ŽK: 57. Slavík Z., 60. Lahola I. - 14. Tureček P., 24. Srnec D., 66. Cmol M., 74. Fábry J., 83. Bahula L.
Rozhodčí: Tomáš Polášek (7) - Zdeněk Tománek (laik), Roman Macelík (laik).
Delegát utkání: Jiří Chramcov.
Břestek: Hurdes V. - Vojtěšek J., Stuchlík J., Slavík Z. (64. Čagánek P.), Plevák L., Mrva M., Martinák R., Lahola I., Hotař M. (46. Rýdl L.), Dvořáček R., Durmiševič E. Trenér: Petr Sonntag.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Uhříček M., Tureček P., Svadbík J., Srnec D., Kadlček V., Jančařík F., Fábry J., Cmol M., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Zápas začal s půlhodinovým zpožděním z důvodu pozdního příjezdu hostů. Hned od začátku byli lepší domácí, kteří se ujali vedení zásluhou Hotaře ve 13. minutě. Po vstřelení gólu se hra vyrovnala a šanci si vytvořili i hosté. Do konce 1. poločasu se však již nic nestalo, a proto se šlo do kabin za stavu 1:0. Druhou půlku začali aktivněji hosté, měli více ze hry a dvakrát nastřelili břevno. Domácí trenér měl šťastnou ruku, když poslal do hry Rýdla, který se v 69. a v 89. minutě odvděčil dvěma brankami. Konec druhé půle byl hodně nervózní, ale nic podstatného se již nestalo a proto domácí vyhráli 3:0.
Nejlepší hráči: Lukáš Rýdl - Jan Fábry

Hluk B - Polešovice 5:0 (2:0)
Branky: 19., 82. Tinka Z., 26. (p) Miroš J., 49. Hanák R., 68. Machala O.
ŽK: 13. Janča P., 37. Kovařík F. - 21. Janík M., 23. Březina P.
Diváci: 81.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Karel Vaculík (laik), Martin Martykán (laik).
Hluk B: Kovařík F. - Tinka Z., Tinka T., Miroš J., Machala O. (71. Straka J.), Jurásek Š. (61. Zelinka A.), Janča P. (80. Hrdina I.), Chytil R., Horák Z., Horák T., Hanák R. Trenér: Zdeněk Horák.
Polešovice: Pavela M. - Tringela J. (57. Březina J.), Korvas R., Kordula T., Janík Z., Janík M., Dvouletý L., Černoch M., Březina T., Březina P., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Už v 1. minutě šel jeden z polešovických hráčů sám na gólmana, ale šanci nevyužil. Za chvíli měly Polešovice opět tutovku, ale v koncovce opět selhaly. A tak v 19. minutě naskočil na roh Radek Tinka a hlavou otevřel skóre zápasu. ve 23. minutě zahrál jeden z polešovických ve vápně rukou a z nařízené penalty zvýšil Miroš. Ke konci poločasu měli hosté opět tutovku, ale ani tuto možnost nevyužili. Klid do řad domácích přinesla 49. minuta, kdy Hanák zvýšil na 3:0. Domácí hráli to, co potřebovali a ve dvou případech dokonale rozebrali hostující obranu. V 68. minutě zvýšil Machala na 4:0 a v 82. druhou brankou uavřel Zdeněk Tinka gólový účet zápasu. Za zmínku ještě stojí že jak domácí, tak i hosté trefili ve druhém poločase břevno.
Nejlepší hráči: Zdeněk Tinka - Pavel Březina

Kostelany n. M. - Drslavice 4:3 (2:2)
Branky: 42., 74. Dvouletý R., 1. Mojžíš Ju., 90. Vávra V. - 20. Vystrčil M., 28. Kňazeje T., 61. Orlovský M.
ŽK: 86. Mojžíš Jo., 89. Panáček R. - 82. Machálek I., 86. Vacula P.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Libor Procházka (laik), Jan Javor (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J. (46. Panáček R.), Vávra V., Šťastný P., Šimík D., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D. (46. Dvouletý J.), Horký L., Gabriel P., Dvouletý R. (74. Chmelař D.). Trenér: Martin Vávra.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Věrný R., Vacula P., Šobáň J., Přecechtěl P. ml. (75. Šrámek P.), Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kňazeje T. (61. Mikulec T.). Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Domácí začali zostra a už v 1. minutě dostal ideální míč od Vávry Julius Mojžíš a sám proti Hrochovi se nemýlil - 1:0. Ve 20. minutě Vystrčil využil špatného odkopu Vávry, vystřelil a svůj průnik zakončil lobem přes Vávru do sítě. Ve 28. minutě se hosté ujali vedení z kopačky Kňazeje, jemuž se ujala střela od tyče. Ve 42. minutě se domácím podařilo vyrovnat z kopačky Dvouletého, který dorážel odražený míč po přímém kopu Julia Mojžíše. V 61. minutě se Orlovskému podařilo strhnout vedení na stranu hostů, když si poradil se situací, kdy byl sám před brankářem. Vyrovnání přišlo v 74. minutě opět po dorážce z kopačky Dvouletého. V 76. minutě neproměnil šanci Mojžíš a už se zdálo že utkání skončí zaslouženou remízou, dostal v 90. minutě od Mojžíše ideální přihrávku mezi obranu Vávra  a střelou zajistil domácím cenné 3 body.
Nejlepší hráči: Julius Mojžíš - René Mikulinec

Košíky - Nivnice 3:2 (3:1)
Branky: 14. Šlechta Z., 19. Uherka Z., 43. Večeřa T. - 2. Ligas L., 92. Ryšávka F.
ŽK: 35. Šlechta Z., 71. Urbanec M. - 3. Velecký V., 51. Máčalík J.
Diváci: 110.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Antonín Mikulec (laik), Petr Mudrák (laik).
Košíky: Pól R. - Večeřa T. (89. Janováč Z.), Urbanec M., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K., Mihal A. (69. Poháněl J.), Hastík P. (61. Vojtek P.), Bémer Z. Trenér: Michal Urbanec.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Straňák R., Plessner O. (72. Popelka P.), Michalec J., Máčalík J. (82. Ryšávka F.), Ligas P., Ligas L., Karlík J. (46. Krajčovič Z.), Bortel L., Boďa M. Trenér: Ladislav Kalina.
První branka padla hned ve 2. minutě Ligasem, který hlavičkoval a zdálo se, že hosté si nenechají vzít tři body. Domácí branka nezlomila, přidali na důrazu a ve 14. minutě vyrovnali Šlechtou. V 19. minutě otočili vývoj utkání definitivně, kdy hlavou skóroval Uherka - 2:1. Ve 43. minutě přidaly Košíky Večeřou třetí branku. V poslední minutě prvního poločasu mohli domácí své vedení navýšit, ale ve vyložené šanci neproměnili. Hosté provedli jednu změnu a bylo to na hře znát, ale ani tak se do šancí nedostávali. Definitivní podobu výsledku zápasu dal Ryšávka, ale to bylo již pozdě. Vítězství domácích bylo zasloužené a je velkým překvapením.
Nejlepší hráči: Zdeněk Šlechta - Libor Ligas

Mařatice - Vlčnov 0:0
ŽK: 4. Šenk P., 83. Zbořil S. - 21. Zlínský A.
Rozhodčí: Roman Bednář - Ivan Mařák (laik), Zdeněk Zapletal (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J. (87. Kubíček P.), Zbořil S., Vyorálek D., Vaněk R., Tyl V., Šenk P., Prekop D., Mařák R., Kroča M., Janků A. Trenér: Václav Chvojka.
Vlčnov: Janča M - Zlínský A., Zemek P. (90. Podškubka D.), Tomala K., Mikulec K., Křapa L., Koníček P. (77. Moštěk O.), Konečný R., Kašpařík Pa., Kameník J., Bartošek J. Trenér: Ivo Šimčík.
V 7. minutě utkání se dopustil chyby hostující gólman, ale domácí se nedostali k zakončení. V 18. mminutě hlavičkoval domácí Zbořil těsně nad. Ve 21. minutě Bartošek vystřelil krásně z 20 metrů, ale domácí brankař vytlačil míč na roh. Hosté stupňovali tlak a ve 25. minutě Tomala orazítkoval břevno. Ve 26. minutě se naskytla domácím největší šance zápasu, kdy šel sám na branku Janků, ale při vmísto střely volil přihrávku a tím zmařil celou šanci. Ve 39. minutě ještě hosté orazítkovali tyč domácích, ale tím skončily šance. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale do vyložených šancí se žádné mužstvo nedostalo a utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Nejlepší hráči: Roman Vaněk - Jan Kameník

Traplice - Os. Lhota 1:1 (0:0)
Branky: 63. (p) Kamarád J. - 93. Kusák M.
ŽK: 22. Štergenich P., 83. Machala J., 90. Halač J. (Os. Lhota).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Martin Strapina  - Roman Obdržálek (laik), Petr Hanáček (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Škarek L., Slavík J., Skopal M. (88. Blecha L. ml.), Polách O. (92. Lahola L.), Merta Z., Matoušek M., Maděra J., Kolínský T., Kamarád J. Trenér: neuveden.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Pešík E., Machala J. (86. Krátký E.), Kusák M., Kotačka O., Horák K., Halač J., Doležal M., Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
V prvním poločase působila obě mužstva nefotbalově, neboť si nevypracovala jedinou střelu, ani brankovou příležitost. Ve druhém poločase byli domácí lepším týmem, v 63. minutě zahráli hosté rukou ve vápně, a tak byla nařížena penalta pro domácí, kterou proměnil Kamarád. V 68. minutě mohli hosté vyrovnat, kdy po pěkném pasu šel Pešík sám  na brankáře, ale gólman mu míč sebral. Domácí již měli tři body téměř doma, ale stala se neskutečná věc. V 93. minutě hosté nakopli míč do šesnáctky, kde se nejlépe zorientoval Kusák, který vyrovnal  na konečných 1:1.
Nejlepší hráči: Jiří Kamarád - Martin Kusák

Uh. Ostroh - Nezdenice 0:4 (0:2)
Branky: 58., 69. Skočovský D., 15. Šašinka O., 35. Sviták P.
ŽK: 44. Knotek Ant., 80. Rinaldi M. - 88. Kociňák J.
Rozhodčí: David Šimoník - Miloš Nižinský (laik), Petr Vápeník (laik).
Uh. Ostroh: Směták M. - Vlk M., Rinaldi M., Raštica M., Kunovjánek M., Kovařík M. (59. Vlk P.), Kočiš P., Knotek Ant. (46. Mrkva T.), Herák K., Durna M., Čápek J.
Trenér: Pavel Vlk.
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L., Šašinka O., Sviták P. (68. Uličník J.), Suchý R. (83. Vaculík F.), Skočovský D. (77. Gabrhel R.), Mikliš M., Kukuča L., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Hosté od samého úvodu drželi míč častěji na svých kopačkách a Ostrožané se do hry dostávali jen sporadicky. První vážnější šanci měl Kukuča, ale s jeho střelou si gólman poradil. V 15. minutě otevřel skóre křižnou střelou Šašinka a následně mohl zvýšit skóre Sviták, ale domácí gólman byl proti. Ve 35. minutě se skóre měnilo podruhé, po přihrávce Skočovského skóroval Sviták. I ve druhé půli hosté udávali tempto hry a v 58. minutě zvýšil po samostatném úniku Skočovský na 0:3. O 11 minut později tentýž hráč postupoval opět sám na brankáře a opět chladnokrevně zakončil - 0:4. Zbytek utkání se dohrávalo pod taktovkou velmi dobře hrajících hostů.
Nejlepší hráči: Martin Směták - Roman Suchý