K.O. za 158 sekund

Hluk Sport 15 / 11 / 2018

Druhou hořkou pilulku za sebou spolkli florbalisté Spartaku Hluk. Po porážce v městě tatrovek vyhořeli před vlastními fanoušky proti Svitavám, když si „prodloužili přestávku“ mezi druhou a třetí třetinou a pykali třemi góly během 158 sekund…
HLUK - Svitavy 4:5
Kanonýr Tomáš Olbert sice na sklonku čtvrté minuty otevřel skóre zápasu, ale to bylo poprvé a taky naposledy, kdy Hlučané vedli. Ve 24. minutě ještě Zatloukal vyrovnal na 2:2, ale další šance už Spartak nevyužil. A v nástupu do poslední části totálně zaspal, když nezvládl dohrávku oslabení a následně kapituloval ještě dvakrát. Hlučané sice nesložili zbraně, přepnuli na vyšší rychlostní stupeň, vytvořili si tlak a snížili na rozdíl jediné branky. Aspoň na prodloužení už ale nedosáhli. Branky: Olbert 2, Zatloukal, Duda. Třetiny 1:1, 1:1, 2:3.
HLUK: Podškubka - Hubáček, Jílek, Zábrana, Holý, P. Krchňáček, Cileček - Zatloukal, Duda, Olbert, Blizňák, Petlan, Janča, Jílek, M. Krchňáček, Zatloukal, Holý.