Kněžpolským stačilo deset minut

Slovácko Sport 30 / 05 / 2012

Nedachlebice - O.N.Ves 0:1 (0:0)
Domácí byli v utkání lepším mužstvem, ale doplatili na nevyužití šancí z první půle. Hosté z první vážné akce v 53. min. dali vítězný gól Frantou. Od tohoto momentu se hosté zatáhli a podřídili vše uhlídání těsného vedení.
Kněžpole - Baťov 1930 3:0 (3:0)
Domácí rozhodli o svém vítězství v rozmezí 18. a 28. minuty, kdy dali všechny branky, postupně se trefili T. Klvaňa, Šust a Lipčík. Hosté se představili ve velmi dobrém světle, ale jejich hra postrádala efektivní zakončení.
Březolupy - Mladcová 1:2 (1:2)
Domácí vedli brankou Hrbáčka, ale hosté zásluhou střelecky disponovaného Jaroše dokázali ještě do přestávky otočit skóre. Po přestávce se domácí snažili o vyrovnání, ale brankou neskončila ani tutovka Kundrta.
1.FC Slovácko C - Ořechov 4:1 (1:1)
 Hosté šli do vedení po půlhodině Smějsou z trestného kopu, domácí vzápětí vyrovnali Langrem. Po přestávce domácí svou převahu vyjádřili třemi brankami v úvodní dvacetiminutovce a rozhodli o osudu zápasu. Branky: Langr, Bančák, Bučák 2 - Smějsa
Chropyně - Újezdec 2:0 (1:0)
Hosté byli domácím více než vyrovnaným soupeřem, ale do vážnější šance se po celou dobu zápasu nedostali. Zato domácí udíleli lekci z produktivity. Nejprve ve 26. min. zatáhl míč po křídle Kolařík, přesnou přihrávkou našel Urubka a bylo to 1:0. Druhý gól byl jako přes kopírák, kdy po křídle utekl Vaňhara a našel Kolaříka, který nedal hostujícímu brankáři  šanci.
Žalkovice - Prakšice 4:0 (2:0)
Domácí kontrolovali vývoj utkání a po zásluze zvítězili. Branky: Tabara, Mikuja, Sova, Horák F.
Příluky - Kvasice 3:0