Branky: 88. Durďák V. - 43. Plessner O., 60. Vlk P.
ŽK: 43. Král Š., 49. Vítek F. (Suchá Loz). Diváci: 100.
Rozhodčí: Roman Bednář - Radek Šopík, Martin Polách (laik).
Orel UB: Maršálek M. - Meindlschmid P., Konrád P., Kočica M., Jurča V. (59. Moravanský T.), Jahoda K. (46. Lux R.), Hroch M., Gureň M., Durďák V., Durďák T., Adámek R.
Trenér: neuveden.
Suchá Loz: Zajíček P. (31. Mahdal P.) - Vlk P., Vítek F., Pražan P., Plessner O. (82. Drábek P.), Medůsek M., Král V., Král Š., Krajčovič Z., Bujáček V., Bradáč R.
Trenér: František Král.
Sobotní utkání bylo spíše průměrné až slabší úrovně. Domácí začali svižněji a v 10. minutě z přímého volného kopu Jahoda nastřelil břevno. Poté hosté vyrovnali hru a ve 22. minutě docílili branky, která ovšem nebyla uznána pro ofsajd. V 39. minutě se lepší hosté dočkali vedení, kdy skóroval Plessner. Ve druhém poločase opět byli zpočátku lepší domácí a v 50. minutě mohli srovnat, když Adámek postupoval zcela sám na gólmana, ten však jeho pokus zneškodnil. V 60. minutě po pravém křídle unikl Vlk a rozvlnil síť za domácím gólmanem, 0:2. Domácí se dočkali až v 88. minutě, kdy se v pokutovém území nejlépe zorientoval Durďák a snížil na 1:2. Závěrečný tlak domácím již vytoužený bod nepřinesl. Hosté vyhráli zaslouženě.
Nejlepší hráči: Martin Hroch - Vojtěch Bujáček

Přečkovice - St. Hrozenkov 1:0 (0:0)
Branky: 63. Krejčiřík L.
ŽK: 25. Valíček B., 87. Hanák L. - 33. Janků L., 52. Ostravský F., 80. Machara P., 84. Janků J.
Diváci: 48. Rozhodčí: Josef Zámečník - Karel Šenkeřík (laik), Dušan Šopík (laik).
Přečkovice: Tureček Z. - Vrba M. (66. Klepš M.), Valíček B., Slánský M. (89. Kadleček J.), Procházka M., Nevěřil J., Krejčiřík L. (84. Jančář M.), Kotrla M. (46. Hodulík R.), Hanák L., Bezruč M., Bednařík S.
Trenér: Pavel Holík.
St. Hrozenkov: Keňo T. - Sedlačík P., Ostravský F. (72. Černický M.), Machara P., Janků L., Janků J., Janíček P., Gabrhel P., Buček T., Antál T., Orsák P. (20. Ostravský R.).
Trenér: Michal Králík.
Domácí začali ve velkém tempu a již v 8. minutě Slánský nastřelil břevno. Hosté se jenom bránili a ve 22. minutě domácí Vrba z dvaceti metrů opět trefil břevno. Hosté se za celý poločas nedostali k brance domácích. Ve druhé půli měli jedinou šanci hosté, ale Keňo nastřelil pouze břevno domácí branky. Poté opět převzali inciativu domácí, Vrba v 55. minutě šel sám na brankáře, ale vedoucí gól se mu vstřelit nepodařilo. To se podařilo Přečkovicím až v 63. minutě, kdy po přímém kopu Krejčiřík hlavou rozvlnil síť hostující brány. Hosté byli úplně neškodní, v závěru bylo utkání nervózní, z čehož pramenily žluté karty. Vítězství domácích tak bylo zasloužené.
Nejlepší hráči: Lubomír Krejčiřík - Tomáš Keňo

Bystřice p. L. - Strání B 1:1 (1:1)
Branky: 29. Slezák V. - 11. Tóth P.
Diváci: 134. Rozhodčí: Jakub Pindeš - Zdeněk Kopunec (laik), Jiří Guriča (laik). Delegát utkání: Zbyněk Vlčnovský.
Bystřice p. L.: Hodulík J. - Zelinka P., Struhařík L., Slezák V., Pokorný D., Matucha K. (75. Kubena P.), Machala R., Londýn M. (66. Tomanec M.), Hruška P., Hanák T. (90. Kučera P.), Dornica P. (84. Děcký J.).
Trenér: Lumír Maršálek.
Strání B: Janovský M. - Žajgla T. (80. Mahdal Daniel), Zderčík P., Zderčík A., Vintr P., Tóth P., Popelka J., Pavluš M., Čaňo P., Bušo M., Adámek M. (60. Motola J.).
Trenér: Pavel Bruštík.
Hra začala v rychlém tempu. První poločas se hrál kvalitní kombinační fotbal. Obě mužstva se od úvodu dostávala do šancí, ale ani jedno družstvo ji nevyužilo. Až v 11. minutě střílel po centru z pravé strany Pavel Tóth a otevřel tak skóre, 1:0. Ve 29. minutě po rohu z pravé strany vystřelil Vlastimil Slezák a vyrovnal na 1:1. Druhý poločas se hrál ve stejném duchu jako první a hra se přelévala z jedné poloviny na druhou. Žádný z týmů nevyužil své šance na vstřelení do branky, a tak se mužstva rozešla smírně za stavu 1:1.
Nejlepší hráči: Vlastimil Slezák - Pavel Tóth

Komňa - Pitín 8:0 (3:0)
Branky: 29., 60. Ridoško M., 33., 90. Varaďa M., 14. Dolina M., 70. Lisoněk L., 74. Krovina Z., 80. Hanke T. ŽK: 41. Urbánek P. (Komňa). Diváci: 52.
Rozhodčí: Lukáš Vandírek - Jiří Pollach (laik), Pavel Berčík (laik).
Komňa: Urbánek J. ml. - Varaďa M., Urbánek P., Staník M., Ridoško M., Panák M. (40. Vaverka I.), Lisoněk L., Krovina Z., Hanke T., Dolina M., Birás A. (63. Hloušek J.).
Trenér: Ladislav Krpálek.
Pitín: Bureš M. - Staněk Š., Spáčil Z., Savara A., Matoušek M., Lukáš D., Kuchař M., Krejzlík T., Holík K., Berčík P.
Trenér: Zdeněk Spáčil.
Zápas začal ve velmi klidném tempu. Ani jeden z týmů se nikam netlačil, protože Pitín začínal jen o deseti hráčích. Skóre otevřel střelou hráč Komně Michal Dolina ve 14. minutě na 1:0. Ve 29. minutě Martin Ridoško upravil na 2:0. Ve 33. minutě Martin Varaďa upravil poločasový stav na 3:0 a za tohoto stavu se šlo do kabin. Do druhého poločasu nastoupil Pitín už jen v osmi lidech a podle toho také vypadala úroveň hry. V druhém poločase začala Komňa sázet jeden gól za druhým. V 60. minutě dal gól Martin Ridoško na 4:0, v 70. minutě dal gól Lukáš Lisoněk na 5:0, v 74. minutě Zdeněk Krovina upravil na 6:0 a v 80. minutě Tomáš Hinke na 7:0. V 90. minutě osmým gólem zakončil útrpné utkání Martin Varaďa.
Nejlepší hráči: Martin Ridoško - Zdeněk Spáčil

Rudice - Záhorovice 2:3 (0:2)
Branky: 59. Gavenda P., 88. Hauerland M. - 17. Ondrušek D., 23. Gazdík J., 74. Kročil T.
ŽK: 13. Kondla M. - 72. Kočí Z. Diváci: 62.
Rozhodčí: Pavel Rochovanský - Ondřej Houba (laik), Martin Polách (laik).
Rudice: Daněk S. - Tomaštík J., Plášek V., Plášek M., Minařík T., Machala P., Kondla M., Jadrníček A., Hladiš M., Hauerland M., Gavenda P.
Trenér: Marián Šopík.
Záhorovice: Janíček J. - Varga P., Šabršula V. (58. Duda M.), Ondrušek D. (55. Trška O.), Michalčík R., Kročil T., Kočí Z., Jál J. (64. Polanský I.), Chytrý T. (55. Pokorný D.), Grác A. (80. Kročil T. I.), Gazdík J.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Od úvodu utkání byli aktivnější hosté, kteří v 9. minutě orazítkovali břevno. V 17. minutě se již radovali z gólu, když se přímo od rohového praporku trefil Ondrušek a nachytal domácího brankáře. Ve 23. minutě navýšil vedení hostů střelou Gazdík a první poločas toho už více nenabídl. Ve druhé půli se obraz hry otočil a aktivnějším týmem byli domácí. Odměnou jim bylo snížení po rohovém kopu, když se v 59. minutě zkušeně trefil kapitán Gavenda. Domácí se hnali za vyrovnáním, avšak udeřilo na opačné straně. V 74. minutě vrátil hostům gólové vedení Kročil. Domácí se poté zmohli pouze na korekci skóre, když se v 88. minutě trefil Hauerland.
Nejlepší hráči: Martin Hauerland - Jan Gazdík

Žítková - Korytná 2:3 (0:0)
Branky: 58. Pouza D., 77. Krasňan F. - 51., 79., 84. Lekeš P.
ŽK: 70. Repa M. - 66. Zámečník M. Diváci: 67.
Rozhodčí: Martin Sípek - Martin Hargaš (laik), Josef Flasar (laik).
Žítková: Arbet J. - Repa M., Pouza D., Novanský P., Lebánek M., Krasňan F., Krajčovič V., Hodulík P., Hargaš M., Čejka D., Blaho D.
Trenér: Jan Kubáň.
Korytná: Poláček D. - Zetka P., Zetka M., Zámečník M., Výmola P., Vacula J., Novysedlák P., Mrázek P. (46. Popelka L.), Kroča M. (34. Lekeš P.), Čaňo T., Blaha M.
Trenér: František Lekeš.
Utkání se hrálo na stadionu v Korytné. Hráči Žítkové se snažili tlačit na soupeře už od začátku utkání, ale většina jejich akcí skončila ještě před hranicí pokutového území. Domácí tým hrozil pouze z protiútoku a vytvořil si několik zajímavých příležitostí, které byly neúspěšné, a tak poločas skončil 0:0. Už v 51. minutě po rohovém kopu dotlačil míč do sítě Patrik Lekeš. O sedm minut později po střele ze šestnáctky skóroval Daniel Pouza a poté vytvořila Žítková na svého soupeře tlak, který skončil gólem v 77. minutě, kdy se prosadil František Krasňan. Žítková poté polevila a o dvě minuty později inkasovala branku, kdy se opět prosadil v pokutovém území Patrik Lekeš a srovnal na 2:2. V 74. minutě po nedůrazu domácí obrany se opět prosadil Patrik Lekeš a uskutečnil svůj hattrick, 3:2. Následně domácí dohráli utkání v poklidu a už nepustili svého soupeři k míči.
Nejlepší hráči: František Krasňan - Patrik Lekeš