Kouč Onda strhl gólovou lavinu

Uherský Brod Sport 20 / 01 / 2016

Lepší premiéru na lavičce divizních fotbalistů ČSK Uherský Brod si nový kouč Martin Onda ani nemohl přát. Jeho výběr na úvod zimní přípravy rozstřílel 1.SK Prostějov, druhý tým MSFL, 6:1!
„Nemám hráčům co vytknout, dali šest gólů, jsem spokojený. To je přesně styl, jaký chceme praktikovat. Zrychlit hru, vytvářet si šance a střílet góly,“ komentoval vysoké vítězství Onda, který testoval i dvě nové tváře.
Devětadvacetiletého obránce Davida Sklenáře, který naposledy hrál třetí ligu v Hulíně, a o šest let mladšího Lukáše Pantálka ze Zlína.
Broďané otevřeli skóre zápasu už po čtvrt hodině hry, kdy se trefil Michalec. Hanáci sice za dvě minuty vyrovnali, ale ještě do přestávky domácí přidali další dva góly a po obrátce už pevně drželi otěže ve svých rukou. Branky: Michalec 2, Večeřa 2, Jaroněk, Hruboš. Poločas 3:1.