Křiva zajistil Buchlovicím body

Slovácko Sport 01 / 11 / 2012

Okresní soutěž 12. kolo

Boršice u Bl. - Pitín 3:2 (1:0)
Branky: 14. Zimčík R., 65. Šimek R., 80. Hrbáč E. - 63. Kozubík J., 81. Struhař P.
ŽK: 90. Lukáš D. (Pitín).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Igor Ševčík - Josef Zámečník, Bohuslav Vávra (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Šimek R., Nožička J., Kusenda P. (58. Němeček R.), Ježek P., Huspenina M., Hrbáč E. (82. Slaník J.), Halík M., Gál J., Bilík V. Trenér: Antonín Ježek.
Pitín: Škovran P. - Voda M., Trllo Z., Struhař P., Salvet L., Pavlík J. (66. Berčík P.), Maňas M., Lukáš D., Kozubík J., Kovář V., Bureš M. Trenér: David Lukáš.
Utkání se hrálo za velmi chladného počasí, ale na slušně připravené hrací ploše. Od začátku zápasi se šance přelévaly na obou stranách. Ve 14. minutě hostující gólman neudržel střelu a po dorážce otevřel skóre Zimčík - 1:0. Domácí se i nadále tlačili před soupeřovu branku, ale bez gólového zakončení. Druhý poločas Pitín srovnal po samostatném úniku Kozubíka na 1:1. Poté se nádherně do míče opřel domácí Šimek a ze třiceti metrů, propálil vše co mu stálo v cestě a poslal Boršice do vedení - 2:1. V 80. mimutě se prosadil ze skrumáže Hrbáč a zvýšil na 3:1. O minutu později po rychlém brejku snížili hosté, ale vyrovnat se jim už nepodařilo a proto domácí získali tři body.
Nejlepší hráči: Erik Hrbáč - Michal Voda

Buchlovice - Jarošov 1:0 (0:0)
Branky: 90. Křiva D.
ŽK: 34. Belant L. (Buchlovice).
Rozhodčí: Josef Chramcov - Zdeněk Tomešek (laik), Petr Hanáček (laik).
Buchlovice: Dvořák P. - Vojtěšek A., Tomešek Z., Šustr M., Procházka J., Mikula J., Michálek D. (75. Kořínek M.), Křiva D., Kristýnek R., Dvořák J., Belant L. Trenér: Josef Křiva.
Jarošov: Vyorálek J. - Vaculík M., Vaculík L., Slezák T. (70. Omelka M.), Mikulka P., Malina L., Kryštof J., Kováč Pe., Kaštánek M., Gajarský M. (58. Omelka M.), Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
V Buchlovicích viděli diváci utkání průměrné úrovně, kde domácí projevili více touhy po vítežství. První půle ještě nepřinesla žádné vyložené šance na ani jedné straně. Do druhého poločasu domácí nastoupili ve svižném tempu. Vypracovali si i dvě slibné akce, ale  obě zakončili mimo branku. Když se už zdálo, že utkání skončí remízou, naběhl si domácí kapitán Křiva a krásnou přízemní střelou ze čtyřiceti metrů získal výhru pro domácí. Utkání bylo hráno velmi slušně na obou stranách.
Nejlepší hráči: David Křiva - Michal Vaculík

D. Němčí B - Uh. Ostroh 7:3 (5:1)
Branky: 10., 43. Kadlček R., 35., 55. Škařupa P., 15. Stojaspal Mi., 32. Zimčík L., 80. (p) Stojaspal Ma. st. - 28. Uřičák J., 48. Durna M., 75. Žák O.
ŽK: 48. Stojaspal Ma. st. (D. Němčí B).
Diváci: 65.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Volodymyr Korolovych, Svatopluk Pěrka (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Zimčík L., Škařupa P. (80. Bršlica Z.), Stojaspal Mi. (46. Ježek V.), Stojaspal Ma. st., Stojaspal Ma. ml., Salát J., Mikulec M., Kadlček R., Hlaváček J., Bobčík M. (56. Světinský L.). Trenér: Miroslav Baroň.
Uh. Ostroh: Mrkva J. (46. Jestřabík D.) - Uřičák J. (57. Žák O.), Procházka Z., Mrkva T., Kusák R., Kunovjánek M., Kovařík M., Hlůšek Š., Durna M., Čápek J., Buchta M. Trenér: Luděk Jurčeka.
Utkání začalo na podmáčeném terénu a první šanci využili domácí, když se Kadlček dostal k odraženému míči a poslal domácí do vedení. O pět minut později se ze standardní situace trefil přímo do brány Stojaspal. Hosté se zvedli a začali bojovat a svůj tlak využili ve 28. minutě, kdy snížili po dorážce na 2:1. To bylo z jejich strany vše, kdy ke slovu opět dostali domácí - 3:1. O tři minuty později zvýšil Škařupa a těsně před koncem poločasu svým druhým gólem upravil skóre Kadlček - 5:1. Druhý poločas začali lépe hosté, když se ve 48. minutě po krásné standardce přímo trefil Durna - 5:2. V 55. minutě zvýšil náskok domácích Škařupa - 6:2. V 75. minutě hosté snížili Žákem na 6:3. Na konečných 7:3 z pokutového kopu zvyšoval Stojaspal.
Nejlepší hráči: Robin Kadlček - Miroslav Durna

Kněžpole B - St. Město 1:1 (0:0)
Branky: 90. (p) Janík V. - 75. Šobáň P.
ŽK: 23. Kašný P. - 60. Daťko J.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Radim Pastyřík (laik), Jiří Stuchlík (laik).
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R., Palčík R. (35. Hruboš L.), Kozelek M., Kašný R. (80. Musil Z.), Kašný P., Janík V., Hruboš P., Horký M., Flíbor T., Brázdil O. Trenér: Martin Haša.
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Trubačík V. (59. Šopík R.), Svoboda O., Smělík M., Panáček M., Müller T. (77. Vlček P.), Machala A., Grebeň M., Doseděl K. (73. Šobáň P.), Daťko J. Trenér: Roman Haša.
V prvním poločase bylo utkání vyrovnané, obě mužstva měla několik šancí, ale branku se nepodařilo vstřelit ani jednomu mužstvu. Ve 35. minutě se zranil při hlavičkovém souboji nejlepší hráč domácích Palčík, musel odstoupit a tím mužstvo velmi oslabil. První poločas skončil bez branek. Druhý poločas začali lépe hosté a v 69. minutě měli možnost vstřelil branku z pokutového kopu, ale Svobodovi brankář střelu chytil. V 75. minutě se hosté dočkali branky, když se po přihrávce Machali trefil Šobáň - 0:1. V 90. minutě brankář hostí udělal velkou chybu, když v rohu pokutového území zbytečně fauloval domácího Hruboše. K pokutovému kopu se postavil Vilém Janík a vyrovnal na konečných 1:1.
Nejlepší hráči: Vilém Janík - Jiří Daťko

Strání B - H. Němčí 4:3 (2:3)
Branky: 2., 62. Grebík M., 34. Popelka V., 77. Pavluš M. - 31., 45. Zimčík T., 21. Tureček M.
ŽK: 22. Bušo M., 35. Janošík R., 53. Zderčík R. - 36. Tureček M., 90. Kadlček V.
Rozhodčí: Patrik Blažek - Lukáš Libosvár, Monika Blažková.
Strání B: Popelka A. - Zderčík R., Tomanec P., Popelka V. (50. Nuzík P.), Popelka J., Pavluš M., Janošík R. (77. Janovský L.), Janiga V. (63. Houšť V.), Grebík M., Bušo M., Adámek T.
Trenér: Pavel Tinka.
H. Němčí: Váňa E. - Zimčík T., Zámečník Ji. (70. Malík T.), Tureček M., Svadbík J., Suchý R., Srnec D., Kadlček V., Jančařík F., Fibicher R., Bahula L. Trenér: David Velecký.
Ve 2. minutě využili domácí podklouznutí hostujícího obránce a otevřeli skóre - 1:0. Oběma mužstvům dělal problémy podmáčený terén, ale o gólové příležitosti nebyla nouze. Ve 21. minutě se hlavou po rohovém kopu prosadil Tureček - 1:1. O deset minut později šťastně tečoval střelu Zimčík a strhl vedení na stranu hostí 1:2. O tři minuty později vyrovnal Václav Popelka na 2:2. V poslední minutě prvního poločasu Zimčík obešel domácího brankáře a dal opět vedení hostům - 2:3. Ve druhém poločase viděli diváci spoustu šancí na obou stranách, ale jediný rozdíl byl v jejich proměňování. V 64. minutě vyrovnal po rychlém brejku Grebík na 3:3. V 77. minutě z dorážky vstřelil vítěznou branku domácích Pavluš. Ve zbytku utkání se hosté snažili o vyrovnání, ale proti stál brankář Antonín Popelka.
Nejlepší hráči: Antonín Popelka - Lukáš Bahula

Tupesy - Huštěnovice 4:1 (2:1)
Branky: 4. Bergauer M., 43. Šenk P., 61. Bureš R., 71. Hruška J. - 22. Zlámalík R.
ŽK: 44. Bergauer M. - 86. Puškáč L.
Diváci: 10.
Rozhodčí: Tomáš Hanáček - Jiří Vávra (laik), Jan Gejdoš (laik).
Tupesy: Kučík M. - Vávra P. (35. Novák P.), Vávra O., Šenk P., Mikula F., Maňásek M., Madzia D. (82. Polášek B.), Hruška J., Bureš R., Burda T., Bergauer M. Trenér: Roman Bureš.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R. (49. Vašíčka M.), Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M., Puškáč L. (90. Kanyza P.), Petrželka J. (30. Silný J.), Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Utkání začalo aktivně z obou stran, domácí využili své první větší šance a po centru Madzii skóroval Bergauer hlavou - 1:0. Hosté byli stále aktivní a ve 22. minutě Zlámalík využil volné obrany a srovnal - 1:1. Poločas proběhl velmi aktivně a ve 43. minutě po akci na jeden dotyk skóroval Šenk - 2:1. Domácí začali lépe druhou půli a z jejich aktivnější hry vstřelili v 61. minutě branku - 3:1. O deset minut později se Hruška krásně ve vápně uvolnil a zvýšil stav na konečných 4:1. Zápas se už dohrál v klidném tempu.
Nejlepší hráči: Marek Bergauer - Miroslav Umlauf