Diváci: 125.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Josef Šrámek (laik), Petr Kadlček (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vacula P., Šobáň J. (76. Věrný R.), Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Mikulec T. (60. Šrámek M.), Machálek J., Machálek I., Kupec M., Hroch V. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Velecký D., Váňa E., Tureček M., Svadbík J., Kadlček V., Jančařík F., Cmol M. (78. Huňka V.), Bobčík D. (73. Špaček K.), Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
V derby se hrál rychlý fotbal, ale první poločas moc akcí diváci neviděli. V 10. minutě zahrával Hroch přímý kop, ale Rybníkář jeho střelu chytil. Ve 23. minutě se uvolnil Svadbík, vystřelil z 25 metrů, ale Hroch jeho střelu zlikvidoval. Ve 37. minutě Mikulinec vystřelil z 30 metrů dělovku, ale jeho střela skončila nad bránou. Ve 43. minutě poslal centr Šobáň, Orlovský přihrál na malém vápně Vaculovi, ale jeho střela skončila nad bránou. V 68. minutě z levé strany centroval Orlovský a Šrámek dal vedoucí branku. V 85. minutě Vacula centroval z pravé strany a Věrný z malého vápna dorazil na 2:0.
Nejlepší hráči: René Mikulinec - Petr Rybnikář

Hluk B - Břestek 7:2 (5:0)
Branky: 4., 28., 42., 48. Miroš J., 30., 89. Tinka Z., 35. Hrdina I. - 49., 54. Slavík Z.
ŽK: 54. Plevák L., 56. Zámečník M. (Břestek). ČK: 56. Plevák L. (Břestek).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Karel Vaculík (laik), Jiří Kostelanský (laik).
Hluk B: Kovařík F. - Žajdlík O. (53. Miroš P.), Tinka Z., Miroš J., Klabačka J., Janča P., Chytil R., Hrdina I. (53. Šimčík P.), Horák T., Hanák R. (73. Loutocký E.), Zalubil M. Trenér: Zdeněk Horák.
Břestek: Koryčánek V. - Zámečník M., Stuchlík J., Sonntag P., Slavík Z., Rýdl (73. Mrva), Plevák L., Martinák R., Lahola I., Hotař M., Dvořáček R., Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
Utkání hrané před slabou návštěvou bylo velmi jednostranné, domácí byli lepším mužstvem. Skóre otevřel již ve 3. minutě Miroš, ve 20. minutě přidal další branku a ve 30. minutě Tinka zvýšil na 3:0. Ve 35. minutě domácí hrdina zvyšoval na 4:0 a účet prvního poločasu uzavřel ve 43. minutě Miroš na 5:0. Také druhý poločas byl ve znamení domácích, kteří ve 48. minutě čtvrtou brankou Miroše na 6:0. Poté domácí trochu polevili a hosté zásluhou Slavíka snížili nejprve na 6:1 a vzápětí i na 6:2. V 56. minutě uviděl hostující hráč Plevák druhou žlutou a poté červenou kartu za kritiku hlavního rozhodčího. Konečnou podobu výsledku stanovil Tinka na 7:2 pro domácí.
Nejlepší hráči: Jan Miroš - Zdeněk Slavík

Kostelany n. M. - Mařatice 8:0 (1:0)
Branky: 30., 62. Ventrča J., 61. Marek D., 68. Šimík D., 70., 89. Panáček R., 73. (p) Mojžíš Julius, 84. Dvouletý J.
ŽK: 41. Zbořil S., 47. Mařák R. (Mařatice). ČK: 41. Zbořil S. (Mařatice).
Diváci: 200.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Josef Rychlík (laik), Vladimír Vlachynský (laik).
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J. (80. Černý R.), Šimík D., Panáček R., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D. (85. Chmelař D.), Horký L., Gabriel P., Dvouletý R. (60. Dvouletý J.), Šťastný P. Trenér: Martin Vávra.
Mařatice: Ševčík J. - Zbořil S., Vyorálek D., Vaněk R., Tyl V., Šenk P., Prekop D. (69. Piecha E.), Mařák R., Lžičář M. (74. Knapčík M.), Kroča M. (78. Ižo F.), Janků A. Trenér: Václav Chvojka.
První poločas se hrálo celkem vyrovnané utkání, domácí spálili několik tutovek z malého vápna. Ve 30. minutě zahrávali domácí trestný kop Ventrčou, který nádherně trefil míč k přední tyči - 1:0. Ve druhém poločase domácí hráli jako vyměnění, zatlačili hosty do obrany a po pěkné akci trefil Vyorálek na 2:0. Pak se z dálky trefil opět Ventrča, když hostujícímu brankáři svítilo slunce do očí. Dále po rozehraném rohu se hlavou trefil Šimík. V 70. minutě šel sám na brankáře Panáček a zvýšil skóre na 5:0. Po této brance již hosté rezignovali a padaly další branky. V 73. minutě proměnil pokutový kop Mojžíš za ruku v pokutovém území. V 84. minutě po samostatném útoku Dvoutetý. V 89. minutě završuje skóre po pěkné kombinační akci Panáček - 8:0. Hosté svým výkonem ve druhém poločase naprosto zklamali.
Nejlepší hráči: Lukáš Horký - Adam Janků

Os. Lhota - Nivnice 0:3 (0:2)
Branky: 29., 86. Lukeš P., 13. Straňák R.
ŽK: 61. Pešík E., 63. Jurčeka J. - 26. Boďa M., 50. Velecký V., 63. Michalec J., 76. Máčalík J.
Diváci: 250.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Petr Hanáček (laik), Václav Tomanec (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich J., Radoch P., Pešík E., Kusák M., Kotačka O., Jurčeka J. (87. Horák K.), Doležal M. (36. Kuban V.), Bachan O. (79. Halač J.), Zalubil O. Trenér: Josef Dominik.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Michalec J., Máčalík J., Lukeš P., Ligas P., Ligas L., Bortel L. (89. Popelka P.), Boďa M., Bachůrek P., Straňák R. (71. Straňák L.). Trenér: Ladislav Kalina.
V utkání, ve kterém hrály celky z čela tabulky, se řítil domácí Jurčeka již ve 3. minutě sám na hostujícího gólmana, ale šanci zahodil. Skóre tak o pár minut později otevřeli hosté Straňákem - 0:1. Ve 29. minutě se nádherně uvolnil Lukeš a hosté zvýšili své vedení na 0:2. Do druhé půle nastoupili domácí s větší bojovností a v 50. minutě domácí Radoch střílel těsně vedle. V 60. minutě hostující Bortel střílel z 25 metrů taky vedle. Fotbal se poté začal hrát v nervózním tempu což se projevilo ve vysokém počtu žlutých karet. V 86. minutě domácí faulovali Lukeše a ten z pokutového kopu stanovil konečný výsledek na 0:3. Hostující tým získal 3 body zaslouženě.
Nejlepší hráči: Filip Zbořil - Petr Lukeš

Polešovice - Nezdenice 2:2 (1:1)
Branky: 33. Černoch M., 86. (p) Martykán M. - 14. (p), 66. Skočovský D.
ŽK: 14. Janík M. - 40. Kociňák J., 80. Mikliš M.
ČK: 29. Uličník J. (Nezdenice).
Diváci: 120.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jiří Běhávka (laik), Petr Vápeník (laik).
Polešovice: Pavela M. - Martykán M., Lubojacký M. (74. Kotek R.), Korvas R., Kordula T., Janík Z., Janík M., Dvouletý L., Černoch M., Březina T., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L., Uličník J., Šašinka O. (90. Gabrhel R.), Suchý R., Skočovský D., Mikliš M., Lux R. (70. Sviták P.), Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Na začátku zápasu si domácí vytvořili několik střeleckých příležitostí, ale nebylo jim přáno. První branky se přítomní diváci dočkali ve 14. minutě, kdy Skočovský proměnil pokutový kop za faul na Luxe. Ve 29. minutě zatáhl za záchranou brzdu Uličník a zblízka si prohlédl červenou kartu. Přesilovku domácí využili ve 33. minutě Černochem, který křižnou střelou srovnal na 1:1. Ve druhé půli so domácí snažili o vstřelení další branky, avšak Skočovský jim v 66. minutě ukázal, jak se proměňují šance. Domácí poté vrhli vše do útoku, snažili se alespoň o vyrovnání. V 86. minutě byl faulován v pokutovém území hostí jeden z domácích fotbalistů a z následné penalty srovnal Martykán na konečných 2:2.
Nejlepší hráči: Lukáš Dvouletý - Roman Suchý

Traplice - Uh. Ostroh 2:1 (1:0)

Branky: 7., 70. (p) Kolínský T. - 87. (p) Vlk M.
ŽK: 86. Trávníček Václav - 12. Hlůšek Š., 72. Kočiš P.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Roman Obdržálek (laik), Petr Zajíc (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček Vo. (14. Matoušek M.), Trávníček Vá., Polách O., Pekárek R., Merta Z., Maděra J. (76. Slavík J.), Kolínský T., Kamarád J., Blecha L. st. Trenér: Radek Pekárek.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Raštica M., Procházka Z. (56. Směták M.), Mrkva T., Kunovjánek M., Kočiš P., Hlůšek Š., Herák K., Durna M., Kovařík M. (85. Vlk P.). Trenér: Pavel Vlk.
Domácí začali bojovněji a už v 7. minutě se ujali vedení Kolínským, kterému ideálně z půlky hřiště poslal pas Merta. V 18. minutě měl další šanci Kamarád, ale hlavička po přihrávce Merty šla nad branku. Ve 28. minutě Václav Trávníček vybojoval míč, překonal ideálně gólmana, ale míč na brankové čáře hostující obrana vykopla. Ve 32. minutě měli ojedinělnou šanci hosté Rašticou, ale jeho hlavička z rohového kopu minula branku. Ve 49. minutě měl šanci Polách, ale mířil nad. V 64. minutě utekl po levé straně Kamarád, přihrál na Mertu, ale jeho hlavička minula branku. V 70. minutě kopali domácí pokutový kop za potažení jednoho z hráčů a ten proměnil Kolínský na 2:0. V 76. minutě byl hostující Kočiš sám před brankou, ale z otočky mířil nad. V 80. minutě se Durna ocitl před gólmanem, ale než se stačil vzpamatovat, brankář mu sebral míč z kopačky. V 87. minutě Vlk snížil stav utkání z pokutového kopu.
Nejlepší hráči: Zdeněk Merta - Martin Kovařík

Vlčnov - Košíky 3:1 (1:1)
Branky: 21. Kameník J., 47. Zlínský A., 62. (p) Mikulinec P. - 37. Šlechta Z.
ŽK: 83. Koníček J., 87. Kašpařík Pavel - 60. Pól R., 62. Večeřa T., 70. Urbanec M., 86. Uherka Z.
Rozhodčí: Roman Bednář - Zdeněk Zapletal (laik), Antonín Mikulec (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zlínský A. (88. Podškubka D.), Šupka J. (70. Zemek P.), Mikulinec P., Mikulec K., Koníček J., Konečný R., Kašpařík Pa., Kameník J., Bartošek J. (77. Koníček P.), Zumr J. Trenér: Ivo Šimčík.
Košíky: Pól R. - Večeřa T., Urbanec M., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík L., Poháněl J. (77. Janováč Z.), Fedor J. (70. Mařák P.), Bémer Z., Konečný K. (46. Přílučík M.). Trenér: Michal Urbanec.
Utkání začalo náporem domácích, kteří zahrozili již v 1. minutě po dobře zahraném přímém volném kopu. Hosté se neupnuli pouze k bránění, hráli otevřenou hru a v 16. minutě měli šanci, jenže Šlechta branku netrefil. Ve 21. minutě zahrávali domácí rohový kop, míč trefil neobsazený Kameník, který jej hlavou poslal doprostřed brány - 1:0. Ve 28. mimnutě mohl vyrovnat opět Šlechta, ale jeho hlavička skončila nad břevnem. Ve 37. minutě hosté neotáleli s rozehráním přímého volného kopu, Přílučík pohotově našel v pokutovém uzemí Šlechtu, který z voleje nedal brankáři šanci - 1:1. Po přestávce se hosté nestačili divit, neboť ve 47. minutě domácí po ose Mikulinec - Kameník uvolnili Zlínského a ten otočil výsledek opět ve prospěch domácích - 2:1. Hra se poté přiostřila, rozhodčí musel sáhnout k několika žlutým kartám a výsledkem byl pokutový kop v 62. minutě, který Mikulinec bezpečně proměnil a stanovil konečný výsledek.
Nejlepší hráči: Jan Kameník - Zdeněk Šlechta