezníček R., Rosík T., Pindryč R., Pavlíček A., Hubáček R., Haveta P., Flekač J. Trenér: Jiří Veselý.
Buchlovice: Dvořák P. - Vojtěšek A., Tomešek Z., Šarata R., Mikula J., Marek B., Křiva D., Kořínek M. (60. Gavenda J.), Jurča A., Hlůšek P., Dvořák J. Trenér: Josef Surý.
V bojovném utkání začali lépe domácí, kteří šli do vedení již v 6. minutě střelou Aleše Pavlíčka. O chvíli později ve 12. minutě se prosadil Radim Pindryč, který zvyšoval na 2:0. Buchlovicím se podařilo ve 33. minutě snížit Bedřichem Markem a od té chvíle převzali otěže zápasu do svých rukou. Druhý poločas hosté svůj tlak zvýšili, a to zvlášť když domácí dohrávali od 80. minuty bez vyloučeného hráče Tomáše Rosíka po obdržených dvou žlutých kartách. V nervózním závěru si domácí těšné vítězství již uhlídali.
Nejlepší hráči: Radim Pindryč - David Křiva

D. Němčí B - Boršice u Bl. 4:0 (2:0)
Branky: 28., 36., 69. Daněk L., 88. Světinský L.
ŽK: 68. Nožička J., 81. Huspenina M. (Boršice u Bl.).
Diváci: 110.
Rozhodčí: Petr Žlábek - Igor Ševčík, Libor Daněk (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Zimčík L., Tinka P., Světinský A., Stojaspal M., Salát J. (80. Loutocký P.), Pěrka S., Krchňáček M. (72. Světinský L.), Kadlček R., Hlaváček J., Daněk L. (88. Bršlica Z.). Trenér: Miroslav Baroň.
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík R., Nožička J. (83. Gál L.), Němeček R., Kolář M. (63. Stodolák M.), Ježek P., Huspenina M., Hrbáč E., Halík M. (85. Kusenda R.), Gál J., Bilík V. Trenér: Antonín Ježek.
Utkání rozhodli domácí už do konce prvního poločasu, kdy se dvakrát strefil Lukáš Daněk. Nejprve ve 28. minutě otevřel skóre Lukáš Daněk. Ve 36. minutě po kombinaci domácích se do prázdné branky opět trefil tentýž hráč. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a v 68. minutě to byl opět domácí Daněk, který ze standardní situace hlavičkou poslal míč do Hlůškovy branky a dovršil tím svůj hattrick - 3:0. V 88. minutě Ladislav Světinský při samostatném úniku zvýšil výsledek na konečných 4:0.
Nejlepší hráči: Lukáš Daněk - Vladimír Bilík

H. Němčí - St. Město 1:1 (1:0)
Branky: 35. Tureček M. - 75. Müller T.
ŽK: 12. Suchý R., 18. Rybnikář P., 33. Fibicher R., 64. Bobčík D., 65. Svadbík J. - 39. Hastík O., 41. Šopík R., 75. Šobáň P.
Diváci: 180.
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Roman Macalík (laik), Jiří Stuchlík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zimčík T., Zámečník Jo. (58. Bobčík D.), Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Suchý R., Kadlček V., Fibicher R., Bahula L., Halík T. (86. Jančařík F.). Trenér: David Velecký.
St. Město: Adamík T. - Vlček P. (45. Müller T.), Šopík R., Šobáň P., Svoboda O., Smělík M., Panáček M., Machala A. (66. Trubačík V.), Hastík O., Doseděl K. (61. Trubačík M.), Daťko J. Trenér: Roman Haša.
Utkání začalo v neklidném a nervózním tempu, kdy žádný z týmů nechtěl udělat chybu. V 31. minutě vstřelil první branku domácí kapitán Tureček M. z přímého volného kopu - 1:0. Hosté se snažili vyrovnat, ale v první půli se jim to nedařilo, a neměli ani mnoho gólových šancí. Ve 2. poločasu v 54. minutě hosté předvedli rychlou akci po pravé straně, kterou zakončoval Hastík O., ale Fibicher vykopl míč z branky. Z následujícího rohu měli hosté další šanci, ale výborného Rybníkáře nepřekonali. Hosté se rozjeli zejména z brejku, ale Hastík opět nedokázal překonat Rybníkáře. Hostům se podařilo vyrovnat až v 75. minutě, když osamocený Müller obstřelil Rybníkáře a nedal mu žádnou šanci.
Nejlepší hráči: Petr Rybnikář - Jiří Daťko

Huštěnovice - Uh. Ostroh 3:2 (0:0)
Branky: 53. Umlauf M., 64. Střítecký M., 68. Puškáč L. - 70. Durna M., 83. Zajíček J.
ŽK: 86. Střítecký M. - 40. Uřičák J., 57. Čápek J.
Rozhodčí: Tomáš Hanáček - Pavel Čechmánek (laik), Josef Lopata (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Vaverka T. (27. Puškáč L.), Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M. (88. Řehůřek J.), Silný F., Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Uřičák J., Procházka Z., Mrkva T., Kunovjánek M., Kovařík F. (78. Zajíček J.), Horák M., Hlůšek Š., Durna M., Čápek J., Peprníček T. (31. Kočiš P.). Trenér: Josef Zajíček.
Utkání začalo v klidném tempu, bez větších šancí. Domácí byli aktivnějším týmem asi od 10. minuty, ale nevytvořili si gólovou šanci. Druhý poločas začal lépe pro domácí když v 53. minutě otevřel skóre Umlauf - 1:0. Domácí byli lepším týmem a v 64. minutě po krásné akci z křídla skóroval patičkou Střítecký - 2:0. O 4 minuty později domácí Puškáč prostřelil brankaře mezi nohama a bylo to 3:0. Hosté přidali na aktivitě a v 70. minutě nádhernou střelou snížil Durna - 3:1. Hosté byli od vstřelené branky lepším týmem a šanci na body vykřesal v 83. minutě Zajíček, který snížil na 3:2, ale to bylo od hostů vše.
Nejlepší hráči: Pavel Černý - Miroslav Durna

Kněžpole B - Jarošov 2:2 (1:1)
Branky: 4. Palčík R., 93. (p) Haša M. - 30. Mikulka P., 71. Jančík V.
ŽK: 77. Kozelek M., 85. Musil Z. - 33. Vaculík M., 46. Kováč Pe., 55. Bartoň P., 92. Malina L.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Martin Strapina - Tomáš Polášek, Václav Lapčík (laik).
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R., Řezníček M. (85. Pastyřík R.), Palčík R., Kozelek O. (46. Hruboš L.), Kozelek M., Kašný R., Kašný P., Haša M., Flíbor T., Brázdil J. (80. Musil Z.). Trenér: Martin Haša.
Jarošov: Vyorálek J. - Vaculík M., Šácha J. (79. Vaculík L.), Mikulka P., Malina L., Kováč Pe. (59. Kryštof J.), Kováč Pa., Kolaja L., Kaštánek M., Jančík V., Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Hned od první minuty nastoupili domácí aktivně. Ve 4. minutě dal po rohu Palčík hlavou vedoucí branku. Hosté přidali a výsledkem byl přímý kop Mikulky, obstřelil zeď a srovnal na 1:1. Ve 40. a 42. minutě mohl Kováč hosty poslat do vedení, ale zradila ho koncovka. Hosté druhou půli začali lépe, vypracovali si více brankových příležitostí. V 71. minutě po centru Šáchy přehlavičkoval Jančík špatně vyběhnuvšího Hančíka - 1:2. Od 71. minuty mohli hosté dát nejméně tři branky, u všech šancí byl opět Kováč, o výsledku ale nerozhodl. Přišla třetí minuta nastavení a hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Haša na konečných 2:2.
Nejlepší hráči: Marek Řezníček - Pavel Kováč

Strání B - Pitín 4:0 (3:0)
Branky: 37. (p) Janík D., 41. Janošík R., 45. Zderčík R., 80. Popelka L.
ŽK: 31. Janošík R. - 22. Voda M., 32. Krahula L., 39. Salvet L.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - David Smetana (laik), Pavel Berčík (laik).
Strání B: Děcký R. - Zderčík R., Vintr P. (46. Popelka L.), Šimek J., Nuzík P., Motola J. (46. Adámek R.), Janošík R. (78. Popelka O.), Janík D., Houšť V., Haloda J., Bušo M. Trenér: Pavel Tinka.
Pitín: Škovran P. - Voda M., Voda J., Trllo Z., Salvet L., Martinec R., Maňas M., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Berčík P. Trenér: David Lukáš.
Od úvodního hvizdu drželi míč častěji na svých kopačkách domácí, ale jejich aktivitu brzdila nepřesná kombinace. Ani hosté se k vážnějšímu ohrožení branky nedostali a tak se přítomní diváci dočkali první branky až ve 37. minutě, kdy z pokutového kopu za ruku obránce otevřel skóre Janík. Domácím vyšla závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, kdy nejprve Janošík po chybě gólmana zvýšil na 2:0 a v závěrečné minutě Zderčík na 3:0. Hosté přijeli pouze v jedenácti hráčích, ale utkání nezabalili, lépe kombinovali a domácí tým dostali pod tlak. S koncovkou však byli na štíru. V závěrečných minutách se domácím naskytla možnost útočit do otevřené obrany a jednu z takových akcí zakončil Libor Popelka, kdy levou nohou vymetl šibenici hostující brány a uzavřel brankový účet zápasu na 4:0.
Nejlepší hráči: Roman Janošík - Michal Voda

Tupesy - Traplice 0:1 (0:0)
Branky: 70. Trávníček Vá.
ŽK: 49. Mikula F. - 27. Kubina T., 85. Štefka P.
Diváci: 30.
Rozhodčí: Roman Bednář - Pavel Novák (laik), Roman Obdržálek (laik).
Tupesy: Kučík M. - Vávra O., Šenk P., Molek S. (82. Gejdoš M.), Mikula F., Madzia D., Hruška J., Bureš R., Burda T., Bergauer M., Komínek J. Trenér: Roman Bureš.
Traplice: Kloček K. - Trávníček Vá., Štefka P., Slavík J., Polách O., Obdržálek M. (41. Gelien J.), Matoušek M., Kubina T., Kamarád J. (82. Kolínský T.), Gelien R, Čevela O. (61. Trávníček Vo.). Trenér: Ladislav Blecha.
Fotbal spíše průměrné úrovně nepřilákal mnoho diváků. Na nerovném terénu se hrála důrazná, ale nepřesná hra. Mnoho šancí si mužstva nevytvořila a hra se spíše odehrávala mezi pokutovými územími a to téměř po celý první poločas. O celém utkání rozhodla až chyba domácí obrany v 70. minutě čehož využil Trávníček a pohodlně překopl vyběhlého brankaře domácích - 0:1. Poté se hra otevřela a domácí se snažili hru srovnat, ale ani jedno mužstvo nemělo žádné další gólové šance.
Nejlepší hráči: Michal Kučík - Karel Kloček