Kowalík zajistil Ořechovu tři body

Slovácko Sport 02 / 11 / 2017

Ořechov - Bojkovice 3:2 (2:1)
Bojkovičtí v Ořechově vždy pouze dotahovali náskok domácích. Ořechov se nejprve dostal v první půli do vedení 2:0, hosté Gagem korigovali do přestávky. Po přestávce navýšil vedení Ořechova zkušený Kowalík, poslední slovo měly však Bojkovice. Střelec první branky hostů Gago se prosadil také podruhé. Branky: Hlúpik, Borusík, Kowalík - Gago 2.
Dolní Němčí - Jaroslavice 4:1 (2:1)
Hosté drželi krok pouze v prvním poločase, když dokázali po čtvrt hodině hry srovnat a zároveň vstřelit jediný gól v zápase. Domácí si vzali ještě do poločasu vedení zpět a po změně stran ještě dvěma góly pojistili svou pohodlnou výhru 4:1. Jaroslavice si druhý poločas ještě zkomplikovaly červenou kartou, čehož hráči Dolního Němčí s chutí využili. Branky: Stojaspal, Poruban, M. Krchňáček.
V. Otrokovice B - Nivnice 1:2 PK (1:0)
Nivnice přezimuje na nesestupové příčce. Rozhodlo o tom také závěrečné utkání podzimu, v němž se Nivničané představili na hřišti otrokovické rezervy. První poločas ovládli díky jediné brance domácí. Ve druhém poločase se výkon hostujícího celku zlepšil, za což byla Nivnice odměněna v 60. minutě, kdy zakončil akci Ryšávka a srovnal na konečných 1:1. O druhém bodu tedy rozhodovaly až penalty, v nichž uspěli hosté v poměru 5:4. Branka: Ryšávka.
Nedachlebice - Buchlovice 2:1 (2:0)
Domácí se ujali vedení už v 9. minutě, druhou branku přidali v závěru poločasu kanonýrem Faldynou. Snaha hostů o zkorigování pro ně nepříznivého výsledku vyšla až v 84. minutě, kdy se trefil Křiva.  Branky: Bartoš, Faldyna - Křiva