ŽK: 29. Polách O., 83. Trávníček V., 89. Kolínský T. - 36. Kaštánek M., 53. Omelka Martin, 90. Mikulka P.
Rozhodčí: Jan Houdek - Tomáš Svoboda (laik), Roman Obdržálek (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Říha D., Polách O., Kotyza R., Kolínský T., Huťka L., Čevela O., Bemer Z. (72. Blecha L. ml.), Slavík J., Švejcar L. (60. Kamarád J.).
Trenér: Ladislav Blecha st.
Jarošov: Šurmánek J. - Zedek J., Šipka J. (70. Mikulka P.), Stojaspal M. (24. Jančík M.), Omelka Martin, Omelka Marek, Kováč Pe. (85. Vaculík L.), Kaštánek M., Jančík V., Bobčík P., Staroba R.
Trenér: Radek Vyoral.
V Traplicích se diváci krásného utkání nedočkali. Spíše než fotbal dějství připomínalo kopanou plnou nepřesností. Z jedné z nich se vyklubala šance domácích, kdy při závaru před jarošovskou brankou přestřelil domácí útočník branku. I nadále se více bojovalo než hrálo a výsledkem bylo zranění hostujícího hráče Stojaspala. V prvním poločase se ještě podařilo hostujícímu družstvu spálit tutovou šanci, když zahodilo samostatný únik na brankáře. Druhý poločas silně připomínal první, nicméně po chybě domácího brankáře dokázal překopnout tři hráče i brankáře Staroba - 0:1. Toto vedení udrželi hosté do 86. minuty, kdy se výstavní hlavičkou trefil nejlepší hráč zápasu Slavík - 1:1. Poté se domácí vrhli do útoku, aby strhli vedení na svoji stranu, nicméně z platonického tlaku se již nedokázali prosadit.
Nejlepší hráči: Jaroslav Slavík - Petr Bobčík

St. Město - Drslavice 3:1 (1:1)
Branky: 19., 87. Smělík M., 79. Žajdlík J. - 45. Mikulinec R.
ŽK: 17. Svoboda O., 58. Daťko J. - 6. Mikulinec R., 26. Přecechtěl P. ml., 42. Machálek I., 58. Machálek J., 84. Kočica J.
ČK: 72. Kňazeje T. (Drslavice).
Diváci: 81.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Tomáš Plášek, Jiří Stuchlík (laik).
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J. (86. Josiek M.), Vlček P., Trubačík V., Trubačík M. (59. Kovács T.), Šopík R. (74. Müller T.), Smělík M., Hastík O., Doseděl K. (88. Hastík R.), Daťko J., Juráň R. (7. Svoboda O.). Trenér: Roman Haša.
Drslavice: Kočica J. - Vystrčil M., Sehnal J., Přecechtěl P. ml., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kňazeje T., Jurák M. (78. Ševčík P.), Hroch V., Šrámek M.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Diváci ve Starém Městě viděli zajímavé a bojovné utkání. Domácí se dočkali až v 19. minutě, kdy Smělík po pěkné kombinační akci otevřel skóre zápasu - 1:0. O několik minut později zachránil domácí od pohromy Svoboda, který z brankové čáry vyhlavičkoval míč na roh. Ve 45. minutě ze standardní situace nedal hostující Mikulinec domácímu gólmanovi šanci a srovnal - 1:1. Ve druhé půli se hra přitvrdila. Hosté dobře bránili a z několika brejků mohli změnit ukazatel skóre. V 72. minutě zbytečně oslabil drslavické Kňazeje, který si zblízka prohlédl červenou kartu. Přesilovku domácí využili v 79. minutě, kdy Žajdlík doklepával do prázdné brány - 2:1. Skóre zápasu po pěkné samostatné akci uzavřel v 87. minutě Smělík - 3:1.
Nejlepší hráči: Milan Smělík - Jaromír Kočica

Slavkov - Košíky 1:1 (1:0)
Branky: 29. Stojaspal R. - 90. Přílučík M.
ŽK: 22. Purč Z., 25. Zimčík P., 70. Halík M. - 80. Přílučík M., 92. Bémer Z.
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Tomáš Tureček, Martin Polách.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala L., Šimek P., Stojaspal R., Polášek B. (88. Švardala Z.), Jankůj M., Chovanec M., Halík M., Purč Z., Plšek J.
Trenér: Karel Kopeček.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K. (80. Večeřa L.), Poháněl J., Ovsík M. (46. Večeřa M.), Kaštánek J. (82. Mařák Petr), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
V prvním poločase byla hra obou mužstev velmi vyrovnaná. Nejdříve zahrozily hostující Košíky, když Poháněl nastřelil břevno. Hosté hrozili zejména z brejků. První branka padla z přímého volného kopu, když si hostující gólman nepostavil zeď a Roman Stojaspal z 20 metrů trefil pravý růžek branky - 1:0. Ve druhém poločase hosté převzali iniciativu. V 65. minutě hostující obránce nedovoleně zastavil domácího Halíka a následně rozhodčí nařídil pokutový kop, ke kterému se postavil Polášek, mířil ale vedle. Hosté se dočkali vyrovnání v závěru hry, když Marek Přílučík  prostřelil všechny hráče, kteří mu stáli v cestě. Do konce zápasu se již nic zásadního nestalo.
Nejlepší hráči: Roman Stojaspal - Marek Přílučík

Nezdenice - Slovácko C 0:1 (0:0)
Branky: 80. Zemánek J.
ŽK: 50. Abrhám F., 70. Heger D. (Slovácko C).
Rozhodčí: Václav Mahdal - Volodymyr Korolovych, Adam Mikulášek.
Nezdenice: Juriga M. - Valter L., Uličník J., Sviták P., Skočovský D., Mikliš M. (72. Adámek R.), Kolínek L., Kociňák J., Holík L., Martinec R., Voda M.
Trenér: Lubomír Valtr.
Slovácko C: Zatloukal R. - Žůrek A. (64. Zemánek J.), Šišák V., Remeš M., Paška O., Mikulášek R., Huráb L. (81. Chmelař T.), Heger D. (72. Huráb J.), David T., Balaštík A., Abrhám F.
Trenér: Ladislav Pochylý.
V prvním poločase se hrál oboustranně útočný fotbal, ale ani jeden z celků si vážnější šanci nevypracoval. Ve druhé půli hosté přebrali iniciativu, ale byli to naopak domácí, kteří zahrozili. V 59. minutě vystřelil Skočovský z malého vápna, ale mířil nad branku. V 61. minutě měli hosté šanci Balaštíkem, který nastřelil tyč. O dvě minuty později mělo Slovácko opět šanci, ale jeho hráči se netrefili do poloprázdné brány. Nakonec se ale hosté dočkali v 80. minutě, kdy po vhozeném autu a po dvou přihrávkách se dostal k míči střídající Zemánek a ze šestnáctky přízemní střelou dal vítěznou branku utkání.
Nejlepší hráči: Michal Juriga - Marek Zatloukal

Mařatice - Kudlovice 1:3 (1:1)

Branky: 44. Šenk P. - 7., 68. Dujka J., 81. Maňásek M.
ŽK: 32. Šenk P., 52. Michalec T., 78. Kroča M. - 33. Mikulík L., 65. Bohun P.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Čeněk Milar (laik), Pavel Rozumek (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zbořil S., Vyorálek D., Prekop D. (62. Vaněk R.), Mrva M. (76. Kroča M.), Janků A., Dočkal O., Michalec T., Šenk P., Beneš R., Husařík M. (46. Širůčka M.).
Trenér: Dalibor Jirásek.
Kudlovice: Straka P. - Pekárek R., Mikulík L., Maňásek M., Koutník P. (83. Štulíř M.), Ježek P. ml., Chmelař P., Dujka J. (76. Hruška M.), Bořuta T., Bohun P., Bělíček K.
Trenér: Vít Rosík.
Do utkání lépe vstoupili hosté, když se v 7. minutě dokázal prosadit Dujka, který z přímého volného kopu nachytal brankáře a poslal hosty do vedení - 0:1. Domácí se poprvé dostali k zakončení ve 33. minutě, když se po kombinaci neprosadil Šenk. Minutu před odchodem do kabin domácí dokázali srovnat, když se z přímého kopu a po teči hráčů Šenk tentokrát už trefil. Do úvodu druhého poločasu vstoupili s mírnou převahou hosté, ale nedokázali se střelecky prosadit. Povedlo se jim to až v 68. minutě, kdy podruhé skóroval Dujka. Domácí začali získavat převahu, ale nedokázali toho využít. Stoprocentní šanci ale nevyužil na druhé straně ani hostující Pekárek. V 81. minutě hosté uzavřeli skóre zápasu, když po přihávce Pekárka a zakončení Maňáska dokázali zaslouženě zvítězit.
Nejlepší hráči: Petr Šenk - Radek Pekárek

Hluk B - Šumice 2:2 (2:1)
Branky: 19. Zlínský A., 25. Miroš J. - 6., 65. Šmíd L.
ŽK: 54. Miroš J., 66. Chytil R. - 58. Kandrnál M., 73. Žampach Jan, 83. Šojdr R.
Diváci: 75.
Rozhodčí: Roman Bednář - Karel Vaculík (laik), Roman Horčica (laik).
Hluk B: Kovařík F. - Vojtěšek P., Tinka T., Minařík M., Loutocký E. (75. Straka J.), Janča P. (78. Šuránek D.), Chytil R., Dufka J., Bachánek O. (69. Horák T.), Miroš J., Zlínský A.
Trenér: Vlastimil Marek.
Šumice: Janíček J. - Žampach V. (79. Šojdr R.), Žampach Jan, Šmíd L., Pilka I., Pančocha J., Ondřej V., Mach M., Kunovský R., Kelíšek M., Kandrnál M.
Trenér: Josef Janíček.
Už v 6. minutě otevřel skore technickou střelou z 25 metrů Šmíd - 0:1. Hosté v 10. minutě mohli zvýšit, ale Šmíd nastřelil břevno. V 19. minutě se řítili dva domácí hráči na jednoho obránce a Zlínský srovnal střelou do prázdné branky - 1:1. Ve 25. minutě domácí strhli vedení na svou stranu, když se v pokutovém uzemí nejlépe zorientoval Miroš - 2:1. Ve 27. minutě domácí již zvedali ruce nad hlavu, neboť Miroš obstřelil Janíčka, ale Mach vykopl míč z brankové čáry. Ve 43. minutě hosté zahrávali přímý kop a Kunovský trefil břevno. Ve druhém poločase se hra přiostřila. V 65. minutě Kunovský nezazmatkoval, přenesl míč na pravou stranu a tam z voleje Šmíd nedal Kovaříkovi šanci - 2:2. Oba celky se rozešly se spravedlivou dělbou bodů.
Nejlepší hráči: Aleš Zlínský - Libor Šmíd

Bánov - Buchlovice 0:8 (0:5)
Branky: 23., 44. Mikula J., 25. (p), 80. Tomešek Z., 3. Belant L., 32. Belant T., 62. Křiva D., 70. Michálek D.
ŽK: 39. Polanský T. - 70. Mikula J., 73. Křiva D.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Pavel Šupina (laik), Zdeněk Tomešek (laik).
Bánov: Franc P. - Vaňhara J. (64. Bulejko P.), Suchánek P. (40. Velecký R.), Polanský T. (71. Šopík R.), Mahdalíček P., Mahdal L., Lux R., Kotil R., Guryča R., Gorčík L., Dalajka M.
Trenér: Břetislav Polanský.
Buchlovice: Baleš P. - Vrtal N. (46. Dvořák J.), Tomešek Z., Schuster M., Mrkus J., Mikula J., Křiva D., Kořínek M. (77. Kamočai L.), Jurča A. (46. Michálek D.), Belant T. (64. Hostínek D.), Belant L.
Trenér: Josef Křiva.
Do utkání lépe vstoupili hosté, když se už ve 3. minutě prosadil Belant - 0:1. O dvacet minut později se ze standardní situace prosadil Mikula, a hosté už vedli 0:2. O dvě minuty později fauloval Suchánek a z penalty zvýšil na 0:3 Tomešek. Hosté zvyšovali ve 32. minutě na 0:4. O gól se postaral Lukáš Belant. Do kabin se šlo za stavu 0:5, když minutu před odchodem do šaten zvýšil Mikula. Ve druhém poločase se mírně zvedali i domácí, ale z žádné situace nedali branku. Hosté se opět prosadili v 62. minutě, kdy Křiva prostřelil domácího brankáře - 0:6. Za chvíli zvyšoval Michálek už na 0:7. O deset minut později upravil Tomešek na konečných 0:8.
Nejlepší hráči: Lukáš Mahdal - Jan Mrkus