Branky: 41. Daňhel T., 53. Hostýnek D. - 40. Mařák R., 42. Surový E.
ŽK: 22. Čagánek P., 59. Hostýnek D. - 22. Mařák R., 76. Surový E.
ČK: 83. Surový E. (Mařatice).
Rozhodčí: Roman Bednář - Dalibor Hanák, Zděněk Tománek (laik).
Břestek: Koryčánek V. - Vojtek Z. (75. Stuchlík J.), Slavík Z. (58. Zelinka P.), Plevák L., Lahola I., Hotař M., Hostýnek D., Frühauf  R., Dvořáček R., Daňhel T., Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Širůčka M. (65. Laciga R.), Surový E., Prekop D., Mařák R., Kubíček P., Janků A., Andrýsek M. Trenér: Václav Chvojka.
V 15. minutě se ocitl sám před brankářem hostující Mařák, ale jeho střela mířila vedle. Tlak hostujícího celku postupně sílil a ve 23. minutě nastřelil hostující Janků tyč. Poté se osmělili i domácí a střela Fruhaufa skončila na břevně hostující branky. Podstatné věci se začaly dít v posledních 5 minutách prvního poločasu, kdy ve 40. minutě po zřejmě nejkrásnější akci utkání se Mařák prosadil a poslal hosty do vedení - 0:1. Okamžitě z protiútoku se po krásně uličce uvolnil Daňhel a bylo srovnáno - 1:1. Domácí se nestačili dlouho radovat a ani ne o minutu později krásnou střelou ze 30 metrů Surový trefil spojnici tyče a břevna a od té se odrazil míč k druhé tyči - 1:2. Za tohoto stavu se šlo do šaten. Domácí celek ve druhém poločase chtěl obrátit výsledek, ale podařilo se jim pouze srovnat na 2:2 Hostýnkem.
Nejlepší hráči: Roman Dvořáček - Jakub Zedek

Drslavice - Vlčnov 1:3 (0:2)
Branky: 63. Orlovský M. - 18. Bída I., 24. Fibichr J., 89. Velecký J.
ŽK: 35. Přecechtěl P. ml., 48. Mikulinec R., 73. Machálek I. - 73. Mikulec K., 88. Hlahůlek M.
Diváci: 84.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Josef Masař, Antonín Věrný (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Věrný R., Vacula P. (60. Vidrman T.), Šobáň J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kňazeje T. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Vlčnov: Hlaváček V. - Palinek J., Mikulec M., Mikulec K., Matějíček M, Kameník Jan, Kameník Jak., Hořejší P., Hlahůlek M., Fibichr J. (57. Velecký J.), Bída I. Trenér: Vít Bělohlávek.
Přes dvě vesnice se hrálo důležité záchranářské derby. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří byli aktivnější a svoji převahu vyjádřili i střelecky. Nejprve v 18. minutě po hrubé chybě domácí obrany Bída hlavou otevřel skóre zápasu a ve 24. minutě po závaru v šestnástce domácích zvýšil Fibichr na 0:2. Vzápětí měl tutovku další hostující hráč, ale Hroch udržel naději pro domácí tým. Ve druhém poločase se hra drslavickcých rapidně zlepšila, hosty dostali pod tlak a svoji převahu vyjádřili v 63. minutě, kdy Orlovský snížil na 1:2. I nadále se domácí snažili o vyrovnání, avšak v závěrečných vteřinách zápasu vyrobili hrubou chybu, kterou při malé domů využil hostují Velecký a stanovil na konečných 1:3.
Nejlepší hráči: Martin Orlovský - Jan Palinek

Hluk B - Os. Lhota 1:1 (1:1)
Branky: 36. Zelinka A. - 17. Štergenich D.
ŽK: 27. Klabačka J., 60. Janča P., 74. Hanák R. - 14. Jurčeka J., 18. Bachan O., 65. Doležal M.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Tomáš Hanáček, Karel Vaculík (laik).
Hluk B: Kovařík F. - Zelinka A., Miroš J. (88. Loutocký E.), Minařík M., Klabačka J., Janča P., Chytil M., Horák Z., Horák T., Hanák R. (79. Straka J.), Dufka J. Trenér: Zdeněk Horák.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich D. (55. Kuban V.), Radoch P., Pešík E., Kusák M., Kotačka O., Jurčeka J. (90. Machala J.), Horák K., Doležal M., Bachan O. (60. Radoch J.). Trenér: Josef Dominik.
Utkání dvou mužstev z popředí tabulky bylo celkově vyrovnané. Už v 1. minutě měl šanci Doležal, ale obránce jeho střelu zblokoval na rohový kop. V 17. minutě se hosté ujali vedení Štergenichem, kterému ideálně přihrál Doležal. Ve 30. minutě zahrával Horák přímý kop, ale gólman jeho střelu vyrazil na roh. Ve 36. minutě se domácí dočkali vyrovnání Zelinkou po rychlé akci z pravé strany. O dvě minuty později střelu Jurčeky Kovařík vytlačil prsty na rohový kop. V 54. minutě vyslal střelu Zelinka, ale míč se s mírnou tečí otřel o břevno Šichovy branky. V 81. minutě vystřelil Straka, ale pouze do boční sítě. O minutu později měl velkou šanci na kopačce Kuban, ale netrefil odkrytou branku, a tak utkání skončilo zaslouženou remízou.
Nejlepší hráči: Zdeněk Horák - Kamil Horák

Kostelany n. M. - Polešovice 2:3 (2:2)
Branky: 18. Dvouletý J., 36. Mikulčík P. - 24., 56. Černoch M., 27. Korvas R.
ŽK: 35. Mojžíš Jo. - 23. Martykán M., 28. Březina P., 48. Janík Z., 66. Dvouletý L., 75. Tringela J.
ČK: 69. Martykán M., 79. Březina P. (Polešovice).
Diváci: 130.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Monika Blažková, Josef Rychlík (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Vávra V., Šťastný P., Šimík D., Němec M. (85. Chmelař D.), Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Mikulčík P. (61. Dvouletý R.), Marek D. (79. Facalka R.), Horký L., Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
Polešovice: Pavela M. - Tringela J. (87. Bednařík J.), Martykán M., Korvas R., Kordula T., Janík Z., Hasoň D. (45. Šišák O., 90. Jančařík M.), Dvouletý L., Černoch M., Březina P., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Domácí s vědomím, že musí vyhrát, dali vše do utkání a to se jim povedlo v 18. minutě Dvouletým, který se trefil přímo k tyčce - 1:0. Tato aktivita ovšem netrvala dlouho a ve 24. minutě Černoch po samostatné akci prostřelil Vávru a srovnal na 1:1. Ve 27. minutě otočil zápas křižnou střelou na zadní tyč Korvas. Ve 36. minutě vyrovnal Mikulčík - 2:2. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin. Druhý poločas se odehrával stejně jako ten první s tím rozdílem, že domácí nemohli vstřelit branku, naopak z ojedinělého útoku hosté vstřelili v 56. minutě vedoucí branku Černochem. Hosté i přes dvě udělené červené karty výsledek udrželi na své straně.
Nejlepší hráči: David Šimík - Marek Pavela

Košíky - Nezdenice 1:2 (0:1)
Branky: 76. Večeřa T. - 29. Sviták P., 62. Kukuča L.
ŽK: 75. Poháněl J. - 53. Kolínek L., 86. Krčma L., 87. Šašinka O.
Rozhodčí: David Šimoník - Zbyněk Vlčnovský, Rostislav Pól (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Uherka Z. (76. Surovec M.), Šlechta Z., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M., Ovsík J., Mařák P., Fedor J. (64. Konečný K.), Bémer Z. Trenér: neuveden.
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L. (75. Krčma L.), Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Skočovský D., Mikliš M. (81. Vaculín F.), Kukuča L., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Lubomír Valtr.
Úvod utkání byl z obou stran vyrovnaný, hosté hrozili především střelami z dálky. Od 20. minuty začali mít domácí převahu, ale šance zůstaly nevyužity. Ve 29. minutě unikl hostující Sviták ofsajdové pasti a poté zkušeně skóroval - 0:1. I poté měli domácí několik tutových šancí, které nevyužili. Úvod druhého poločasu měli lepší hosté a po zásluze skóroval Kukuča - 0:2. Jako blesk z čistého nebe poté přišlo snížení z kopačky Večeři, tento moment domácí povzbudil, dostávali se do velkého tlaku, ale šance opět nedokázali využít. Utkání by spíše slušela remíza.
Nejlepší hráči: Tomáš Večeřa - Pavel Sviták

Traplice - Nivnice 0:7 (0:4)
Branky: 39., 43., 50., 69. Lukeš P., 28., 31. Bartoš A., 88. Straňák R.
ŽK: 66. Štefka P., 85. Kubina T. (Traplice).
ČK: 83. Štefka P. (Traplice).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Igor Ševčík, Roman Obdržálek (laik).
Traplice: Kloček K. - Trávníček V. (75. Kubina T.), Štefka P., Slavík J., Pekárek R., Merta Z., Kotyza R., Kolínský T., Kamarád J., Gelien R. (62. Polách O.), Býček L. Trenér: Ladislav Blecha.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Straňák R., Michalec J., Lukeš P., Ligas P., Krajčovič Z., Holboj M. (65. Straňák L.), Bortel L., Boďa M. (75. Borýsek V.), Bartoš A. (55. Ryšávka F.).
Trenér: Ladislav Kalina.
Dokud domácím stačily síly, tak hráli s vedoucím celkem vyrovnanou hru. Nivničané postupně přebírali otěže a prosadili se poprvé ve 28. minutě, kdy si Bartoš naběhl na centr a přízemní střelou otevřel skóre - 0:1. O dvě minuty později hosté udeřili podruhé, Bartoš si zpracoval míč na šestnáctce a přízemní střelou zvýšil na 0:2. Ve 39. minutě Lukeš potáhl míč do šestnáctky - 0:3. Tentýž hráč ve 43. minutě zvýšil na 0:4. V 50. minutě si naběhl Lukeš na centr a přízemní střelou navýšil na 0:5. A v 69. minutě se nejlépe ve skrumáži zorientoval Lukeš - 0:6. Na hřišti bylo jen jedno mužstvo, domácí dali o sobě vědět v 83. minutě, kdy se nechal za kritiku rozhodčího vyloučit Štefka. Ze strany hostí to nebylo vše, v 88. minutě si Straňák zpracoval míč a sólem uzavřel skóre utkání - 0:7.
Nejlepší hráči: Jaroslav Slavík - Petr Lukeš

Uh. Ostroh - H. Němčí 1:2 (1:1)
Branky: 7. Mrkva T. - 19. Velecký D., 56. Zámečník J.
ŽK: 35. Kunovjánek M., 73. Herák K. - 64. Bahula L., 73. Jančařík F.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Bohumil Čikl, Pavel Lukáš.
Uh. Ostroh: Směták M. - Vlk M., Mrkva T., Kunovjánek M., Kovařík M., Kočiš P., Knotek Ant. (56. Procházka Z.), Horák M., Herák K., Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Ji., Zámečník J. (83. Tinka A.), Velecký D. (90. Váňa E.), Tureček P. (60. Bobčík D.), Tureček M., Svadbík J., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Bahula L. Trenér: Petr Rybníkář.
Průměrné vyrovnané utkání s mírnou převahou hostů, kteří o výsledek bojovali. Domácí začali mírným náporem a již v 7. minutě se po závaru před brankou ujali vedení - 1:0. Hosté ovšem nerezignovali. Po úniku z pravé strany přihrál hostující útočník na malé vápno a tam zakončil nádhernou sřelou přes hlavu Velecký - 1:1. Útoky se pak sřídaly na obou stranách, ale domácí byli v koncovce žalostní. Vymstilo se jim to v 56. minutě, kdy hosté opět unikli obraně domácích a po přihrávce na malé vápno zakončil pohodlně Zámečník - 1:2. Hosté si svoji výhru zasloužili svojí bojovností.
Nejlepší hráči: Michal Horák - David Velecký