Kotásková spláchla chlapy

Kotásková spláchla chlapy
Foto: DDK
Slovácko Sport 14 / 05 / 2024

Kdyby tipérka z Uherského Hradiště Slovácku dopřála o jeden gól navíc a nefandila Nivnici, rozbila by jackpot. I tak se Marie Kotásková stala majitelkou třetího čtrnáctibodového rance, díky čemuž na ni v recepci DOBRÉHO DNE čeká dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. Za něj si v síti prodejen COOP Jednota Uh. Ostroh nakoupí ze široké nabídky čerstvých potravin a nepotravinářského zboží.

14 M. Kotásková (UH).
12 J. Horký (Nedakonice), I. Kučík (Jankovice).
11 J. Medek (Topolná), J. Doležal (UH), Z. Mahdalík (Korytná).
10 L. Kalina (UB), F. Kozelek (Topolná).
9 L. Kalinová (UB), M. Jančová (Dolní Němčí), R. Holásek (UH), A. Kolaja (Svárov), L. Lekeš (Bánov), L. Kocábová (Nedachlebice), Z. Rýc (Svárov), V. Hruboš (Břestek), J. Procházka (Tupesy).
8 J. Hřib (Šumice), M. Jakšík (Nedachlebice), S. Soukup (Nedachlebice), A. Krpal (Stříbrnice), M. Šurmánek (Jarošov).
7 J. Šurmánek (UH), V. Volčík (UH), K. Garžík (UH), D. Marášek (Nedachlebice), L. Fiala (UH), A. Bánovský (Kněžpole), V. Marášek (Nedachlebice), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Matulka (UH), M. Rozsypálek (Jarošov), M. Smělík (Kudlovice), F. Piňos (Hluk), M. Martykán (UH), L. Hanáček (UB), V. Remeš (Kněžpole), R. Marčík (Dol. Němčí), M. Schön (Mistřice), O. Lekeš (Babice), K. Blaha (Huštěnovice).
6 J. Mazůrek (Kunovice), L. Bartoňová (Buchlovice), H. Janíková (Strání), K. Taťák (UH), P. Večeřa (UH), A. Trávníčková (Traplice), V. Popelka (Strání), M. Dvořáček (Huštěnovice), Š. Kret (Dolní Němčí), A. Pauřík (Kněžpole), P. Ševčík (UB), J. Čech (UH), M. Bartošík (UH), V. Kadlčíková (Popovice), M. Doležalová (UH), J. Schneider (UH), M. Kundera (STM), F. Rýc (Svárov), A. Janošek (Kudlovice), F. Kocáb (Nedachlebice).
5 D. Adamek (UH).
3 V. Remeš (Kněžpole).
2 P. Horký (Polešovice).

Bodový stav soutěžících po osmém kole

70 J. Medek (Topolná).
67 A. Pauřík (Kněžpole), J. Doležal (UH).
66 I. Kučík (Jankovice).
65 M. Kotásková (UH), J. Horký (Nedakonice).
63 L. Kalinová (UB), M. Rozsypálek (Jarošov), A. Kolaja (Svárov).
60 Z. Mahdalík (Korytná), J. Hřib (Šumice).
59 K. Blaha (Huštěnovice), F. Piňos (Hluk), V. Hruboš (Břestek).
58 F. Kozelek (Topolná), P. Večeřa (UH), K. Garžík (UH).
57 Z. Rýc (Svárov), V. Marášek (Nedachlebice).
56 M. Šurmánek (Jarošov), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Šurmánek (UH).
54 L. Kocábová (Nedachlebice)
53 M. Doležalová (UH), L. Kalina (UB), V. Kadlčíková (Popovice), J. Procházka (Tupesy), D. Marášek (Nedachlebice), S. Soukup (Nedachlebice).
52 V. Remeš (Kněžpole).
51 K. Taťák (UH), P. Ševčík (UB), L. Fiala (UH), A. Krpal (Stříbrnice), M. Jakšík (Nedachlebice), M. Kundera (STM), F. Kocáb (Nedachlebice).
50 J. Schneider (UH), J. Matulka (UH).
49 M. Smělík (Kudlovice).
48 F. Rýc (Svárov), M. Schön (Mistřice), R. Holásek (UH).
47 L. Lekeš (Bánov), M. Dvořáček (Huštěnovice), V. Popelka (Strání).
46 V. Volčík (UH).
43 J. Mazůrek (Kunovice), L. Bartoňová (Buchlovice).
42 J. Čech (UH), H. Janíková (Strání).
41 L. Hanáček (UB).
40 M. Bartošík (UH).
37 A. Trávníčková (Traplice).
36 Š. Kret (Dolní Němčí).
34 O. Lekeš (Babice).
33 M. Jančová (Dolní Němčí), A. Janošek (Kudlovice), D. Adamek (UH), A. Bánovský (Kněžpole).
28 P. Horký (Polešovice).
24 J. Ježková (Dolní Němčí).
23 O. Bláha (Mistřice).
15 V. Jahoda (Nivnice).
14 T. Doležal (UH).
12 M. Martykán (UH).
11 V. Remeš (Kněžpole).
10 Z. Žiška (Traplice).
7 L. Mitáček (UH), R. Marčík (Dol. Němčí).
6 O. Adamík (Huštěnovice), V. Vlk (Jalubí), J. Kazík (Sušice).
4 J. Hoferek (Nedachlebice), J. Kníchal (Nedachlebice).
2 A. Bánovský (Kněžpole), F. Rožnovský (Nedachlebice).

Tagy článku

TOPlist