Krajský přebor: Boršičtí zapomněli na disciplínu

Boršice Sport 18 / 08 / 2020

Výsledek je pro fotbalisty SK Boršice krutý. I když byli po většinu času lepším týmem, měli míč častěji na kopačkách, ve druhém poločase se nechali rozhodit spornými verdikty rozhodčích.

Nevšová - BORŠICE 4:1
„Nepřísluší mi jeho výkon komentovat, každopádně jsme dostali dva góly z pokutových kopů. Ale na to se nevymlouvám, dobrý dojem za zápasu jsme si po změně stran pokazili vlastní nedisciplinovaností,“ neskrýval zklamání Pavel Cigoš, trenér Boršic.
Jeho tým jako první inkasoval, ale po půlhodině hry srovnal krok kapitán Ohnutek, který proměnil jasný pokutový kop. „Pronikajícího hráče sejmul brankář, jasná penalta, sudí nemohl jinak,“ hlásí Cigoš. Jeho armáda měla i další šance, ale už zůstaly nevyužity.
A po přestávce si hosté zápas prohráli v hlavách, když se místo hry věnovali verdiktům rozhodčího. Výsledkem byly tři góly v síti brankáře Janečky a odjezd domů s prázdnou. Branka: Ohnutek. Poločas 1:1
BORŠICE: Janečka -Dovrtěl, Suchánek, Trlida, Březina (86. Yatsyshyn) - Vrták (88. Vrtal), Cigoš, Ohnutek, Oslzla - Býček, Večera.
Zbylé výsledky: Bystřice p/Host. - Val. Polanka 2:1, Napajedla - Morkovice 4:0, Velké Karlovice - Holešov 1:2 po pen., Kvasice - Slušovice 1:2, Nedašov - Luhačovice 1:4, Štítná n/Vl. - Baťov 1:0.