Branky: 9. Zálešák V., 64. Mahdal L., 90. Pavlíček A.
ŽK: 43. Guryča R. - 45. Bobčík P.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Pavel Šupina (laik), Lubomír Bobčík (laik).
Bánov: Velecký O. - Zálešák V. (69. Kočica M.), Polanský L., Pavlíček A., Mahdalíček P. st., Mahdal V. (86. Polanský T.), Mahdal P., Mahdal L., Koktavý L., Guryča R., Dalajka M. Trenér: Josef Vasilijevič.
Jarošov: Ševčík J. - Zatloukal T. (75. Sedláček V.), Vyorálek J., Štrunc Š. (85. Holík J.), Strapina R., Malina L., Kolaja L., Kaštánek M., Kaštánek J., Grebeníček P., Bobčík P. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Domácí vyvinuli tlak hned v úvodu a dočkali se také branky. V 9. minutě se ze 25 m z přímého kopu trefil Zálešák. 1:0. Od té chvíle se domácí do hostů zakousli. Třebaže si vypracovali šance, do poločasu už žádnou neproměnili, byť se ocitali i na malém vápně v jasných tutovkách. Po změně stran bylo zřetelné, že hosté chtěji výsledek zvrátit. Vypracovali si také dvě šance, ale ty zůstaly nevyužity. Poté se na koně opět dostali domácí, kteří se dočkali i druhé branky zásluhou Mahdala. 69. minuta přinesla nešťastný střet, když se hostující obránce srazil se Zálešákem, který ze souboje vyšel se zlomenou nohou. V 90. minutě si Pavlíček před šestnáctkou obešel dva obránce, vyměnil si míč s Kočicou a přízemní střelou stanovil na konečných 3:0.
Nejlepší hráči: Lukáš Mahdal - Petr Bobčík

Boršice u Bl. - Nezdenice 0:0
ŽK: 49. Kusenda P., 85. Bobčík J. - 34. Sviták P.
Rozhodčí: Adam Mikulášek - Tomáš Mlček, Petr Vápeník (laik).
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík R., Nožička J., Němeček R. (67. Ježek T.), Kusenda P. (77. Stojaspal M.), Ježek P., Halík M., Gal J., Bobčík J., Bilík V., Stojaspal M. (60. Hotař M.). Trenér: Antonín Ježek.
Nezdenice: Malaska T. - Uličník J., Sviták P. (71. Adámek R.), Šmíd J., Šašinka O., Liška M. (81. Jančařík J.), Kolínek R., Kolínek L., Kociňák J., Kalina P., Bušo J. (90. Kandrnál P.). Trenér: Libor Kolínek.
Utkání začalo za pěkného slunečného počasí, ale se silným větrem, který ovlivnil vývoj celého zápasu. V úvodu byli aktivnější hosté, když se dvakrát tlačil do zakončení Bušo. Domácí o sobě dali vědět v 9. minutě, kdy chtěli přehodit gólmana Malasku, ale ten byl na svém místě. V 15. minutě ztratil Šmíd míč a na hostující tým se řítili tři hráči. Gólovou přihrávku však kapitán Bilík minul. Hosté se prezentovali několika střelami z dálky, o které se postaral Liška s Kolínkem. Druhý poločas začali aktivněji domácí, kteří šli po vítězství, ale všechny útočné akce ztroskotaly na dobře hrající obraně a brankáři Malaskovi. Největší brankovou příležitost měli hosté v 65. minutě. Střelu Kolínka vyrazil brankář a dorážka Buša šla těsně nad.
Nejlepší hráči: Petr Ježek - Tibor Malaska

Břestek - Nivnice 1:5 (1:2)
Branky: 45. Sonntag P. - 13., 22., 46., 63. Skočovský D., 68. Bortel L.
ŽK: 63. Lahola I., 65. Matoušek M. - 65. Nuzík P.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Roman Bednář - Zdeněk Tománek (laik), Tomáš Urubčík (laik).
Břestek: Koryčánek V. - Zelinka P., Zámečník M., Sonntag P., Sakrajda P., Matoušek M., Martinák R. (46. Engler I.), Lahola I., Frühauf R., Červinka M., Čagánek P. Trenér: Jaromír Jegla.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Skočovský D., Šimek J., Ryšávka F. (75. Popelka P.), Nuzík P. (82. Mudrák P.), Krajčovič Z., Karlík J., Bortel L., Boďa M., Křeháček M. Trenér: Ladislav Kalina.
Utkání měli mít domácí více pod kontrolou, ale jejich tlak byl planný. Hosté hráli chytře a využili nabídnuté šance. Ve 13. minutě po centru kapitána Bodi hlavičkoval do prázdné brány nejlepší hráč Skočovský, ve 22. minutě jako přes kopírák tentýž hráč odrazem od země hlavičkoval do branky domácích. Hosté se bránili, což jim umožnilo jasné vedení, a domácí vykřesali jiskřičku naděje v poslední minutě po centru z levé strany, když hlavičkoval Sonntag. 1:2. Zdálo se, že domácí budou chtít utkání zvrátit a otočit ve svůj prospěch. Hned po třiceti vteřinách druhé půle skóroval opět Skočovský. Na 1:4 dával Bortel a tečku za zápasem udělal opět neudržitelný Skočovský.
Nejlepší hráči: Petr Sonntag - Dušan Skočovský

Kostelany n. M. - Havřice 2:0 (2:0)
Branky: 25. Mojžíš Julius, 32. Mojžíš Josef.
ŽK: 32. Ventrča J., 39. Mojžíš Julius, 91. Šimík D. - 25. Slavíček P., 32. Hráček A.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Jiří Nožička (laik), Marek Slavíček (laik).
Kostelany n. M.: Lašák Z. - Ventrča J., Šťastný T., Šopík R., Šimík D., Panáček R. (75. Tomašů M.), Mojžíš J. (85. Chmelař D.), Mojžíš J., Marek D., Gabriel P., Dvouletý R. Trenér: Antonín Samsonek.
Havřice: Čech M. - Ulčík M. (46. Kadlčík Z.), Slavíček P., Rachůnek T., Masařík P., Masařík M., Krajsa R. (78. Vrága A.), Hráček A., Horňák J., Gajdůšek M., Doležálek D. Trenér: Vojtěch Gajdůšek.
Vedoucí Havřice si vstup do jarní části sezony asi nepředstavovaly tak černě, jako tomu bylo v Kostelanech. Ve 25. minutě zastavil kapitán Slavíček před pokutovým územím domácího útočníka a dostal žlutou kartu. K následné standardce si postavil míč Julius Mojžíš, který se v těchto situacích obvykle nemýlí. Nekompromisní ránou k tyči nedal brankáři šanci. Netrvalo dlouho a prosadil se naopak Josef Mojžíš. 2:0. Havřice však flintu do žita nehodily, jenže do poločasu domácí branku téměř neohrozily. Hosté nastoupili po obrátce s odhodláním, ale domácí hráli takticky. V 50. minutě se fantastickým zákrokem prezentoval kostelanský brankář Lašák, nejlepší hráč na hřišti, který tvrdou střelu vytěsnil na roh. Havřice bojovaly, ale Kostelany podporované skvělým Lašákem vítězství uhájily.
Nejlepší hráči: Zdeněk Lašák - Pavel Slavíček

Nedakonice - Polešovice 3:1 (0:1)
Branky: 87 Trubačík M. (p), 89. Vojtek Z., 90. Klečka J. - 38. Korvas Z.
ŽK: 26. Belák M., 41. Jurášek M., 59. Vojtek Z., 78. Sklenář J., 85. Stupka J. - 71. Svoboda O., 87. Janík Z., 87. Janík M.
ČK: 90. Janík Z. (Polešovice).
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Jaroslav Andrýsek (laik), Jan Červinka (laik).
Nedakonice: Ondřej M. - Trubačík M., Stupka J., Sklenář J., Král T. (77. Šoustek P.), Klečka J., Jurášek M., Čagánek R., Bilavčík R. (36. Vojtek Z.), Beránek T. (69. Petek M.), Belák M. Trenér: Roman Sklenář.
Polešovice: Andrýsek J. - Svoboda O., Martykán M., Kotek Z. (67. Tomeček V.), Korvas Z., Kordula T., Janík Z., Janík M., Černoch M., Běhávka J. (75. Bednařík J.), Bartošík R. Trenér: Karel Přibyl.
Derby dvou sousedů navštívila slušná divácka kulisa. Od počátku měla hra vysokou úroveň, ale překvapivě se opratí chopili hosté, kteří nepustili domácí během prvního poločasu do žádné vyložené akce. Ve 38. minutě unikl po nádherné přihrávce Korvas, který dostal Polešovice do vedení. 0:1. Domácí po přestávce zvýšili obrátky, ale hosté stále kontrolovali hru. V závěru ale Polešovickým došly síly. Domácí vytěžili několik šancí, ale neproměnili je. O všem rozhodla 87. minuta, kdy hostující obrana faulovala domácího kapitána Beláka, následovala penalta, kterou proměnil Trubačík. Hosté místo toho, aby výsledek uhráli, kritizovali výkon rozhodčího, nesoustředili se na hru a domácí je potrestali dvěma brankami, čímž otočili zápas ve svůj prospěch. Hosté si za předvedený výkon zasloužili minimálně remízu.
Nejlepší hráči: Mario Belák - Radek Bartošík

Traplice - Os. Lhota 2:1 (1:0)
Branky: 26. Slavík J., 65. Gelien R. - 90+2. Zbořil F.
ŽK: 31. Hudec M., 90. Kolínský T. - 24. Zbořil S., 37. Zbořil F., 83. Jurčeka J.
ČK: 83. Obdržálek M. - 65. Pešík E.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Ladislav Blecha (laik), Petr Hanáček (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Slavík J., Obdržálek M., Matoušek M. (79. Skopal M.), Kotyza R., Kolínský T., Kamarád J. (70. Kubina T.), Gelien R., Čevela O., Hudec M. Trenér: Jan Růžička.
Os. Lhota: Šicha J. - Zbořil S., Zbořil F., Štergenich P. (78. Malušek V.), Štergenich J., Pešík E., Kusák M., Kuban V. (63. Žajdlík M.), Jurčeka J., Doležal M., Matuštík T (63. Haláč J.). Trenér: Josef Dominik.
Zachraňující se Traplice se utkaly s Ostrožskou Lhotou. Úvodní branku viděli diváci po centru Slavíka, ale jejich radost byla předčasná, neboť nebyla pro ofsajd uznána. Reparát složil stejný hráč ve 26. minutě, kdy z trestného kopu s přispěním hostujícího brankáře otevřel skóre utkání. Po většinu prvního poločasu se hrál fotbal mezi šestnáctkami a hru hráčům komplikoval záludný terén. Ve druhém poločase začali aktivněji hosté, gólově se však neprosadili. V 65. minutě unikl Gelien z půlky hřiště a s přehledem zvýšil na 2:0. Ve stejné minutě se poprvé červenalo, když byl za nesportovní chování vyloučen hostující Pešík. Oslabení nebylo pro Lhotu nevýhodou, hráči zapli ještě na vyšší obrátky a chtěli zvrátit utkání ve svůj prospěch. V 83. minutě se poroučel pod sprchy domácí Obdržálek a v nastaveném čase snížil na konečných 2:1 hostující Zbořil.
Nejlepší hráči: Jaroslav Slavík - Jiří Jurčeka

Tupesy - Drslavice 1:4 (1:1)
Branky: 42. Večeřa L. - 54., 83. Vacula P., 34. Vystrčil M., 77. Orlovský M.
ŽK: 31. Vávra O. - 5. Mikulec R., 8. Vystrčil M.
ČK: 83. Polášek B. (Tupesy).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka (8,1) - Jiří Vávra (laik), Josef Šrámek (laik). Delegát utkání: Lukáš Hubál.
Tupesy: Polášek B. - Večeřa L., Vávra P., Vávra O. (81. Molek S.), Tříska M., Maňásek M., Kubíček T. (75. Vaculík L.), Knap M., Hruška J. (64. Březina M.), Chramcov B., Bureš R. Trenér: Tomáš Kubíček.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M. (70. Šobáň J.), Vacula P., Ševčík P., Orlovský M., Mikulec R., Machálek J., Lux R. (62. Šrámek P.), Kupec M., Kopták R., Šrámek M. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
V Tupesích se hrál průměrný fotbal. V 5. minutě přestřelil bránu Hruška. V 17. minutě se krásně uvolnil Bureš, ale jeho střela skončila jen v Hrochových rukavicích. Ve 20. minutě se z levé strany dostal ke střele Vystrčil, míč šel do branky, ale Chramcov jej vykopl z čáry na roh. Ve 29. minutě si to opět rozdal Bureš s Hrochem, úspěšnější byl druhý jmenovaný. Ve 34. minutě centroval z pravé strany Mikulinec a Vystrčil rozvlnil síť. Ještě před odchodem do šaten srovnal Večeřa po přihrávce Knapa. Po změně stran vrátil hostům vedení Vacula. V 77. minutě zvýšil na 1:3 pro hosty Orlovský. Na konečných 1:4 pro Drslavice stanovil Vacula, kterého chtěl obrat o míč brankář Polášek. Po inkasované brance neudržel nervy na uzdě, odhodil rukavice, vyslékl dres a odešel ze hřiště, načež mu byla udělena červená karta.
Nejlepší hráči: Lubomír Večeřa - Pavel Vacula