Kočí: Titul jsme prohrály v Písku!

Kočí: Titul jsme prohrály v Písku!
Veselí nad Moravou Sport 19 / 03 / 2010

Oči pro pláč zbyly házenkářkám Veselí nad Moravou, jejichž sen o interligovém titulu se rozplynul. Jejich katem se stala Slavie Praha, která si dvě kola před koncem zajistila prvenství s dostatečným náskokem.
Poprvé v historii tak získá český celek interligový titul, avšak Veselí to nebude. Loni mu utekl mezi prsty, letos si opět musí nechat zajít chuť. „Před rokem nikdo s prvním místem nepočítal, ale teď jsme tomu všichni věřili. Je to zklamání,“ říká tahounka týmu Jarmila Kočí, podle které nastal zásadní zlom již před pěti koly. „Můžeme si za to samy, protože jsme prohrály v Písku. Nebýt toho, ztrácely bychom na Slavii jen dva body,“ prozrazuje pětatřicetiletá univerzálka. Jenomže prohrou na jihu Čech si Veselanky prohloubily manko na lídra, se kterým musely vyhrát nejméně o sedm branek a ještě doufat, že v posledních dvou kolech někde klopýtne, zatímco ony už nezaváhají.
Naděje šly k ledu hned při vzájemném utkání, které připadlo ve prospěch sešívaných. „Slavie má formu. Šlo jí všechno, naopak my jsme měly děravé ruce,“ běduje realistka, která sedmibrankový triumf brala s rezervou, ale s porážkou nepočítala. „Bohužel jsme nezvítězily ani o branku. Na druhou stranu je dobře, že se u nás konečně objevil tým, kde jsou šikovné mladé holky,“ klaní se soupeřkám Kočí, jež nastoupila se sebezapřením. „Dva týdny jsem netrénovala a brala antibiotika. Když jsme vedly o tři branky, v podvědomí jsem doufala, že to můžeme zlomit. Potom jsem se zranila a nadávala jsem si, že jsem měla povzbuzovat raději doma u televize,“ směje se na závěr. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace