Kučerová vypálila nominovaným rybník

Kučerová vypálila nominovaným rybník
Uherské Hradiště Sport 25 / 03 / 2010

Opora extraligových stolních tenistek Spartaku Hluk vystoupala na nejvyšší stupínek v anketě o nejlepšího sportovce Uherskohradišťska

Trojka se stala šťastným číslem pro Anetu Kučerovou. Přesně tolikrát startovala stolní tenistka Spartaku Hluk v anketě o nejlepšího sportovce Uherskohradišťska, než usedla na samotný trůn pro vítěze. Kromě vlády na sportovním poli si odnesla od Nadace Děti-kultura-sport finanční odměnu třicet tisíc korun.
Aneta Kučerová se cítí u pingpongového stolu jako ryba ve vodě, avšak soupeřkám vadí jako trn v oku. Vynikajícími výkony nejen na české scéně, ale také za hranicemi se potřetí v řadě nominovala do ankety o sportovce Uherskohradišťska, kde už je známou tváří. A letos se na ni usmálo štěstí, v konečném zúčtování vystoupala na nejvyšší příčku. „Vůbec jsem to nečekala. Bylo to pro mě velké překvapení a ten pocit se dá přirovnat k nějakému důležitému vítězství v zápase, i když to není za stolem, svěřila se Kučerová, která doufala v první pětku. Do té vletěla jako tajfun a na cestě za triumfem smetla všechny ostatní. Také kanonýrku Skupinovou, kterou považovala za velkou konkurentku. „V posledních letech se umisťovala vysoko, tak jsem ji měla za jednu z favoritů, ale jinak jsem nad tím až tak nepřemýšlela, říká.
Spolu s prvenstvím v anketě OV ČSTV obsadila Kučerová ještě páté místo v oblíbenosti čtenářů týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM, za což si dohromady odnesla třicet tisíc korun. „Určitě za to vyrazím na nějaký zahraniční turnaj Pro Tour, kde nebude až tak špičkové obsazení, abych se umístila lépe a posbírala potřebné body do světového žebříčku, prozradila plány. V nejbližší době ji v dresu Hluku čekají poslední dvě extraligová kola, která rozhodnou o budoucím soupeři v play-off. „Čeká nás jeden tým Frýdlantu nad Ostravicí. Letos je silná konkurence, a tak bychom postup do nejlepší čtverky považovaly za úspěch, říká Kučerová, která se loni blýskla desátým místem na světovém Pro Tour juniorů v Tokiu.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace