Kosí je zranění

Nezdenice Sport 09 / 05 / 2012

Divizní fotbalistky Nezdenic nastoupily během týdne proti týmům z popředí tabulky. Ani v jednom duelu se neradovaly z vítězství. Jediný čestný úspěch zaznamenala Synčáková. Vrásky na čele trenérovi Lumíru Petrkovi navíc přidělalo trojí zranění.
Březnice - Nezdenice 2:0
Nezdenice si chtěly spravit chuť po domácím výprasku od Hovoran (1:5, Synčáková), ale už v 11. minutě přišla chyba obrany a proti křižné střele neměla gólmanka šanci. O sedm minut později přidala Březnice druhý gól krásnou střelou pod břevno. Ještě před tím mohla vyrovnat Rosíková. Během první půle se Nezdenicím zranily tři hráčky, kapitánka Synčáková, Křapová, která skončila v nemocnici se zlomenou klíční kostí, a s nakopnutým kotníkem odstoupila Hanáková. Po změně stran si Nezdenice vypracovaly i šance, ale Švecová mířila z trestného kopu těsně nad břevno a Jeglová po sólu zamířila těsně vedle tyče. V sobotu od 13 hodin hostí Nezdenice Napajedla.
NEZDENICE: Mendlová - Hrubošová, Petrková st., Švecová, Křapová - Eliášová, Hanáková, Synčáková, Vrábelová - Tomaštíková, Jeglová. Střídaly: Petrková ml., Rosíková, Švehlová, Drgová.