Branky: 48. Kročil T., 50. Dvořák P. - 4. Vladár J., 84. Kavka P.
ŽK: 34. Michalčík R. - 26. Vladár J., 36. Domorád P., 36. Salavet L Diváci: 100.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jiří Gřunděl (laik), Pavel Berčík (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Kročil T., Krč P., Kočí Z., Jančář T., Jál J., Gřunděl J., Dvořák P., Ondrušek D. (73. Grác A.), Polanský I., Michalčík R.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Pitín: Salvet L. - Kozubík J., Kozubík A. (81. Kavka P.), Domorád P. (68. Staněk Š.), Divila J., Bureš M., Trllo Z., Schäffer P., Vladár J. (90. Holík K.), Mlček T., Voda M. (78. Pokorný R).
Trenér: David Lukáš.
V hodovou sobotu se v Záhorovicích hrálo derby utkání. Ve 4. minutě prostřelil hostující Vladár domácího gólmana a otevřel skóre zápasu 0:1. Domácí to nevyvedlo z míry a v průběhu první půle si vypracovali několik dobrých brankových příležitostí, bohužel pro ně, bez gólového efektu. Co se jim nepovedlo v prvním poločase, dokázali zrealizovat hned v úvodu druhé půle. Nejprve vyrovnal ve 48. minutě Kročil a o dvě minuty později otočil skóre Dvořák 2:1. Z ojedinělého protiútoku srovnal v 84. minutě vystřídavší Kavka na 2:2. V nastaveném čase zazdil domácí Kročil tisíciprocentní šanci, když z malého vápna trefil pouze vyběhnuvšího gólmana.
Nejlepší hráči: Petr Dvořák - Ladislav Salvet

Strání B - St. Hrozenkov 1:2 (1:0)

Branky: 25. Žajgla T. - 67. Gabrhel J., 84. Žmolík L.
ŽK: 22. Lebánek L., 27. Husařík R., 60. Gabrhel J. (St. Hrozenkov) Diváci: 95.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Libor Nuzík (laik), Lukáš Juračka (laik).
Strání B: Děcký R. - Pavluš M., Houšť V., Bušo M. (73. Janiga V.), Šídlo V. (76. Mikláš M.), Vintr P., Tóth P., Žajgla T., Popelka J., Zderčík P., Zderčík A.
Trenér: neuveden.
St. Hrozenkov: Janíček P. - Husařík R., Husařík M., Gabrhel P., Gabrhel J., Breznický R. (83. Semela P.), Breznický P., Žmolík L., Tuharský J., Ostravský R., Lebánek L.
Trenér: Josef Vaculík.
První poločas měli domácí převahu. V 10. minutě vystřelil Vintr, ale jen těsně minul branku. Nejvíce z domácích byl vidět Žajgla, který dělal hostům velké problémy. Jen za první půli měl čtyři tutovky, avšak proměnil jen jednu a to ve 25. minute po centru z pravé strany hlavou 1:0. Druhý poločas se odehrával jako přes kopírák. Domácí útočili a hosté se spoléhali na rychlé brejky. V 57. minutě měl velkou šanci domácí Zderčík, ale výborný gólman hostů čaroval. V 67. minutě po krásné kombinaci hosté srovnali Gabrhelem. Domácí chtěli strhnout vítězství na svou stranu, zapomněli ale volného Žmolíka, který za přispění domácího Tótha upravil v 84. minutě na konečných 1:2.
Nejlepší hráči: Pavel Vintr - Petr Janíček

Přečkovice - Žítková 1:1 (1:0)
Branky: 3. Pešek - 60. Panák M.
ŽK: 24. Kuchař M., 61. Michálek (Přečkovice). ČK: 62. Michálek (Přečkovice). Diváci: 50.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský.
Přečkovice: Nevěřil J., Michálek, Kuchař M., Bezruč M., Pešek, Uhlíček.
Trenér: Pavel Holík.
Žítková: Birás A. - Hrubý M., Hodulík P., Hargaš R., Hargaš M., Beňo T., Panák M.
Protože se v Přečkovicích nepsal zápis v elektronické podobě, nejsou statistické údaje podrobné. Už ve 3.minutě zaváhal žítkovský brankář a Pešek pohodlně otevřel skóre zápasu. Hru oběma mužstvům znepříjemňoval nerovný terén, nicméně fotbalisté z Kopanic si v průběhu první půle vytvořili několik gólovek. Nejlepší hráč domácích Šenkeřík však všechny jejich pokusy zlikvidoval. V 60. minutě hosté zahrávali trestný kop a Panák srovnal na 1:1. Odpískání přímého kopu se pranic nelíbilo Michálkovi, který nejprve obdržel žlutou kartu a za několik okamžiků i červenou. Hosté mohli dokonale otočit skóre zápau, ale výborné zákroky gólmana domácích a jejich střelecká nemohoucnost ke změně skóre nevedly.
Nejlepší hráči: Šenkeřík - Martin Hargaš

H. Němčí - Orel UB 4:0 (3:0)
Branky: 10. Zámečník Jiří, 13. Cmol M., 31. Bobčík D., 76. Nuzík P.
ŽK: 35. Konrád P., 65. Machala R. (Orel UB). Diváci: 150.
Rozhodčí: Kateřina Součková - Roman Macalík (laik), Karel Jahoda (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Svadbík J., Pospíšek M. (87. Huňka V.), Nuzík P., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J. (77. Fibicher R.), Cmol M., Bobčík D. (57. Tureček M.).
Trenér: Petr Rybnikář.
Orel UB: Maršálek M. - Žižka Z. (46. Karlík J.), Slovák J., Sedláček J., Meindlschmid P., Machala R., Křivánek V., Konrád P., Gureň M., Durďák V., Bujáček P.
Již od začátku si domácí vytvořili převahu a ve 13. minutě již vedli 2:0. Hosty témeř nepustili na svoji polovinu. Domácí mužstvo zkoušelo navýšit skóre, povedlo se jim to v 31. minutě, když Bobčík navýšil již na 3:0. Toto vedení si domácí udrželi do konce prvního poločasu a hosté již žádnou akci, který by domácího brankáře ohrozila nevymysleli. Za stavu 3:0 pro domácí se tedy šlo do šaten. V úvodu druhého poločasu si hosté vytvořili tlak, který gólově nevyužili a nestřelili gól. V 76. minutě domácí družstvo navýšilo na 4:0 a tento náskok si již podrželi. Hosté domácí branku již neohrozili a domácí vyhráli a získali tři body do tabulky.
Nejlepší hráči: Jakub Svadbík - Vojtech Durďák

Březová - Boršice u Bl. 3:0 (2:0)
Branky: 14., 47. Janků M., 38. Pomajbík D. ŽK: 32. Janků M., 34. Čaňo P., 80. Čaňo D. - 28. Ondra P., 32. Halík M., 63. Chudík L., 70. Horák Z., 81. Kusenda P. Diváci: 117.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Josef Janků (laik), František Motyčka  (laik).
Březová: Bruštík D. - Vojtek J., Trecha J., Ševčík T. (77. Čaňo L.), Pomajbík D., Plášek V., Křeháček M., Janků M., Hanák T. (82. Matějíček P.), Čaňo P. (89. Moravčík D.), Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina .
Boršice u Bl.: Stodolák M. - Šimek R., Ondra P., Nožička J., Kusenda P., Jurásek Š. (75. Tureček M.), Chudík L., Huspenina M., Horák Z., Halík M., Doležal R.
Trenér: Vladimír Bilík.
Během utkání vystoupili lépe domácí, kteří od první minuty měli velký tlak, který využili ve 14. minutě, kdy se dostal k míči Janků a ten skóroval na 1:0. Domácí kontrolovali stav hry a Pomajbík přidal gól ve 38. minutě a zvýšil na 2:0. Hosté se snažili s výsledkem něco dělat, ale do konce prvního poločasu se jim to nedařilo. Do druhé půle vstoupili lépe opět domácí, kdy se dostal k míči Janků a poslal míč hlavou do branky a zvýšil pro domácí na 3:0. Hosté se od té doby trochu zvedli a začali aktivněji bojovat. Velkou šanci měl Nožička, který prohodil domácího brankáře, ale ten byl ve střehu a míč krásně zpracoval. Obě družstva si vytvářely obrovské šance.
Nejlepší hráči: Tomáš Hanák - Štěpán Jurásek

Komňa - Os. Lhota 1:3 (1:3)
Branky: 34. Kala M. - 8., 11., 39. Zalubil O. ŽK: 40. Pospíšil L., 62. Urbánek J. ml. - 25. Horák K., 79. Pešík D. ČK: 75. Kala M. - 75. Kuban V. Diváci: 80.
Rozhodčí: Ondřej Vlk - Jiří Šašinka (laik), Petr Hanáček (laik).
Komňa: Urbánek J. ml. - Vaverka I. (46. Prchlík J.), Varaďa M. (90. Matoušek M.), Staník M., Ridoško M., Pospíšil L. (87. Špíšek M.), Lisoněk L. (79. Valter P.), Kala M., Hanke T., Gago J. (33. Urbánek P.), Dolina M.
Os. Lhota: Jakoubek P. - Zalubil O., Štergenich P., Štergenich D., Pešík D., Lučný O. (87. Radoch J.), Krátký E. (46. Kuban V.), Kopeček M. (79. Šimčík M.), Horák K., Hanák R, Radoch P.
Trenér: Patrik Štergenich.
Na krásném ligovém pažitu začala lépe Ostrožská Lhota, kdy do 21. minuty Ondřej Zalubil nastřílel hattrick. Poté se hra vyrovnala a v 34. minutě stihl střelit Hanke kontaktní gól domácích na 1:3. Do poločasu se již skóre neměnilo, takže obě družstva odešla do kabin za stavu 1:3. V druhém poločasu byli aktivnějši domácí. Ti měli několik šancí ke snížení, ale nepodařilo se jim šance proměnit. V 75. minutě po střetu dvou hráčů si oba vysloužili červené karty a zápas se dohrál v poklidném tempu. V závěru utkání Lhota mohla navýšit skóre, ale šance vyšly naprázdno.
Nejlepší hráči: Miroslav Kala - Ondřej Zalubil