Kohoutek zajistil všechny body

Slovácko Sport 08 / 06 / 2017

Hluk - Koryčany 3:2 (2:1)
Hosté nechtěli dát body zadarmo a dlouho drželi s domácími krok. Hlučané v zápase dvakrát vedli. Rozhodnutí tak přišlo až v 80. minutě, kdy proměnil pokutový kop domácí kapitán Dohnal.
Branky: Horák, Dohnal 2 (1 z PK).
Újezdec - Dolní Němčí 0:2 (0:0)
Domácí drželi dlouho nerozhodný stav. O vítězství rozhodli Dolněmčané během pěti minut. Nejprve se prosadil Poruban v 78. minutě a pojistku přidali hosté v 83. minutě zásluhou Tinky.
Branky: Poruban, Tinka.
Nivnice - Žalkovice 1:2 (1:2)
Žalkovice šly do vedení již po třech minutách hry. Domácímu celku se tak po několikáté v sezóně nepodařilo nezachytit úvodní minuty utkání. Když hráči Nivnice prohrávali po necelé půlhodině již o dvě branky, nevypadalo to s domácími dobře. Naději ještě do poločasu vykřesal Máčalík, to však bylo ze strany Nivnice vše.
Branka: Máčalík.
Napajedla - Osvětimany 2:3 PK (2:0)
Osvětimany po první půli prohrávaly o dva góly. Po změně stran výrazně přidaly, za což byly odměněny nejprve v 63. minutě, kdy z penalty snížil Zýbal, záhy nato bylo vyrovnáno zásluhou Brhela. Zápas nakonec rozhodl až penaltový rozstřel, v němž se zadařilo hostům.
Branky: Zýbal, Brhel.
Bojkovice - Malenovice 3:1 (2:1)
Když po šesti minutách svítilo na tabuli vedení domácích 2:0, vše napovídalo pohodlnému vítězství Bojkovic. To mírně narušilo snížení hostů po půlhodině hry. Ve druhé půli šli hosté do deseti, čehož však Bojkovičtí využili však až v závěru, kdy přidali pojistku ke svému vedení.
Branky: Křemeček, Zýbal.
Nedachlebice - Vlčnov 1:2 (0:0)
Jako první se prosadili  prosadili hosté  a to až v 55. minutě. Nedachlebice však našly na vedení hostů odpověď a utkání tak směřovalo k remíze. Tu ovšem minutu před koncem řádné hrací doby odmítl vlčnovský Kohoutek, který rozhodl o třech bodech pro svůj tým.
Branky: Urban - Beránek, Kohoutek.
Kvasice - Skaštice 4:2 (3:0)