Kontumace. Gazdík měl málo hráček

Uherský Brod Sport 11 / 05 / 2019

Jaro zatím divizním fotbalistkám ČSK Uherský Brod nepřeje. Nebodovaly v jihomoravských Mutěnicích  a v Držovicích pak prohrály kontumačně…
Držovice - UH. BROD 3:0
„Kontumace je výsledkem malého počtu hráček,“ vysvětlil kouč Jan Gazdík. V šestileté historii ženského fotbalu u Olšavy tým neodjel k zápasu vůbec poprvé.
Mutěnice - UH. BROD 4:0
Jestliže na Broďankách leží deka, fotbalistky Mutěnic zažívají snové jaro. A formu opět potvrdily, když po osmi minutách vedly 2:0. Odpověď Dufkové, která orazítkovala břevno, byla jen slabou náplastí. A když Kovaříková zahodila sólový únik, vzaly si slovo opět domácí hráčky, které ve druhé půli pečetily vítězství. „Když nevstřelíme gól, nemůžeme pomýšlet na bodový zisk. Co je nám platné, že v poli je zápas vcelku vyrovnaný, když jsme v koncovce neškodní? Fotbal se ještě pořád hraje na góly, které dal pouze soupeř,“ posteskl si Gazdík. Poločas 2:0.
UH. BROD: Hladíková - Polanská, Kročilová, Natálie Vrábelová, Vidová - Oharková, Úrichová, Dufková, Kovaříková - Šmilauerová, Uhrová.