Konečně přišel centr ze strany

Konečně přišel centr ze strany
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 29 / 08 / 2012

Slovácko už na Dukle dokázalo, že bez Doška to jde. V sobotu ukázal Došek, že s ním to může jít ještě lépe. Konečně dostal totiž míč, na který dlouho čekal, a ukázal, že hlavu má také na střílení branek.
Celá akce však začala rychlou rozehrávkou a přesunutím hry na levé křídlo, kde se ukázal Kerbr. 
Kuboš mi to tam dal suprově. Soustředil jsem se jen na to, abych přes obránce odcentroval, proto jsem si udělal takovou kličku. Nikoho jsem v šestnáctce nehledal, protože jsem neviděl, jak tam kdo nabíhá. Chtěl jsem to dostat jen do šestnáctky. Tam už to byla práce pro Libora Doška, který se odpoutal od svého strážce. Konečně to byl centr, se kterým se dá něco udělat. Předskočil jsem protihráče a možná i trochu se štěstím jej poslal do sítě. Bylo to složité. Míč jsem chtěl dát na zadní tyč. Ani jsem to neviděl, jak to proklouzlo, ale slyšel jsem, jak lidi řvali, popisoval svoji střeleckou roli jeden z nejzkušenějších hráčů Slovácka.
Po kombinační akci na Dukle ukázalo Slovácko doma, že jeho síla může pocházet i z centrů ze stran. Po stranách jsme chtěli hrát. Na můj vkus tam těch centrovaných míčů bylo ale málo. Vytěžili jsme z toho ovšem hodně, pochvaloval si efektivitu akcí z křídelních prostorů trenér Slovácka Svatopluk Habanec a naznačoval, na co se mohou těšit jak fanoušci, tak i Libor Došek v příštích zápasech.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace