Kněžpole zamířilo do čela

Slovácko Sport 04 / 04 / 2012

1.FC Slovácko C - Březolupy 3:1 (3:1)
Domácí začali lépe, po jedné akci trefili tyč, ale do vedení šli hosté Drgou. O pár minut později zužitkoval rohový kop domácí Maděrka a do konce půle Malý dvěma góly zajistil dvoubrankové vedení. Po přestávce ovládli hru hosté, ale střelecká smůla je připravila o lepší výsledek.
Chropyně - Kněžpole 1:2 (0:2)
V utkání o první místo se o výsledku rozhodlo už do přestávky, kdy hosté svého soupeře přehráli. V 10. min. poslal hosty do vedení z pokutového kopu Fišer, v 19. min. podcenil domácí golman střelu Biháriho - 0:2. Po přestávce se domácí zvedli a ve 46. min. snížili Vaňharou z penalty, na obrat to však nestačilo.
Újezdec - Nedachlebice 2:1 (0:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů, hosté byli v první půli lepší a ve 38. min. šli do vedení Krčmářem. Po přestávce se karta obrátila a domácí ovládli hru. Po hodině hry vyrovnali Kobzinkem a v 83. min. zajistil tři body pro domácí Pilka.
Ořechov - Prakšice 2:1 (1:1)
Nervozní a bojovné utkání s řadou brankových příležitostí na obou stranách. Domácí vedli brankou Trlidy ze 36. min., za hosty vyrovnal Šimuni. V závěru zápasu dal vítězný gól Ořechovských opět Trlida.
Kvasice - O.N.Ves 4:0 (1:0)
I když úvodních deset minut byli aktivnější hosté, první se radovali domácí, kteří dali branku už ve 3. min. Hosté si vypracovali v první půli jednu velkou šanci, tu však neproměnili. Po přestávce domácí ovládli hru a začalo se jim dařit i střelecky.
Mladcová - Baťov 1930 2:1, Žalkovice - Příluky 2:3