U 18
1.FC Slovácko B - Brno B 1:2 (1:1)

Branka: Kovář.
Slovácko: Mačuda - Hladiš, Chytil, Křivánek, Foltýn - Musil, Bartoněk, Bartoš, Kovář - Zůbek (73. Martinec), Dolina (78. Juřenčák). Trenér: Vajčner.
Tvrdé a důrazné utkání, ve kterém první branku po individuálním úniku vstřelil Kovář ve 34. minutě. Hostům ovšem stačilo pět minut a po nakopnutém míči do šestnáctky vyrovnali ve 39. minutě na 1:1. Po změně stran se v 54. minutě ve vápně uvolnil jeden z brněnských útočníků a ranou do šibenice zvýšil na 1:2 pro hosty. Vyrovnání měl těsně před koncem na kopačce Foltýn, ale jeho ránu gólman chytil.
Předehrávka:
Slovácko B - Kroměříž 8:2 (4:0)
, branky: Maděrka 3, Kovář 2, Pala, Martinec, Foltýn.

U 16
1.FC Slovácko B - Brno B 1:3 (0:2)

Branka: Tesař.
Slovácko: Vejmola - Řepka, Břečka, Jankůj, Doležel - Kübl, Pilka (60. Machač), Trávník, Němec (52. Groulík) - Fojtášek, Trávník. Trenéři: Maniatis, Uhlíř.
Brno se představilo jako těžký soupeř, který už ve 3. minutě otevřel skóre. Slovácko se z úvodního náporu vzpamatovalo po dvaceti minutách a začalo hrát svoji hru. Pilka dokonce nastřelil břevno a Němec vyrovnal, ale pro údajný ofsajd nebyla branka uznána. Ve 38. minutě hosté po brejku zvýšili na 0:2. Ve 49. minutě Tesař z trestného kopu snížil, ale v 54. minutě Brno vstřelilo svou třetí branku.
Slovácko B - Kroměříž 3:0 (1:0)
, branky: Tesař, Němec, Řepka.