Kolaja čepoval desítku

Kolaja čepoval desítku
Foto: DDK  /  Antonín Kolaja ze Svárova.
Slovácko Sport 07 / 05 / 2024

Tipéři v sedmém kole pouze paběrkovali. Nic na tom nezměnil ani fakt, že Kostelanští do Drslavic nedorazili. Domácí bezmoc Starého Města nebo plichtu Nezdenic nečekal nikdo. Přesto ostřílený Antonín Kolaja ze Svárova nasbíral deset bodů a v recepci DOBRÉHO DNE na něho čeká dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. Za něj si v síti prodejen COOP Jednota Uh. Ostroh nakoupí ze široké nabídky čerstvých potravin a nepotravinářského zboží.

10 A. Kolaja (Svárov).
8 A. Pauřík (Kněžpole), M. Doležalová (UH), J. Medek (Topolná).
7 M. Kundera (STM), F. Kocáb (Nedachlebice), Z. Bělovský (Kněžpole).
6 L. Kocábová (Nedachlebice), V. Hruboš (Břestek), Z. Rýc (Svárov), L. Hanáček (UB).
5 A. Bánovský (Kněžpole), J. Doležal (UH), L. Kalina (UB), D. Adamek (UH), M. Šurmánek (Jarošov).
4 S. Soukup (Nedachlebice), M. Kotásková (UH), J. Hoferek (Nedachlebice), A. Krpal (Stříbrnice), V. Remeš (Kněžpole), V. Popelka (Strání), O. Bláha (Mistřice), F. Kozelek (Topolná), F. Rýc (Svárov), K. Blaha (Huštěnovice), J. Hřib (Šumice), M. Rozsypálek (Jarošov), P. Ševčík (UB), M. Smělík (Kudlovice).
3 Z. Mahdalík (Korytná), V. Marášek (Nedachlebice), I. Kučík (Jankovice), D. Marášek (Nedachlebice), J. Šurmánek (UH), L. Lekeš (Bánov), M. Schön (Mistřice), M. Jakšík (Nedachlebice), L. Bartoňová (Buchlovice), L. Kalinová (UB), P. Horký (Polešovice), V. Kadlčíková (Popovice), P. Večeřa (UH), A. Trávníčková (Traplice).
2 F. Piňos (Hluk), J. Procházka (Tupesy), V. Volčík (UH), J. Horký (Nedakonice), A. Janošek (Kudlovice), K. Taťák (UH), J. Ježková (Dolní Němčí), O. Lekeš (Babice), J. Schneider (UH).
1 M. Martykán (UH), J. Mazůrek (Kunovice), H. Janíková (Strání), J. Čech (UH), L. Fiala (UH), M. Bartošík (UH), J. Matulka (UH), K. Garžík (UH), V. Remeš (Kněžpole), M. Dvořáček (Huštěnovice), M. Jančová (Dolní Němčí), R. Holásek (UH).

Bodový stav soutěžících po sedmém kole
61 A. Pauřík (Kněžpole).
59 J. Medek (Topolná).
56 M. Rozsypálek (Jarošov), J. Doležal (UH).
54 I. Kučík (Jankovice), A. Kolaja (Svárov), L. Kalinová (UB).
53 J. Horký (Nedakonice).
52 J. Hřib (Šumice), F. Piňos (Hluk), P. Večeřa (UH), K. Blaha (Huštěnovice).
51 M. Kotásková (UH), K. Garžík (UH).
50 V. Marášek (Nedachlebice), V. Hruboš (Břestek).
49 Z. Mahdalík (Korytná), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Šurmánek (UH).
48 M. Šurmánek (Jarošov), F. Kozelek (Topolná), Z. Rýc (Svárov).
47 V. Kadlčíková (Popovice), M. Doležalová (UH).
46 D. Marášek (Nedachlebice).
45 P. Ševčík (UB), S. Soukup (Nedachlebice), L. Kocábová (Nedachlebice), F. Kocáb (Nedachlebice), V. Remeš (Kněžpole), M. Kundera (STM), K. Taťák (UH).
44 J. Schneider (UH), J. Procházka (Tupesy), L. Fiala (UH).
43 L. Kalina (UB), A. Krpal (Stříbrnice), M. Jakšík (Nedachlebice), J. Matulka (UH).
42 M. Smělík (Kudlovice), F. Rýc (Svárov).
41 M. Dvořáček (Huštěnovice), M. Schön (Mistřice), V. Popelka (Strání).
39 R. Holásek (UH), V. Volčík (UH).
37 L. Bartoňová (Buchlovice), J. Mazůrek (Kunovice).
36 J. Čech (UH), L. Lekeš (Bánov), H. Janíková (Strání).
34 L. Hanáček (UB), M. Bartošík (UH).
31 A. Trávníčková (Traplice).
30 Š. Kret (Dolní Němčí).
28 D. Adamek (UH).
27 A. Janošek (Kudlovice), O. Lekeš (Babice).
26 A. Bánovský (Kněžpole), P. Horký (Polešovice).
24 J. Ježková (Dolní Němčí), M. Jančová (Dolní Němčí).
23 O. Bláha (Mistřice).
15 V. Jahoda (Nivnice).
14 T. Doležal (UH).
10 Z. Žiška (Traplice).
8 V. Remeš (Kněžpole).
7 L. Mitáček (UH).
6 O. Adamík (Huštěnovice), J. Kazík (Sušice), V. Vlk (Jalubí).
5 M. Martykán (UH).
4 J. Hoferek (Nedachlebice), J. Kníchal (Nedachlebice).
2 F. Rožnovský (Nedachlebice), A. Bánovský (Kněžpole).

Tagy článku

TOPlist