ŽK: 71. Körber S. - 7. Bublík I., 53. Žajgla T., 69. Čaňo B.
Rozhodčí: David Šimoník - Ondřej Píža, Zdeněk Ondryáš (laik).
Babice: Hájek M. - Říha L., Poiselt A., Maňásek Z., Litoš M., Litoš F., Liška J. (46. Buksa R.), Lahola M., Koukal P., Körber S., Chmel R. (79. Věrný J.). Trenér: Marcel Litoš.
Korytná: Málek Mi. - Žajgla T., Zetka M., Vacula J. (56. Matucha J.), Navláčil O., Mikláš J., Málek Ma., Máčalík J., Janík D., Čaňo B. (90. Janča J.), Bublík I. Trenér: Michal Málek.
Hosté povzbuzeni výhrou z minulého kola nad prvním mužstvem tabulky přijeli s cílem urvat si body. Úvod utkání byl vyrovnaný, ale od 10. minuty domácí spustili drtivý tlak a výsledkem bylo několik zahozených vyložených šancí. Hosté se snažili hrozit z rychlých protiútoků, avšak ani jeden z nich nedotáhli do konce a tak skončil první poločas bez branek. Ve druhé půli domácí opět diktovali tempo hry, ovšem s koncovkou byli na štíru. Nejvetší šanci spálil Poiselt. A tak přišet trest. Hostující kapitán zahrál standardní situaci a míč poslal přímo k tyči - 0:1. Domácí zůstali jako opaření, nebyli schopni nic vymyslet proti pozorné obraně hostů a naopak ještě v samém závěru hry zvýšili hosté Žajglou na 0:2.
Nejlepší hráči: Filip Litoš - Ondřej Navláčil

Bánov - Tupesy 0:1 (0:0)
Branky: 75. Drška M.
ŽK: 26. Kočica M., 45. Mahdalík J., 81. Durďák V. - 82. Maňásek M.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Miroslav Navrátil - Pavel Šupina (laik), Radomír Oslzla (laik).
Bánov: Řihák P. - Vaňhara J. (68. Vrága A.), Polanský L., Mahdalík J. (65. Velecký J.), Mahdalíček P., Kočica M., Horňák L., Gajdůšek M., Durďák V., Dalajka M., Bulejko P. (80. Mahdalíček J.). Trenér: Karel Kopeček.
Tupesy: Gaura J. - Vávra P., Vávra J. (30. Drška M.), Tříska M., Mikula F., Maňásek M., Kubíček T., Gejdoš J. (88. Gejdoš M.), Bureš R., Burda T., Brim M. (78. Vaculík L.). Trenér: Antonín Šimon.
Domácí si v 15. minutě vypracovali první slušnější šanci, ale Kočica nastřelil jen tyč. V 23. minutě měli hostující šanci, kdy z 20 metrů Vávra pěkně vystřelil, ale jeho rána skončila těsně vedle branky. Ve 30. minutě domácí Horňák přestřelil bránu. V 50. minutě kopal Mahdalík trestný kop z 18 metrů, ovšem brankář vyrazil jeho střelu konečky prstů na roh. V 65. minutě vystřelil Brim asi z 11 metrů, ale střela skončila těsně vedle levé tyčky domácích. V 75. minutě udělala obrana domácích chybu, kdy nahrál Polanský míč hostujícímu Drškovi, a ten z 15 metrů proměnil svoji šanci. Domácí se po této akci nezmohli už bezmála na žádnou větší akci, a tak zápas skončil 0:1. Domácím se během zápasu nedařilo dostat do nějaké větší šance.
Nejlepší hráči: Jan Vaňhara - Miroslav Tříska

Buchlovice - Košíky 4:1 (2:0)
Branky: 17., 78. Mikula J., 28., 90. Kotek J. - 83. Ovsík M.
ŽK: 47. Kovařík P. - 61. Hastík P.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Zdeněk Bílka (laik), Antonín Mikulec (laik).
Buchlovice: Hlůšek P. - Šustr M., Šarata R., Strakoš S., Mikula J., Marek B., Křiva D. (80. Tomešek Z.), Kovařík P., Kotek J. (90. Hančík J.), Jurča A. (69. Belant L.), Hlůšek R.. Trenér: Petr Sonntag.
Košíky: Pól R. - Večeřa T., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L. (67. Ovsík M.), Poháněl K. (80. Janováč Z.), Poháněl J., Ovsík J., Fedor J. (58. Hastík P.), Bémer Z. Trenér: neuveden.
Týmy z horní poloviny tabulky hrály svižný fotbal. V 2. minutě domácí Křiva vystřelil z malého vápna a trefil pouze brankovou konstrukci. V 5. minutě hostující Přílučík okopíroval šanci domácího hráče, kdy míč skončil také mimo brankovou síť. V 17. minutě po rohovém kopu domácích se hlavičkou přesně trefil Mikula. Domácí i nadále vytvářeli tlak na svého soupeře, což přineslo druhý gól do hostující branky. Do poločasu se již nic zajímavého neudálo a do kabin se šlo za stavu 2:0. Druhý poločas hosté začali svižněji, ale kýžené ovoce v podobě branky to nepřineslo. Naopak domácímu Mikulovi se podařilo po druhé skórovat z 25 metrů. Hosté se, ale ještě nevzdali a v 83. minutě vstřelil čestný gól Ovsík. Domácí nenechali nic náhodě a v 90. minutě druhou brankou Kotek uzavřelvýsledek utkání. Domácí zaslouženě vyhráli, a proto brali 3 body.
Nejlepší hráči: David Křiva - Marek Přílučík

Hradčovice - Huštěnovice 2:4 (0:3)
Branky: 39. vlastní, 77. Mitáček L., 86. Daněk O. - 31. Černý P., 37. Střítecký M., 52. Umlauf M.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Vladimír Hlaváč (laik), Jan Hruboš (laik).
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Rosík V. (82. Mikulec R.), Piškola R. (46. Pochylý P.), Mitáček L., Mikulec J., Mikulec D., Hostýnek P. (75. Máčala R.), Hlaváč V., Daněk O., Blaha P. Trenér: Radim Mikulec.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R. (69. Kryška M.), Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M., Silný F. (84. Vašíčka M.), Puškáč L. (55. Vaverka T.), Petrželka J., Malenovský P., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Ve 25. minutě domácí Mitáček zahodil stoprocentní šanci, čehož potom mohl litovat, protože v 31. minutě zahrávali hosté rohový kop a Černý nádherně hlavou zavěsil o břevno a otevřel tak skóre. Domácí byli zaskočení a jen o pár minut později Puškáč Lubomír nádherně utekl po levé straně, nacentroval na malé vápno a nikým nehlídaný Střítecký zvyšoval na 0:2. Dezorientované domácí obraně o pár minut později opět utekl po levé straně Puškáč, nacentroval a domácí obrana ve snaze odvrátit míč si vstřelila vlastní gól. Tak skončil poločas. Do 2. poločasu domácí nastoupili s odhodláním s výsledkem něco udělat, ale v 52. minutě po pěkné akci Umlauf zvyšoval pro hosty již na 0:4. Po této brance hostující tým polevil na tempu, čehož domácí využili a v 77. minutě snížili na 1:4 Mitáčkem. V 86. minutě na konečných 2:4 snížil Daněk. Do konce utkání již diváci neviděli žádné šance a utkání tedy skončilo 2:4. Kladem na tomto utkáni byla čistá korektní hra bez žlutých karet.
Nejlepší hráči: Dalibor Mikulec - Pavel Černý

Kněžpole B - Pitín 2:1 (1:1)
Branky: 22. Flíbor T., 72. Kašný R. - 18. Kozubík J.
ŽK: 66. Brázdil O. - 74. Maňas M.
Diváci: 75.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Tomáš Hanáček, Václav Lapčík (laik).
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R. (53. Brázdil O.), Sedlák M. (85. Dostálek A.), Pastyřík R., Palčík R., Mazůrek A. (46. Haša M.), Kozelek M., Kašný R., Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T. Trenér: Zbyněk Grubl.
Pitín: Urbánek P. - Zýka J., Voda M., Trllo Z., Švehlík F., Šust R. (86. Berčík P.), Krahula L. (46. Maňas M.), Kozubík J., Kozubík A., Kavka P., Bureš M. Trenér: David Lukáš.
V Kněžpoli se hrálo po celý zápas vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro domácí. Hosté se ujali v 18. minutě vedení, když Kozubík využil zaváhání obrany domácích a prostřelil domácího gólmana. Na vyrovnání se dlouho nečekalo, nejprve jeden z domácích trefil břevno a z následné dorážky srovnal Flíbort. Obě mužstva si vytvořila několik dobrých střeleckých příležitostí, ale brankáři svá mužstva podrželi. Ve druhém poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou, přítomní diváci viděli opět několik pěkných střel, ale i tentokrát byli gólmani na svých místech. V 72. minutě vystřelil z úhlu domácí Kašný a jeho střelu nešťastně srazil za záda bezmocného brankáře jeden z hostujících obránců. Hosté se snažili o vyrovnání avšak neměli potřebné střelecké štěstí.
Nejlepší hráči: Filip Hančík - Pavel Urbánek

Popovice - Mařatice 0:3 (0:0)
Branky: 59.(p), 71., 75. Kroča M.
ŽK: 17. Prajza M., 31. Tetera T. - 15. Šenk P., 19. Kroča M., 72. Zbořil S.
Diváci: 160.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Ivan Junaštík (laik), Vladislav Kieryk (laik).
Popovice: Šesták V. - Tetera T. (46. Musil O.), Šácha P., Prajza M., Mikulčík R., Křapa P. (71. Slavík Z.), Knot M., Hutyra R., Hladný T. (60. Haluza L.), Hanáček J., Halouzska J. Trenér: Roman Bureš.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Tyl V. (80. Lžičář M.), Šenk P., Prekop D., Mrva M., Kubíček P., Kroča M., Knapčík M. (62. Vyorálek D.), Janků A. Trenér: Václav Chvojka.
Hosté byli již od začátku utkání jednoznačně lepší, ale Popovice se dokázaly úspěšně bránit celých prvních pětačtyřicet minut. Ve 43. nastřelili hosté Kročou břevno. Domácí v první polovině vyslali na hostujícího brankaře pouze jednu střelu. Ve druhé půli byli hosté opět jednoznačně lepší a skóre utkání otevřel v 59. minutě z pokutového kopu Kroča a to domácí zlomilo. Pak v 71. a v 75. minutě uzavřel čistý hattrick Kroča. Domácí se osmělili a nastřelili pouze břevno. Zasloužené vítězství ovšem patří hostujícímu týmu.
Nejlepší hráči: Pavel Šácha - Miroslav Kroča

St. Město - O. N. Ves B 2:1 (0:1)
Branky: 53. Hastík O., 88. Svoboda O. - 38. Kreisl M.
ŽK: 36. Daťko J., 54. Kubík L., 76. Horák M. - 24. Svoboda P., 47. Franěk P., 74. Pokorný L.
ČK: 74. Abrahám R. (St. Město).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Radek Michalec - Jiří Stuchlík (laik), Jiří Kotek (laik).
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J., Panáček M., Kubík L. (63. Müller T.), Kment M., Horák M., Hastík O. (74. Svoboda O.), Grebeň M. (87. Hastík R.), Daťko J., Botek J., Abrahám R. Trenér: Milan Višenka.
O. N. Ves B: Boček A. - Zálešák R., Szabo M., Svoboda P., Slezák V., Silnica D., Pokorný L. (80. Jirásek A.), Kusák M. (66. Štefaník R.), Kreisl M., Hábl O., Franěk P. (83. Kosík A.). Trenér: Michal Kusák.
Od úvodní minuty viděli diváci vyrovnané utkání, kde oba celky dobře bránily a tak se hrálo především mezi šestnáctkami. První vážnější šanci měli hosté, ale tu zastavil praporek pomezního pro ofsajd. Ve 38. minutě hostující Kreisl rozvlnil domácí síť - 0:1. Ve druhé půli začali lépe domácí, kteří se vrhli na dobývání hostující brány. V 53. minutě si na rohový kop vyskočil Hastík a hlavou srovnal na 1:1. Po brance obě mužstva více útočila jak bránila a z toho také vyplunulo několik dobrých střeleckých příležitostí. V 74. minutě se hřiště musel poroučet domácí Abrahám, který byl za vražení do soupeře vyloučen. Domácí i když oslabeni dokázali v 88. minutě strhnout vedení na svou stranu, kdy se střídající Svoboda postavil k volnému kopu na hranici šestnáctky a krásnou střelou vymetl šibenici.
Nejlepší hráči: Michal Kment - Vlastimil Slezák