Kouč Pochylý skončil...

Kouč Pochylý skončil...
Uherské Hradiště Sport 17 / 05 / 2017

Hokejisté HC Uherského Hradiště hledají trenéra. Lavičku nejslabšího týmu uplynulého ročníku Krajské ligy opustil Robert Pochylý, který už veškerou energii věnuje trénování mládeže. Kdo jej vystřídá, je zatím ve hvězdách. Klub má ale čas, letní příprava startuje až v srpnu.
„Sezona nebyla dobrá, to je jasné. Angažování trenérů Roberta Pochylého a jeho asistenta Bohuslava Weintritta se neukázalo jako šťastné, protože oba zároveň trénují mládežnické týmy, které při kolizi hracích termínu logicky dostávaly přednost,“ komentoval důvod rošády Richard Šebestů, sekretář klubu, který už hodil návnadu jednomu z vytipovaných trenérů. Jestli zabere, to se teprve ukáže. „Ano, je pravda, že jsme někoho oslovili. Zatím je však předčasné prozrazovat jeho jméno,“ potvrdil Šebestů.
Klub zároveň řeší otázku kádru, který nebyl v uplynulé sezoně široký. „S hráči se musíme sejít a zjistit jejich zájem, čas a chuť. V žádném případě ale mužský hokej v Uherském Hradišti neskončí,“ zdůraznil sekretář klubu, který každopádně do nové sezony nepřihlásí týmy staršího a mladšího dorostu. „V obou kategoriích nemáme ani jednu pětku, proto jsme se domluvili s Uherským Brodem a Uherským Ostrohem, že kluci půjdou hrát k nim,“ vysvětlil Šebestů.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace