Branky: 20. Smolka F., 37. Svízela P., 55. Šurmánek M.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Pavel Moravanský, Tomáš Kaňovský (laik).
Bílovice: Křivánek D. - Zlámal Z., Kováč Pe., Kováč Pa., Hlaváček P. (25. Dostálek V.), Hanák M., Gajdošík E. (55. Zlatý I.), Čechmánek O. (72. Řešetka T.), Bernatík P., Kaštánek M., Mikulka P. (55. Strapina R.).
Trenér: Pavol Hýža.
Zlámanec: Váňa M. - Šurmánek M. (60. Křen M.), Svízela P., Smolka F. (46. Duda R.), Koželuh J. (46. Štefka Z.), Jirsák P., Hubáček A., Válek L., Sadil L., Němec E. (89. Damborský M.), Jablonický M.
Trenér: Afonso Maquete.
Utkání začalo ve svižném tempu obu týmů, avšak domácí si ke své smůle hned ve 4. a 10. minutě vstřelili vlastní branky. Hosté byli lepším mužstvem a kontrolovali utkání po celou dobu. Domácí se dostali do rychlého protiútoku jen ojediněle a vesměs ani branku soupeře nějak neohrozili. Když hosté v 55. minutě navýšili na - 0:5 Šurmánkem, bylo utkání zcela rozhodnuto a dohrávalo se klidnějším tempu, hosté s přehledem hru kontrolovali a vítězství si jednoznačně Zlámanec zasloužil.
Nejlepší hráči: Zbyněk Zlámal - Pavel Jirsák

D. Němčí B - Os. Lhota 1:0 (1:0)
Branky: 14. Kaldček T.
ŽK: 57. Pešík D. (Os. Lhota).
Diváci: 105.
Rozhodčí: Pavel Bartoň - Jakub Pindeš, Radomír Stojaspal (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Stojaspal M., Pochylý M., Krchňáček M., Kelíšek S. (46. Krchnáček R.), Kadlček R., Ježek Vít, Ježek Václav, Hlaváček J., Kaldček T., Cmol O.
Trenér: Marek Pochylý.
Os. Lhota: Šicha Z. - Štergenich J. (46. Žajdlík M., 80. Kuban V.), Štergenich D., Pešík E., Pešík D., Lučný O. (48. Šimčík M.), Kopeček M. (46. Machala M.), Hanák R., Fantura T., Kotačka O.
Trenér: Jan Šimčík.
Diváci, kteří v Dolním Němčí sledovali utkání, na fotbal tentokrát příliš neviděli, neboť se hra odehrávala po celé utkání na jednu branku, která se nachází na vzdálenější polovině hrací plochy. V prvním poločase měli výraznou převahu domácí, ale zahazovali jednu gólovou šanci za druhou. Nejprve se ocitl před Šichou Robin Kadlček, ale neproměnil a vzápětí v podobné akci selhal Tomáš Kadlček. Paradoxně jediná branka utkání padla v nejmenší příležitosti, kdy ukázkově poslal míč do sítě Tomáš Kadlček přímo z rohového kopu. Ve druhém poločase převzali otěže utkání hosté, ale rovněž v koncovce selhávali. Nejprve spálil 100% příležitost v 52. minutě Pešík a pět minut před koncem přece jenom mohli hosté urvat bod, ale z malého vápna nepochopitelně Fantura minul tři tyče.
Nejlepší hráči: Robin Kadlček - Zbyněk Šicha

Drslavice - Slovácko C 1:1 (1:1)

Branky: 8. Orlovský M. - 29. Balaštík A.
ŽK: 79. Máčala R., 89. Pijáček L. - 88. Abrhám F.
Rozhodčí: Radim Doležal - Martin Sípek, Jan Javor (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vidrman T., Věrný R. (72. Vacula P.), Šobáň J., Pijáček L., Orlovský M., Machálek I., Máčala R., Kňazeje T., Zemánek M.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Slovácko C: Zatloukal M. - Vašek O., Šišák V., Sánchez F. (79. Zemánek J.), Remeš M., Paška O. (46. Abrhám F.), Heger D., David T., Bučák M., Balaštík A., Kralík V.
Trenér: Ladislav Pochylý.
V prvním poločase byli lepším týmem domácí, kteří si dokázali vytvořit větší počet šancí. Už v 8. minutě otevřel skóre zápasu Orlovský, kdy se k němu z rychlého protiútoku dostal míč a on se hlavou nemýlil. Po půl hodině hry po chybě uprosřed hřiště ztratili domácí míč, ten se odrazil k Balaštíkovi. Jeho samostatný únik skončil vyrovnávací brankou, kdy domácího brankaře obkloukem přestřelili. Poté několikrát zahrozili domácí ze standardních situací, ale Zatloukal stál vždy na svém místě. Po změně stran tahali domácí za kratší konec, hosté je zatlačili na jejich polovinu, ale ze spousty šancí nedokázali ani jednu proměnit. Když už se míč dostal v 70. minutě za brankovou čáru, rozhdočí gól pro ofsajd ale uznat nemohli. Za zmínku stojí i situace z 80. minuty, kdy přistál míč na noze Sánchezovi, ten však nedokázal z malého vápna procedit míč přes nohy gólmana Hrocha.
Nejlepší hráči: Ivo Machálek - Adam Balaštík

Hluk B - Nezdenice 1:0 (1:0)
Branky: 36. Tinka Z.
ŽK: 81. Abrhám Ro., 85. Miroš J. - 67. Voda M., 70. Kalina P.
Rozhodčí: Jan Houdek - Martin Sípek, Karel Vaculík (laik).
Hluk B: Bachan L. - Tinka Z., Tinka T., Miroš J., Minařík M., Jurčík D., Chytil R., Hrdina I., Bachánek O. (70. Dufka J.), Abrhám R., Straka J.
Trenér: Vlastimil Marek.
Nezdenice: Popelka A. - Voda M., Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (77. Janík D.), Skočovský D. (77. Gabrhel R.), Mikliš M. (68. Kandrnál P.), Martinec R., Kociňák T., Kociňák J., Kalina P.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
V utkání se iniciativy ujali domácí, avšak velkou šanci si nevytvořili a tak hned v 5. minutě mohl překvapit hostující Martinec, který postupoval sám na branku, nicméně Bachan skvělým zákrokem zasáhl. Ve 30. minutě mohli domácí skórovat, ale Tinka odkrytou bránu netrefil. Ve 36. minutě se po brejku prosadil právě Tinka Zdeněk, který přehodil hostujícího brankáře a domácí se tak ujali vedení - 1:0. Druhý poločas byl velmi podobný tomu prvnímu, domácí si vytvářeli tlak a hosté vyráželi do brejků. Avšak ani jedno mužstvo si kromě pár závarů před brankami nedokázalo vytvořit akci, která by skončila gólem. Utkání tak skončilo 1:0.
Nejlepší hráči: Zdeněk Tinka - Jaroslav Kociňák

Jarošov - Košíky 1:2 (1:2)
Branky: 36. Staroba R. - 13. Ovsík M., 39. Večeřa M.
ŽK: 50. Kolaja L. - 21. Fedor J.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Josef Dostálek - Jaroslav Smetka (laik), Petr Vojtek (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J., Staroba R., Polanský T., Omelka Martin (33. Kolaja L.), Omelka Marek, Laga D. (75. Jelínek D.), Kováč O. (46. Jančík V.), Jančík M., Bobčík P., Blaha D.
Trenér: Radek Vyoral.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M. (89. Pól R.), Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K., Ovsík J., Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z., Ovsík M.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
V průměrném utkání se nejprve ujali vedení hosté, kdy v 13. minutě Ovsík střelil když si nabíhal na centr a z malého vápna prostřelil gólmana. Poté mohli domácí vyrovnat střelu, ale Omelka vykopl míč z brankove čáry. Domácí se dočali v 36. minutě, kdy střelu na hranici pokutového území namířil Staroba, ale hosté ihned vedli Večeřou po centru, který se přesně trefil. Ve druhém poločase po změně stran domácí zatlačili a hosté hrozili z brejku. Tohle utkání skončilo vítězstvím hostů.
Nejlepší hráči: Martin Omelka - Kamil Poháněl

Slavkov - Traplice 3:1 (3:1)
Branky: 8., 33. Stojaspal R., 9. Habarta J. - 35. Kolínský T.
ŽK: 13. Sedlář A., 60. Peter O., 85. Rožnovský T., 88. Polášek B. - 4. Trávníček Vá., 50. Štefka P., 85. Blecha L. ml.
Diváci: 30.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Kateřina Součková, Miroslav Mančík (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Zimčík L. (46. Kovačovič M.), Stojaspal R., Salát J. (46. Polášek B.), Plšek J., Jankůj M., Chovanec M. (46. Peter O.), Halík J., Habarta J., Sedlář A. (78. Rožnovský T.).
Trenér: Karel Kopeček.
Traplice: Skopal M. - Verbík T. (82. Blecha L. ml.), Trávník T., Trávníček Vá., Kotyza R. (46. Trávníček A.), Kolínský T. (46. Růžička J.), Huťka L., Gelien R., Čevela O., Štefka p., Urbanovský M.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Začátek zápasu vyšel domácím na jedničku, hned v 8. minutě po útočné akci z levé strany neomylně zakončoval Stojaspal. Hned o minutu později po hrubce hostující obrany bylo skóre 2:0, když k tyči střílel Habarta. Ve 33. minutě si postavil míč k přímému kopu opět Stojaspal a z 20 m prostřelil Skopala. O dvě minuty později se podařilo Traplicím přeci jen snížit, když domácí gólman nepochopitelně nahrál míč přímo na kopačku Kolínského, který prázdnou bránu neminul. Do druhého poločasu udělala obě mužstva pět vynucených změn a na hřišti to bylo opravdu znát. Hra byla neurovnaná a nepřesná, hrálo se převážně mezi vápny a vyložená šance nepřišla žádná. Domácí si svůj náskok s přehledem pohlídali, a proto berou všechny tři body.
Nejlepší hráči: Roman Stojaspal - Roman Gelien

Šumice - Kudlovice 4:0 (3:0)
Branky: 13., 18. Pilka S., 27. Pilka I., 65. (p) Šmíd L.
ŽK: 72. Ondřej V. - 65. Koutník P.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jakub Pindeš, Roman Horčica (laik).
Šumice: Janíček J. - Žampach J., Šmíd L., Pilka S. (53. Kúdela M.), Pilka I. (59. Juřeník M.), Pančocha J. (72. Marek V.), Ondřej V., Ondřej T., Mach M. (69. Valášek P.), Kunovský R., Kelíšek M. (64. Jančařík M.).
Trenér: Libor Šmíd.
Kudlovice: Tomaštík M. - Turoň T., Pekárek R., Mikulica A., Koutník P., Ježek P., Chmelař P. (37. Hruška M.), Forro M., Dujka J., Bořuta T., Blaha K.
Trenér: Petr Ježek.
Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří si po rychlém protiútoku vytvořili první šanci, avšak Blaha hlavičkoval těsně vedle. Postupem času byli domácí lepším mužstvem a začali si vytvářet šance. Ve 13. minutě domácí založili rychlý protiútok a Pilka Stanislav otevřel skóre. O 5. minut později zahráli domácí stejnou taktiku a opět Pilka S. hlavou zvyšoval na - 2:0. Ve 27. minutě přišel centrovaný míč do pokutového území hostí a Pilka Ivan zvyšoval na - 3:0. Ve 2. poločase se hra srovnala a hrálo se především mezi šestnáctkami. V 60. minutě zahrávali hosté trestný kop ze 16. metrů, ale neproměnili. Po faulu Koutníka se v 65. minutě Šmíd z pokutového kopu nemýlil. V 86. minutě přišel faul hostujícího mužstva na domácího kapitána, Šmíd z následné penalty mířil vedle.
Nejlepší hráči: Libor Šmíd - Michael Forro