Komňu poslal ke dnu Rybníkář

Slovácko Sport 23 / 06 / 2016

OS B

Březová - St. Hrozenkov 7:3 (4:1)
Branky: 6., 45., 67. Pomajbík D., 2. Majer J., 23. Čaňo P., 53. Miškář V., 54. Janků M. - 22. Lebánek L., 86. Straka Marian, 88. Husařík M. ŽK: 82. Pomajbík D. - 52. Ostravský R., 62. Husařík M.
Diváci: 96. Rozhodčí: Pavel Moravanský - Josef Janků (laik), Lukáš Juračka (laik)
Březová: Bruštík D. (28. Miškář V.) - Vojtek J., Trecha J., Smítal Josef, Smítal Jaroslav (58. Moravčík D.), Pomajbík D., Majer J., Křeháček M., Janků M., Čaňo P. (77. Matějíček Pavel), Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
St. Hrozenkov: Janíček P. - Straka Marian, Ostravský R., Orsák P., Mlčůch Matěj (28. Breznický R.), Lebánek L. (84. Gabrhel P.), Chmelina R., Husařík R., Husařík M., Breznický P., Antál T. (72. Ostravský F.).
Trenér: Josef Vaculík.
Domácí dali hned v úvodu utkání najevo, že se chtějí se soutěží vítězně rozloučit. Již v 6. minutě vedli 2:0 po brankách Majera a Pomajbíka. Poté hosté snížili brankou Lebánka, 2:1. Domácí hned kontrovali po rozehrání brankou Čaňa, 3:1. I když hosté měli překvapivě více ze hry, tak domácí hrozili z rychlých protiútoků. To se podařilo až ve 45. minutě Pomajbíkovi. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, hosté nedokázali proměnit několik šancí a domácí je trestali z rychlých protiútoků, hráči Miškář, Janků, Pomajbík, 7:1. V samém závěru utkání se asi domácí již viděli, jak nalévají šampaňské do poháru, který jim před utkáním předal předseda OFS František Miko. Poslední úpravu skóre v 86. a 88. minutě dosáhli Strakou a Husaříkem, 7:3.
Nejlepší hráči: Michal Janků - Marian Straka

H. Němčí - Pitín 6:0 (4:0)
Branky: 24., 87. Pospíšek M., 27., 64. Tureček M., 22. Chmelina J., 38. Svadbík J.
ŽK: 47. Tureček P. (H. Němčí). Diváci: 80.
Rozhodčí: Kateřina Součková - Roman Macalík (laik), Pavel Berčík (laik)
H. Němčí: Váňa E. - Zámečník Jiří (61. Fábry J.), Tureček M., Svadbík J. (66. Fibichr R.), Pospíšek M., Nuzík P. (46. Tureček P.), Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J. (46. Bobčík D.), Bahula L..
Trenér: Petr Rybnikář.
Pitín: Berčík P. - Trllo Z., Staněk Š., Savara A., Maňas M., Lukáš D., Kozubík J., Kozubík A., Holík Karel, Domorád P., Divila J.
Trenér: David Lukáš.
Již od úvodního hvizdu měli domácí převahu a ve 22. minutě po samostatné akci přesně mířil Chmelina, 1:0. Již za dvě minuty se skóre měnilo, když gól po centru vstřelil Pospíšek, 2:0. Ve 27. minutě domácí své skóre opět navýšili Turečekem. Domácí stihli do poločasu vstřelit ještě jeden gól a to zásluhou Svadbíka. Ve druhém poločase se režie domácích nezměnila, opět byli aktivnější, nepustili hosty na útočnou polovinu. V 64. minutě domácí opět navýšili, skóroval Tureček, 5:0. Hosté se snažili vstřelit aspoň čestný gól, ale otevření obrany se jim vymstilo a tři minuty před koncem upravil na konečných 6:0 Pospíšek.
Nejlepší hráči: Marek Tureček - Jakub Kozubík

Přečkovice - Os. Lhota 1:4 (0:3)
Branky: 70. Valíček B. - 35., 42. Štergenich P., 25. Pešík E., 42. Radoch P.
Diváci: 42.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Karel Šenkeřík (laik), David Krátký (laik)
Přečkovice: Šenkeřík K. - Valíček B., Urbánek J. (73. Šenovský M.), Tureček Z., Slánský M., Semela Roman, Procházka M., Pešek Z. (60. Nevěřil J.), Michalec M., Hodulík R. (40. Kunc J.), Bezruč M. (65. Šidlo J.).
Trenér: Pavel Holík.
Os. Lhota: Šicha Z. - Žajdlík M., Zalubil O. (Zelený O.), Štergenich P. (75. Opletal J.), Radoch P., Pochylý J., Pešík E., Pešík D., Lučný O., Krátký E., Kopeček M..
Trenér: Jan Opletal.
Již od začátku zápasu se domácí v boji o záchranu v soutěži snažili udávat tempo, ale hosté jejich útokům odolali. Ve 20. minutě měli domácí vyloženou šanci, ale tu nevyužili. Naopak vedení se ujali hosté ve 25. minutě po samostatném úniku Pešíka. Ve 32. minutě hostující Štergenich střelou upravil na 0:2 a do třetice ve 42. minutě Radoch zvyšoval na poločasových 0:3. Ve druhém poločase nejprve udeřili hosté a opět skóroval Štergenich 0:4. Domácí pak měli výhodu pokutového kopu, ale hostující brankář šanci zneškodnil. Gólu se dočkali domácí až v 70. minutě a střelcem byl domácí kapitán Valíček, 1:4. Hosté si zaslouženě odvezli tři body.
Nejlepší hráči: Bohdan Valíček - Martin Žajdlík

Záhorovice - Žítková 4:1 (3:0)
Branky: 19., 26. Michalčík R., 21. Šabršula V., 61. Kročil T. - 85. Panák M.
ŽK: 76. Krč P. - 35. Panák M. Diváci: 60.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jiří Gřunděl (laik), Martin Hargaš (laik)
Záhorovice: Struhelka V. - Varga P. (88. Denemark J.), Šust Radim, Šabršula V. (66. Jančář J.), Polanský I., Michalčík R., Kubica D. (60. Kročil T. I.), Kročil T., Krč P., Kočí Z., Jál J. (73. Polách Jakub).
Trenér: neuveden.
Žítková: Gaží P. - Samák A., Pollák M., Panák M., Lebánek M., Krovina Z. (29. Habánik S.), Janků J. (65. Hrubý M.), Hargaš R., Hargaš M. (46. Čejka D.), Gálik M., Birás A. Trenér: Jan Kubáň.
Domácí od prvních minut byli aktivnější než hosté ze Žítkové a měli i první šanci, ale tu nevyužili. Až v 19. minutě si naběhl Michalčík a střelou k tyči dal na 1:0. Už v 21. minutě vedli domácí 2:0, kdy chybovala hostující obrana a Šabršula toho využil a navýšil skóre. Ve 24. minutě kopali domácí přímý kop na který si naběhl Michalčík, 3:0. Hosté mohli ještě v prvním poločase ve 42. minutě snížit, ale Samák svoji šanci nevyužil. Ve druhém poločase dali domácí v 61. minutě na 4:0 a hosté snížili v samém závěru utkání, kdy nechali Panáka samotného na malém vápně a ten dorazil míč do prázdné brány, 4:1.
Nejlepší hráči: Richard Michalčík - Marián Panák

Strání B - Orel UB 7:2 (1:0)
Branky: 38., 65. Tomanec P., 75., 86. Žajgla T., 78. Pavluš M., 84. Mahdal Daniel, 90. Vintr J. - 80. Durďák V., 82. Gášek L. Diváci: 50.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Bohumil Popelka (laik), Petr Hodic (laik)
Strání B: Mimochodek Josef - Žajgla T., Zderčík P., Tóth P., Tomanec P., Štajner J. (46. Janiga V.), Popelka J. (66. Mahdal D.), Pavluš M. (83. Vintr J.), Janovský M. (75. Vintr P.), Houšť V., Grebík Marek.
Orel UB: Maršálek M. - Zámečník V. (46. Skřivánek V.), Šebesta Z. (46. Kočica M.), Slovák J., Mikláš J. (21. Durďák V.), Meindlschmid P. (46. Havlík J.), Machala R., Konrád P., Josefík O. (46. Bujáček P.), Gureň M., Gášek L.
První poločas se odehrával většinou ve středu hřiště. Hosté mohli udeřit ve 31. minutě, když dva útočníci šli na jednoho obránce, avšak šanci nevyužili. Ve 39. minutě již ale udeřili, když kapitán domácích dal třicet metrů dlouhý pas na levé křídlo a tuto šanci zužitkoval Tomanec 1:0. Ve druhém poločase se s góly roztrhl pytel. V 65. minutě Tomanec upravil na 2:0. V 75. minutě Žajgla zvýšil na 3:0. V 78. minutě na 4:0 Pavluš. Po této brance si domácí vzali oddechový čas a hosté pak dvěma góly v 80. minutě Durďákem a 82. Gáškem snížili na 4:2. Domácí opět zabrali a v 84. minutě Mahdal upravil na 5:2. V 86. minutě po centru hlavou skóroval Žajgla. Poslední slovo měl v 90. minutě Vintr.
Nejlepší hráči: Pavel Tóth - Zdeněk Šebesta

Komňa - Boršice u Bl. 2:4 (1:3)
Branky: 43. Ondrušek M., 80. Staník M. - 8., 20., 27. Rybníkář D., 60. Kusenda P.
ŽK: 42. Stodolák M., 49. Chudík L. (Boršice u Bl.). Diváci: 70.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Jiří Šašinka (laik), František Motyčka (laik).
Komňa: Urbánek J. ml. - Vaverka I. (72. Valter P.), Varaďa M., Staník M., Pospíšil L., Ondrušek M., Lisoněk L., Hanke T., Glajch M., Gago J., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Boršice u Bl.: Stodolák M. - Vítek T., Tureček M. (46. Bilík V. st.), Rybníkář D., Ondra P., Nožička J., Kusenda P., Chudík L., Halík M., Gál J., Doležal R.
Trenér: Vladimír Bilík.
V prvním poločase začali lépe hosté, kteří již v 5. minutě otevřeli skóre. Domácí vědomi si situace v boji o udržení otevřeli obranu, avšak toho využil Rybníkář a po samostatném úniku zvýšil na 0:2. Ve 26. minutě se trefil opět Rybníkář, který tak zkompletoval hattrick. V závěru poločasu se dočkali i domácí, ve 43. minutě se trefil Ondrušek 1:3. Ve druhém poločase začali lépe domácí, vstřelit branku se jim však nepodařilo, naopak hosté se prosadili v 60. minutě, kdy hlavičkoval Kusenda. Domácí pak hosty zatlačili a v 80. minutě snížil domácí Staník na konečných 2:4.
Nejlepší hráči: Staník - Rybníkář