Branky: 30. Puškáč L. - 21. Hruboš P., 70. Kašný R., 85. Varga R.
ŽK: 58. Petrželka J. - 44. Kašný T., 89. Varga R.
ČK: 59. Petrželka J. - 63. Kašný T.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Pavel Čechmánek (laik), Václav Lapčík (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M. (79. Vaverka T.), Silný F., Puškáč L., Petrželka J., Malenovský P., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Kněžpole B: Vyorálek J. - Varga R., Pastyřík R. (55. Moštěk M.), Palčík R., Kozelek M., Kašný T., Kašný R. (88. Sedlák M.), Kašný P. (51. Křen B.), Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T. Trenér: Zbyněk Grubl.
Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří svoji převahu vyjádřili také brankou ve 21. minutě zasluhou kapitána Petra Hruboše. Domácí postupem času srovnali hru a v 30. minutě také stav, když proměnil penaltu Lubomír Puškáč 1:1. Penalta byla nařízena za sražení Černého Vyorálkem. Do druhé půle nastoupili lépe hosté. V 59. minutě šel do sprch za faul po druhé žluté Petrželka, za čtyři minuty ho následoval také za dvě žluté hostující Tomáš Kašný. V 70. minutě se hosté brankou Kašného dostali do vedení a toto vedení zvýraznil o deset minut později Radek Varga nekompromisní střelou k tyči na konečných 1:3.
Nejlepší hráči: Pavel Černý - Radek Varga

Korytná - Hradčovice 5:0 (3:0)
Branky: 39., 44. Navláčil O., 37. Mikláš J., 55. Máčalík Jan, 69. Matucha J.
ŽK: 45. Navláčil O., 74. Matucha J. - 35. Indra T.
Diváci: 70.
Rozhodčí: David Šimoník - Josef Flasar (laik), František Macek (laik).
Korytná: Málek Mi. - Zámečník M., Vacula J. (66. Flasar V.), Navláčil O. (75. Janča J.), Mikláš J., Matucha J., Máčalík J., Janovský L. (61. Málek Ma.), Janík D., Čaňo B., Bublík I. Trenér: Michal Málek.
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Pochylý P., Pavlík J., Mitáček L., Mikulec J., Máčala R., Jurčík D., Indra T., Hostýnek P. (75. Hlaváč V.), Daněk O. (64. Rosík V.). Trenér: neuveden.
V souboji o záchranu drželi hosté v úvodních třiceti minutách častěji míč na kopačkách, vyloženou šanci si ovšem nevypracovali. Domácí skórovali hned ze své první vážnější šance. kdy Mikláš v 37. minutě přeloboval Kulhavého téměř z nulového úhlu. O dvě minuty později zvyšoval Navláčil na 2:0. Ve 44. minutě trefil hostující Pochylý pouze tyč a z protiútoku Navláčil trestal - 3:0. V druhé půli se utkání už pouze dohrávalo, v 55. minutě se dalekonosnou střelou prosadil Máčalík. V 69. minutě uzavřel brankový účet zápasu po rohovém kopu Matucha 5:0. Domácí si po zásluze zajistili tři důležité body pro záchranu v soutěži.
Nejlepší hráči: Jan Máčalík - Pavel Hostýnek

Košíky - Babice 5:0 (3:0)

Branky: 1., 42. Šlechta Z., 37. Přílučík M., 53. Večeřa T., 75. Uherka Z.
ŽK: 17. Přílučík M. (Košíky).
Diváci: 115.
Rozhodčí: Pavel Škrabal - Antonín Mikulec (laik), Jaroslav Říha (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Uherka Z., Šlechta Z. (66. Vojtek P.), Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K., Ovsík M., Hastík P. (56. Mařák P.), Fedor J. (78. Janováč Z.), Bémer Z. Trenér: neuveden.
Babice: Kovařík L. - Smělík M., Říha L., Poiselt A., Maňásek Z., Litoš F., Körber S., Chmel R., Fusek I., Býček L., Buksa R. Trenér: Marcel Litoš.
V Košíkách se hrál bojovný fotbal, kdy hned v 1. minutě lehkou střelou zpoza velkého vápna k pravé tyči otevřel skóre Šlechta. Poté se dlouhou dobu nic nedělo. Až ve 37. minutě, kdy rozhodčí nařídil rohový kop, Přílučík hlavou zvýšil na 2:0. Tři minuty před koncem poločasu nahrál Šlechtovi Přílučík a ten z 22 metrů tvrdou ranou pod břevno pečetil v prvním poločase výsledek na 3:0. Ve druhé půli tvrdou střelou z 20 metrů k levé tyčce zvýšil Večeřa na 4:0. Ke konci kdy se utkání dohrávalo už jen z povinnosti, unikl po pravé straně Uherka a střelou doprostřed branky mezi nohama Kovaříka pečetil skóre na konečných 5:0.
Nejlepší hráči: Marek Přílučík - Zdeněk Maňásek

O. N. Ves B - Buchlovice 2:1 (1:0)
Branky: 27. Hábl O., 52. Kosík A. - 75. Křiva D.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Tomáš Nosek (laik), Zděněk Bílka (laik).
O. N. Ves B: Boček A. - Štěrba J., Štefaník R., Szabo T., Pokorný L., Němec M. (83. Kvapil R.), Kusák M., Kreisl M. (67. Franěk P.), Kosík A., Jurásek D., Hábl O. Trenér: Michal Kusák.
Buchlovice: Valeš P. - Strakoš S., Mikula J., Křiva D., Kovařík P., Kotek J., Jurča A., Hlůšek R., Čech M., Belant L., Bedřich M. (67. Omelka A.). Trenér: Petr Sonntag.
Za krásného počasí viděli diváci pohlednou hru. V 5. minutě vystřelil z dvaceti metrů Belant, ale Boček míč vyrazil. Ve 20. minutě střílel Bedřich, ale míč skončil vedle pravé tyče. Ve 27. minutě zahrával rohový kop Kusák, naběhl si Hábl a míč skončil v brance - 1:0. V 52. minutě opět zahrával rohový kop Kusák a hlavičkou se tentokrát prosadil Kosík. V 64. minutě dostal z pravé strany míč Mikula, vystřelil, ale Boček nohami vyrazil na rohový kop. Ihned z rohu domácí obrana zahrála biliard, ale míč skončil pouze na tyčce. V 72. minutě poslal z levé strany centr Němec, ale Štefaník vystřelil vedle levé tyče. V 74. minutě nastřelil z 25 metrů Franěk břevno. O minutu později hostující celek snížil Křivou, který využil vyběhnutí domácího brankáře.
Nejlepší hráči: Aleš Boček - David Křiva

Pitín - Mařatice 2:5 (2:2)
Branky: 6. Krahula L. - 28., 44. Tyl V., 51., 86. Kroča M., 33. vlastní, 89. Zedek J.
ŽK: 72. Voda M. - 40. Kovács L., 72. Zedek J.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Pavel Berčík (laik), Milan Čeněk (laik).
Pitín: Urbánek P. - Zýka J. (61. Struhař P.), Voda M. (79. Maňas M.), Trllo Z., Švehlík F., Šust R., Lukáš D., Krahula L. (65. Berčík P.), Kozubík J., Kavka P., Bureš M. Trenér: Lukáš David.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V., Šenk P., Prekop D., Mrva M., Kubíček P. (78. Lžičář M.), Kroča M., Kovács L. (60. Piecha E.). Trenér: Václav Chvojka.
Za krásného slunečného počasí se hrál oboustranný fotbal. Už v 1. minutě domácí Voda trefil konstukci Matouškovy brány. Ve 2. minutě jeho šanci zkopíroval Šenk, ale opět gól nepadl. V 6. minutě po chybě hostující obrany se po zemi k tyčce trefil Krahula - 1:0. Hosté se nesložili a ve 28. minutě vstřelil branku Tyl. Ve 33. minutě po rozehrání rohového kopu si hostující Zedek vstřelil vlastní branku. Hostům se, ale podařilo srovnat skóre do konce poločasu, když ve 44. minutě střelou z velkého vápna umístil Tyl míč do růžku domácí brány. Druhý poločas již patřil hostujícím hráčům. V 51. minutě Kroča poslal poprvé hosty do vedení. Domácí se snažili výsledek zkorigovat, ale závěr utkání patřil hostům. V 86. minutě Kroča podruhé usměrnil míč do brány. Konečný výsledek utkání upravil Zedek. Hosté zaslouženě vyhráli a vezou si z Pitína tři body.
Nejlepší hráči: Michal Voda - Jakub Zedek

St. Město - Bánov 3:2 (2:2)
Branky: 26. Horák M., 44. Hastík O., 65. Žajdlík J. - 22. Dalajka M., 29. Pavlíček A.
ŽK: 58. Hastík O., 82. Horák M. - 45. Kočica M., 82. Horňák L., 85. Mahdal L.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Jiří Stuchlík (laik), Jiří Kotek (laik).
St. Město: Hodulík J. - Žajdlík J. (82. Hastík R.), Trávník R. (64. Šobáň P.), Svoboda O. (46. Šatava D.), Panáček M., Kment M., Horák M., Hastík O., Grebeň M., Daťko J., Andrýsek M. Trenér: Milan Višenka.
Bánov: Řihák P. - Vaňhara J., Pavlíček A., Machalík V. (84. Polanský L.), Mahdalíček P., Mahdal L., Kočica M. (75. Velecký J.), Horňák L., Gajdůšek M. (85. Mahdalíček J.), Durďák V., Dalajka M. Trenér: Břetislav Polanský.
Utkání začali lépe hosté, kdy v 10. minutě vystřelil z pětadvaceti metrů Kočica, ale Hodulík vytěsnil míč na roh. Ve 22. minutě Dalajka prostrčil míč kolem vyběhnuvšího Hodulíka - 0:1. O čtyři minuty později domácí odpověděli, Horák se uvolnil u lajny a krásnou střelou překonal Řiháka - 1:1. Hosté šli opět do vedení a to v 29. minutě zásluhou Pavlíčka, který byl důrazný ve vápně. Do poločasu domácí stihli srovnat, stalo se tak ve 44. minutě, kdy se trefil Hastík. I druhou půli začali lépe hosté, ale domácí obrana v čele s Řihákem byla neprostupná. V 65. minutě zahrál nešťastně Mahdalíček ve vápně rukou a z nařízené penalty zajistil tři body domácím Žajdlík - 3:2. Domácí si už vítězství zkušeně pohlídali, ba naopak po brejcích své vítězství mohli navýšit.
Nejlepší hráči: Martin Horák - Jan Vaňhara

Tupesy - Popovice 1:0 (1:0)
Branky: 25. Kubíček T.
ŽK: 47. Drška M. - 13. Hladný T., 27. Tetera T.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Josef Tomanec - Jiří Vávra (laik), Milan Junaštík (laik).
Tupesy: Gaura J. - Vávra P. (77. Vaculík L.), Tříska M., Molek S., Maňásek M., Kubíček T., Gejdoš J. (86. Gejdoš M.), Drška M. (60. Vávra J.), Bureš R., Burda T., Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
Popovice: Šesták V. - Tetera T., Šácha P., Prajza M., Musil O., Mikulčík R., Knot M. (54. Tureček P.), Hladný T., Hanáček J., Haluza L., Halouzska J. Trenér: Roman Bureš.
Diváci viděli velmi opatrný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Žádný z týmů nechtěl udělat chybu. Ve 25. minutě ji udělali hosté, když po rozehraném rohovém kopu neuhlídali domácího Kubíčka, a ten otevřel skóre utkání- 1:0. Ve 40. minutě zahrávali hosté přímý volný kop Prajzou, ale míč skončil těsně nad bránou. Hosté začali druhý poločas s velkým náporem, domácí tým však podržel gólman Gaura. Domácí v půli 2. poločasu hru vyrovnávali a ocitli se dvakrát sami před gólmanem Šestákem, ani jedna šance se však neurodila. V 80. minutě se v kuriózní situaci ocitl domácí útočník, ale z jednoho metru vysoko přestřelil branku hostí. Tupesy udržely velmi cennou výhru.
Nejlepší hráči: Tomáš Kubíček - Pavel Šácha