Kolajova vítězná vlna

Kolajova vítězná vlna
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 11 / 09 / 2023

Minulé kolo zazářil v rozstřelu, toto kolo vyhrál hned na poprvé. Řeč je o Antonínu Kolajovi ze Svárova, který v šestém kole točil dvanáctku. Stejně jako před týdnem na něho v recepci DOBRÉHO DNE čeká dárkové balení vína od Mojí vinotéky.

12 A. Kolaja (Svárov).
11 R. Holásek (UH).
10 V. Vašková (Mařatice).
9 L. Kalinová (UB), M. Šurmánek (Jarošov).
8 V. Marášek (Nedachlebice), H. Janíková (Strání), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Jakšík (Nedachlebice), F. Kozelek (Topolná), V. Remeš (Kněžpole), J. Pauřík (Kunovice), P. Ševčík (UB).
7 V. Hruboš (Břestek), I. Kučík (Jankovice), J. Horký (Nedakonice), T. Doležal (UH), M. Schön (Mistřice), L. Bartoňová (Buchlovice), D. Marášek (Nedachlebice).
6 J. Ježková (Dolní Němčí), A. Zpěvák (Sady), J. Medek (Topolná), V. Volčík (UH), M. Doležalová (UH), M. Jančová (Dolní Němčí), L. Kalina (UB), D. Adamek (UH), K. Blaha (Huštěnovice), J. Hřib (Šumice), F. Rýc (Svárov), L. Hanáček (UB), O. Bláha (Mistřice)
5 M. Kotásková (UH), A. Pauřík (Kněžpole), L. Kocábová (Nedachlebice), L. Lekeš (Bánov), J. Šurmánek (UH), M. Rozsypálek (Jarošov), V. Kadlčíková (Popovice), Z. Žiška (Traplice), K. Garžík (UH), F. Kocáb (Nedachlebice), J. Matulka (UH), F. Hráček (UH), Z. Rýc (Svárov), M. Bartošík (UH), V. Popelka (Strání), J. Čech (UH), J. Schneider (UH), Z. Mahdalík (Korytná).
4 V. Jančík (Jarošov), M. Kundera (STM), S. Soukup (Nedachlebice), A. Bánovský (Kněžpole).
3 P. Večeřa (UH).
2 M. Straka (Huštěnovice), J. Mazůrek (Kunovice).
1 J. Tóth (Strání), V. Jahoda (Nivnice).

Celkový stav po šestém kole:

44 L. Kalina (UB).
43 A. Kolaja (Svárov).
42 M. Doležalová (UH), F. Kozelek (Topolná).
41 I. Kučík (Jankovice).
40 M. Šurmánek (Jarošov), D. Marášek (Nedachlebice).
39 A. Zpěvák (Sady).
38 M. Jakšík (Nedachlebice).
37 V. Vašková (Mařatice), Z. Mahdalík (Korytná), P. Ševčík (UB), Z. Žiška (Traplice).
36 J. Medek (Topolná), J. Horký (Nedakonice), Z. Bělovský (Kněžpole).
35 V. Remeš (Kněžpole), M. Schön (Mistřice), F. Kocáb (Nedachlebice).
33 V. Volčík (UH).
32 L. Kalinová (UB), J. Matulka (UH), M. Bartošík (UH), V. Popelka (Strání), M. Kundera (STM).
31 L. Lekeš (Bánov), A. Pauřík (Kněžpole), Z. Rýc (Svárov), L. Bartoňová (Buchlovice), O. Bláha (Mistřice).
30 P. Večeřa (UH), J. Čech (UH), J. Schneider (UH), H. Janíková (Strání), V. Marášek (Nedachlebice), V. Hruboš (Břestek).
29 K. Blaha (Huštěnovice), V. Kadlčíková (Popovice), J. Šurmánek (UH), A. Bánovský (Kněžpole), M. Rozsypálek (Jarošov), L. Kocábová (Nedachlebice).
28 J. Pauřík (Kunovice), M. Jančová (Dolní Němčí), T. Doležal (UH), M. Kotásková (UH).
27 J. Hřib (Šumice), R. Holásek (UH).
26 V. Jančík (Jarošov), L. Hanáček (UB), J. Ježková (Dolní Němčí), D. Adamek (UH).
25 J. Mazůrek (Kunovice), S. Soukup (Nedachlebice).
24 F. Hráček (UH), F. Rýc (Svárov).
23 V. Vlk (Jalubí).
21 K. Garžík (UH).
17 M. Straka (Huštěnovice).
15 O. Adamík (Huštěnovice).
14 V. Jahoda (Nivnice).
12 J. Tóth (Strání)

Tagy článku

TOPlist