Kněžpole ztratilo body v derby

Slovácko Sport 09 / 05 / 2012

Ořechov - Žalkovice 1:3 (1:0)
 První branku se podařilo vstřelit  domácímu Kratinovi ve 36. min. Po přestávce hosté zaskočili Ořechovské rychlou vyrovnávací brankou Sedláře. Hosté po rychlých útocích do otevřené obrany dvakrát skórovali, a to v 65. Kučerou a v 85. min. Samsonkem.
Kvasice - Újezdec 5:3 (3:1)
Hosté zaspali začátek zápasu a ve 34. min. prohrávali už 3:0. V nástupu do druhé půle dokonce snížili na rozdíl jediné branky, ale domácí výhru pojistili pátou brankou z penalty. Branky: Prešnajder 3, Zapletalík, Lepša - Gregor 3
Baťov 1930 - 1.FCS C 1:1 (1:1)
Domácí otevřeli skóre v 7. min., hosté zareagovali vyrovnáním Bančáka ze 37. min. Po přestávce převzali taktovku domácí, měli neustálou převahu, kterou však nevyužili.
O.N.Ves - Příluky 5:1 (3:1)
Zpočátku byla hra vyrovnaná, po dvaceti minutách začali být aktivnější domácí a šli do vedení ve 28. min. Juráskem a o čtyři minuty později přidal M. Pokorný druhou branku. Hosté se dostali zpět do hry ve 34. min., kdy snížil Frolek, ale domácí odpověděli ve 38. min. přesným zásahem Šálka. Druhá půle byla plně ve znamení převahy domácích, kteří zvýšili na konečných 5:1.
Prakšice - Březolupy 0:6 (0:1)
 Domácí stačili soupeři vzdorovat jen v první půli. Po přestávce dali hosté rychlou druhou branku, krátce nato byl vyloučen jeden z domácích hráčů a hosté v závěrečné půlhodině přesilovku využili ke vstřelení čtyř branek. Góly: Kundrt 3, Michálek, Pavlík, Stašek
Nedachlebice - Kněžpole 3:1 (1:1)
Do poločasu byli aktivnější domácí a měli i více šancí a vedli od 8. min., hosté vyrovnávali Fišerem z penalty ve 44. min. Po přestávce domácí nadále měli více ze hry a více šancí, z nich dvě využili. Branky vítězů: Křenek 2, Ryška
Mladcová - Chropyně 2:0