Košíky v čele, stále stoprocentní

Slovácko Sport 25 / 08 / 2016

Košíky - Tupesy 5:2 (3:1)
Branky: 42., 56. Přílučík M., 14. vlastní, 35. Bémer Z., 46. Poháněl J. - 30., 50. Bánovský D.
ŽK: 53. Vávra O. (Tupesy). Diváci: 80.
Rozhodčí: Milan Fury - Michael Bartoň, David Smělík (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M. (75. Janováč Z.), Přílučík M., Přílučík L. (50. Silný P.), Poháněl K., Poháněl J. (60. Hastík P.), Ovsík M., Mikulka P., Kaštánek M., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Tupesy: Madzia D. - Vávra O., Polášek B., Mikula F., Komínek J., Bílka J., Bergauer M., Bednařík J., Bánovský L., Bánovský D., Bachratý M.
Trenér: Stanislav Travenec.
Ve 14. minutě po rohovém kopu si Lukáš Bánovský srazil míč do vlastní branky. Ve 30. minutě po samostatné akci hosté vyrovnali skóre na 1:1, když se trefil David Bánovský. Ve 35. minutě po dorážce z rohového kopu domácí zvýšili na 2:1 Bémerem. O několik minut později zvýšili domácí pěknou střelou Přílučíka. Do druhého poločasu nastoupili lépe domácí, když se ve 46. minutě nemýlil Poháněl a zvýšil skóre na 4:1. O čtyři minuty později Bánovský snížil na 4:2. Poslední branka padla v 56. minutě, kdy uzavřel skóre Marek Přílučík. Hra se dohrávala jednoznačně podle výsledku, domácí si vytvářeli šance, ale hostující gólman podržel svůj tým, a tak utkání skončilo výsledkem 5:2.
Nejlepší hráči: Marek Přílučík - David Bánovský

Os. Lhota - Mařatice 7:1 (3:1)
Branky: 10. Pešík E., 29. Zalubil O., 36. Kusák M., 50. Radoch P., 66. Štergenich J., 69. Pešík D., 81. Kopeček M. - 30. Zbořil F. ŽK: 80. Pešík D. - 6., 58. Rídl L., 16. Ižo F. ČK: 58. Rídl L. (Mařatice). Diváci: 131.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Petr Hanáček (laik), David Krátký (laik).
Os. Lhota: Jakoubek P. - Zalubil O., Štergenich P., Štergenich D. (46. Kopeček M.), Radoch P. (62. Štergenich J.), Pešík E., Pešík D., Kusák M. (68. Lučný O.), Krátký E., Horák K., Hanák R. (61. Kotačka O.).
Trenér: Jan Opletal.
Mařatice: Zdráhal D. - Zbořil S., Zbořil F. (66. Janků A.), Širůčka M., Rídl L., Mrva M., Matoušek O., Kroča M., Ižo F., Hromada P., Bída L.
Trenér: Ondřej Matoušek.
Už v 6. minutě trefil domácí Štergenich břevno a v 10. minutě pěkným koníčkem otevřel skóre zápasu Erik Pešík. Druhý gól domácí přidali ve 29. minutě, kdy čupřinou tečoval míč Zalubil. To však mohlo být jinak, kdyby hosté proměnili pokutový kop ve 20. minutě. Ve 30. minutě po jediné kombinační akci Mařatic snížil Zbořil. Ne 3:1 ale upravil Kusák ve 36. minutě. Po změně stran existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo, a to domácí. A když byl v 58. minutě po druhé ŽK vyloučen hostující Rídl, tak už to byla hra kočky s myší. Domácí navýšili skóre až na 7:1, kdy se postupně trefili v 50. minutě Radoch, v 66. minutě Štergenich, v 69. minutě David Pešík a v 81. minutě Kopeček. Některé branky by snesly i ligové parametry.
Nejlepší hráči: Přemysl Radoch - Lukáš Bída

Polešovice - Částkov 8:4 (3:2)
Branky: 26., 59., 82. Černoch M., 6., 68. Hasoň J., 47., 87. Kala M., 28. Kubiš M. - 13. Pindryč R., 31. Poul D., 46. Hubáček L., 81. Belant L. ŽK: 83. Janík Z. - 77. Pospíšil P. Diváci: 80.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Jaroslav Bednařík (laik), Svatoslav Kubíček (laik).
Polešovice: Pavela M. - Vaculík J., Stašek O. (84. Bernatík T.), Martykán M. (66. Andrýsek J.), Kubiš M. (89. Tringela J.), Korvas R., Kala M., Janík Z., Hasoň J. (88. Stašek J.), Černoch M., Běhávka J.
Trenér: Jiří Tyl.
Částkov: Skovajsa M. - Vašek J., Řezníček R., Poul D., Pospíšil P., Pindryč R., Juřík V., Hubáček L., Haveta P., Flekač J., Belant L.
Trenér: Jaromír Vašek.
Utkání bohaté na branky, první změna nastala v 6.minutě z penalty, skóroval Jiří Hasoň. Hosté ve 13. minutě srovnali Radimen Pindryčem. Ve 26. minutě domácí Černoch dal druhou branku. O dvě minuty později Kubiš na 3:1. Ve 31. minutě snížil hostující Poul. Ve 46. minutě Hubáček vyrovnal na 3:3. O minutu později dal čtvrtou branku Kala. V 59. minutě opět Černoch na 5:3. V 68. minutě Hasoň dává šestou branku. Belant snížil na 6:4 v 81. minutě. O minutu později završil Martin Černoch svůj hattrick a dal na 7:4. Poslední branka padla v 85. minutě a jejím autorem byl Miroslav Kalas.
Nejlepší hráči: Martin Černoch - Radim Pindryč

Velehrad - Traplice 4:4 (2:2)
Branky: 47., 58. Hanáček L., 24. Krchňavý D., 42. Novák J. - 22., 55. Čevela O., 12. Beneš R., 57. Kolínský T. ŽK: 30. Novák M., 48. Kromka P. - 63. Beneš R., 68. Vávra J., 68. Gelien R., 80. Trávníček A. Diváci: 179.
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Radoslav Axmann (laik), Roman Obdržálek (laik).
Velehrad: Badin F. - Úředníček A., Tománek O., Novák M., Novák J. (87. Nevařil O.), Matějka M., Kromka P. (70. Paravan M.), Krchňavý D., Korvas L., Kolomazník J. (60. Grebeníček J.), Hanáček L.
Trenér: Zdeněk Sonntag.
Traplice: Vávra J. - Trávník T., Trávníček Vá., Trávníček A. (81. Kotyza R.), Štefka P., Škrabal P., Michalec T. (73. Blecha L.), Kolínský T., Gelien R., Čevela O., Beneš R.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Do utkání lépe vstoupili hosté a ve 12. minutě dal branku Beneš. Ve 22. minutě nakopávali hosté míč do vápna, gólman míč neudržel a bylo to 0:2 zásluhou Čevely. Domácí odpověděli rychle a o dvě minuty později snížil hlavou Krchňavý. Ve 42. minutě domácí srovnali Novákem. Dvě minuty po půli šli domácí do vedení brankou Hanáčka. V 55. minutě srovnal na 3:3 Trávníček po centru hlavou k tyči. Hra nabrala rychlý spád a v 57. minutě opět po chybě obrany dal branku Kolínsky. Z rozehrávky hostující Čevela srovnal na konečných 4:4. Závěrečný tlak branku nepřinesl.
Nejlepší hráči: Miroslav Matějka - Ondřej Čevela

Babice - Huštěnovice 3:1 (1:0)
Branky: 35. Litoš F., 53. Chybík R., 67. Forro M. - 84. Střítecký M.
ŽK: 58. Chybík R. - 12. Straka P., 2. Kanyza P.
Diváci: 144. Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Jakub Liška (laik), František Silný (laik).
Babice: Pól R. - Zelený M. (80. Fusek I.), Müller T. (88. Tomaštík R.), Maňásek Z., Litoš F., Chybík R. (88. Bartoň M.), Horsák D., Horsák A., Horníček E., Forro M., Doseděl K.
Trenér: Petr Ježek.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R. (77. Vlček T.), Zambal J., Vaverka A., Tománek D. (72. Vašíčka M.), Střítecký M., Straka P., Melichárek J., Kanyza P. (46. Čevora Z.), Černý P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
V sousedském derby dal tyč hlavou hostující Zambal. V 32. minutě z dvacetitří metrů střílel domácí Martin Zelený, jeho střela skončila vedle. O tři minuty později krásně přihrál míč domácí Müller a Litoš dává mezi nohy gólmanovi 1:0. V 53. minutě zvyšoval na 2:0 Chybík, když krásně z velkého vápna přehodil gólmana. V 67. minutě nacentroval domácí Horsák na Forróa a ten zvyšoval na 3:0. V 84. minutě zachyboval domácí gólman, nahrál hostujícímu Stříteckému a ten zkorigoval na konečných 1:3.
Nejlepší hráči: Radek Chybík - Pavel Černý

Popovice - Kostelany n. M. 0:2 (0:1)
Branky: 40. Horký L., 73. Marek D.
ŽK: 17. Chmelař D., 60. Vávra A. (Kostelany n. M.). Diváci: 93.
Rozhodčí: Karolína Jílková - Robert Kaňovský (laik), Jaroslav Vávra (laik).
Popovice: Mikel J. - Vagdal R. (73. Šácha P.), Tvrdoň J., Tetera T. (80. Hanáček J.), Prajza M., Omelka J., Mimránek L., Mikulčík R., Kolečkář L., Kadlčík J. (38. Masaryk L.), Hladný T.
Trenér: neuveden.
Kostelany n. M.: Koryčánek V. - Ventrča J., Vávra A., Plevák L. (51. Vávra M.), Mojžiš Ju., Mojžiš Jo., Marek D., Marek B. (80. Vávra J.), Chmelař D. (28. Procházka L.), Horký L., Facalka R.
Trenér: Martin Vávra.
První poločas byl velmi aktivní z obou stran, avšak více se do šancí dostávali hosté. Ve 40. minutě poprvé rozvlnil síť po akci z pravé strany hostující Horký. Hosté šli do vedení a výsledkem 0:1 také skončil poločas, jelikož se již nic zajímavého nestalo. Druhý poločas začal také aktivně, domácí se snažili vyrovnat, avšak marně. V 73. minutě se po přihrávce z levé strany prosadil Marek přízemní střelou ze  šestnáctky. V 85. minutě měl velkou šanci Omelka, který hlavičkoval před bránou, avšak těsně minul. Do konce utkání se již nic nestalo a utkání skončilo 0:2.
Nejlepší hráči: Lukáš Kolečkář - Josef Mojžíš