Konec v semifinále!

Konec v semifinále!
Foto: ceh
Uherský Brod Sport 22 / 02 / 2010

Šárka Pančochová obsadila na ZOH čtrnáctou příčku

Snowboardistka Šárka Pančochová z Uherského Brodu má za sebou první start na zimních olympijských hrách! V kanadském Vancouveru neprolezla do finálové dvanáctky, když ji zradil závěrečný trik - front side 720, který běžně dělá levou zadní... I čtrnácté místo je při olympijské premiéře na U-rampě výborný výsledek.
„Co se stalo? Vůbec nevím. Asi je to nakonec tím, že jsem rampě nevěnovala tolik času, jak bych měla. Brala jsem to trošku zlehka,“ sypala si v rozhovoru pro web týden.cz popel na hlavu devatenáctiletá dívka, která je historicky první vyslankyní Uh. Brodu pod pěti kruhy.
Finále jí uniklo o dvě místa, cestu mezi elitu jí zatarasil právě pokažený front side 720 těsně před cílem... Spadla a od rozhodčích dostala bodové ohodnocení, které jí vystavilo stopku. Není divu, že byla naštvaná. „Je mi to líto, ale už s tím nic nenadělám,“ posteskla si Pančochová, který fanouškům i po závěrečném zaškobrtnutí předváděla robotické tance. „To se musí. Moje heslo zní: Nikdy nic neber moc vážně! Všechno se musí brát s úsměvem. Prkno i život!“ svěřila se. Pančochová každopádně prokázala, že bude výraznou olympijskou nadějí Česka za čtyři roky na hrách v Soči.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace