Kocábová všem vypálila rybník

Kocábová všem vypálila rybník
Foto: ilustrační foto DDK
Slovácko Sport 07 / 09 / 2020

V minulém kole museli dva tipující AQUAPARK Slovácké sedmy do rozstřelu. Diváckou kapacitu stadionu 1.FC Slovácko přesněji střelil Petr Ševčík z Uh. Brodu, na kterého, jako na vítězku čtvrtého kola - Ludmilu Kocábovou z Nedachlebic, čeká v redakci DOBRÉHO DNE plavenka do uherskohradišťského aquaparku.

Výsledky čtvrtého kola:

10 L. Kocábová (Nedachlebice).
9 J. Mazůrek ml. (Kun.), F. Kozelek (Topolná).
8 J. Matulka (UH), J. Horký (Nedakonice), Z. Rýc (Svárov).
7 Z. Bělovský (Kněžpole), P. Polák (UB), R. Holásek (UH), J. Chlup (Boršice), P. Ševčík (UB), A. Kolaja (Svárov), K. Blaha (Huštěnovice), A. Ševčíková (UB), J. Šurmánek (UH), L. Zichová (Traplice), J. Medek (Topolná), V. Marášek (Nedachlebice).
6 J. Kazík (Sušice), J. Procházka (Tupesy), Z. Mahdalík (Korytná), J. Schön (Mistřice), M. Jakšík (Nedachlebice).
5 L. Hanáček (UB), I. Kučík (Jankovice), A. Bánovský (Kněžpole), M. Janůšek (UH), F. Kocáb (Nedachlebice), P. Večeřa (UH), J. Hřib (Šumice).
4 L. Kalinová (UB), M. Brožová (Jar.), K. Šustr (Jalubí), A. Pauřík (Kněžpole), M. Schön (Mistřice), M. Kotásková (UH).
3 S. Gajdošík (UH), V. Tomáštík (UH), J. Červenka (Tupesy), L. Lekeš (Bánov), V. Volčík (UH), M. Omelka (Jar.), V. Vlk (Jalubí), M. Jančová (D. Němčí), O. Bláha (Mistřice), DDK, M. Brož (Jarošov).
2 P. Zelinka (D. Němčí), K. Kopeček (UB), D. Marášek (Nedachlebice), Z. Brož (Jar.), L. Bartoňová (Buchlovice), K. Garžík (UH), J. Čech (UH), P. Krsička (Sušice), J. Pauřík (Kun.), P. Lakosil (Tupesy), M. Bartošík (UH), J. Schneider (UH), A. Zpěvák (Sady), V. Remeš (Kněžpole).
1 M. Šurmánek (Jar.), L. Kalina (UB), J. Stašek (Tupesy), M. Kundera (SM), L. Fiala (UH), S. Soukup (Nedachlebice), M. Bělovský (Kněžpole), J. Bělovská (Kněžpole), L. Remeš (Kněžpole).

Celkové pořadí po čtyřech kolech:

33 P. Ševčík (UB), A. Ševčíková (UB).
32 A. Kolaja (Svárov), J. Šurmánek (UH).
31 Z. Brož (Jar.).
30 Z. Mahdalík (Korytná), J. Horký (Nedakonice).
29 L. Kocábová (Nedachlebice), I. Kučík (Jankovice).
28 J. Medek (Topolná), V. Marášek (Nedachlebice), J. Hřib (Šumice), D. Marášek (Nedachlebice).
27 L. Lekeš (Bánov), M. Schön (Mistřice).
25 Z. Rýc (Svárov), F. Kocáb (Nedachlebice), J. Schön (Mistřice), L. Kalinová (UB).
24 J. Chlup (Boršice), V. Volčík (UH), J. Čech (UH), M. Jakšík (Nedachlebice), J. Schneider (UH).
23 J. Procházka (Tupesy), P. Večeřa (UH).
22 S. Soukup (Nedachlebice), F. Kozelek (Topolná).
21 A. Pauřík (Kněžpole), V. Vlk (Jalubí), O. Bláha (Mistřice).
20 P. Polák (UB), L. Hanáček (UB), J. Matulka (UH), M. Kundera (SM), S. Gajdošík (UH).
19 M. Bartošík (UH), M. Janůšek (UH), V. Remeš (Kněžpole), Z. Bělovský (Kněžpole), L. Kovařík (UO), L. Remeš (Kněžpole), M. Brožová (Jar.).
18 J. Mazůrek ml. (Kun.), K. Šustr (Jalubí), M. Šurmánek (Jar.), L. Zichová (Traplice).
17 M. Kotásková (UH), A. Zpěvák (Sady).
16 K. Kopeček (UB), J. Červenka (Tupesy), L. Bartoňová (Buchlovice), L. Kalina (UB), A. Bánovský (Kněžpole).
15 O. Adamík (Huštěnovice).
14 K. Blaha (Huštěnovice), J. Pauřík (Kun.), J. Bělovská (Kněžpole), M. Bělovský (Kněžpole), R. Holásek (UH), M. Rozsypálek (Jar.).
13 M. Brož (Jarošov), M. Omelka (Jar.).
12 J. Mikulková (Spytihněv).
11 L. Mikulka (Spytihněv), P. Lakosil (Tupesy), P. Krsička (Sušice).
10 J. Stašek (Tupesy), V. Tomáštík (UH).
9 DDK, J. Mazůrek st. (Kun.).
7 K. Garžík (UH), M. Jančová (D. Němčí).
6 J. Kazík (Sušice).
5 J. Havlíček (UH).
4 J. Černý (Břestek), A. Vaškových (UH).
3 A. Mikulášková (Bojkovice), L. Fiala (UH).
2 D. Hykl (Jar.), P. Zelinka (D. Němčí).
1 J. Čevela (Salaš).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace