Kučík čepoval dvanáctku

Kučík čepoval dvanáctku
Foto: DDK  /  Šampion Ivan Kučík z Jankovic.
Slovácko Sport 04 / 06 / 2024

Ač výbuch céčka Slovácka vůbec nikdo netipoval, ani šampion jedenáctého kola, přesto Ivan Kučík z Jankovic nasbíral krásných dvanáct bodů a v celkovém pořadí poskočil mezi nejlepší trojici. Právě na tipéra z Jankovic v recepci DOBRÉHO DNE čeká dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. Za něj si v síti prodejen COOP Jednota Uh. Ostroh nakoupí ze široké nabídky čerstvých potravin a nepotravinářského zboží.

12 I. Kučík (Jankovice).
11 J. Schneider (UH).
10 M. Jakšík (Nedachlebice), A. Kolaja (Svárov), V. Kadlčíková (Popovice), F. Piňos (Hluk).
9 A. Pauřík (Kněžpole), J. Medek (Topolná), M. Schön (Mistřice), L. Kalina (UB).
8 L. Fiala (UH), Z. Rýc (Svárov), P. Večeřa (UH), J. Čech (UH), Z. Mahdalík (Korytná), M. Doležalová (UH), J. Matulka (UH), D. Marášek (Nedachlebice), V. Hruboš (Břestek), M. Šurmánek (Jarošov), J. Hřib (Šumice).
7 F. Rýc (Svárov), V. Remeš (Kněžpole), L. Lekeš (Bánov), V. Marášek (Nedachlebice), J. Horký (Nedakonice), K. Blaha (Huštěnovice), M. Kundera (STM), F. Kozelek (Topolná), P. Ševčík (UB), V. Popelka (Strání), Z. Bělovský (Kněžpole), P. Horký (Polešovice), V. Remeš (Kněžpole), J. Ježková (Dolní Němčí), M. Kotásková (UH), M. Rozsypálek (Jarošov).
6 F. Kocáb (Nedachlebice), J. Procházka (Tupesy).
5 S. Soukup (Nedachlebice), K. Garžík (UH), L. Hanáček (UB), R. Holásek (UH), J. Šurmánek (UH), J. Doležal (UH), V. Volčík (UH), J. Mazůrek (Kunovice), M. Smělík (Kudlovice), L. Bartoňová (Buchlovice), M. Bartošík (UH), L. Kalinová (UB), H. Janíková (Strání).
4 A. Bánovský (Kněžpole), M. Jančová (Dolní Němčí), O. Lekeš (Babice), Š. Kret (Dolní Němčí), L. Kocábová (Nedachlebice).
3 D. Adamek (UH), R. Marčík (Dol. Němčí).

Bodový stav soutěžících po jedenáctém kole

92 A. Pauřík (Kněžpole).
91 J. Medek (Topolná).
89 I. Kučík (Jankovice).
87 M. Rozsypálek (Jarošov), A. Kolaja (Svárov).
86 J. Doležal (UH).
85 M. Kotásková (UH).
84 J. Horký (Nedakonice).
82 V. Hruboš (Břestek), K. Blaha (Huštěnovice).
81 M. Šurmánek (Jarošov).
80 L. Kalinová (UB), Z. Mahdalík (Korytná), K. Garžík (UH).
79 Z. Rýc (Svárov), J. Hřib (Šumice).
78 L. Kalina (UB), P. Večeřa (UH).
77 V. Marášek (Nedachlebice).
76 J. Schneider (UH).
75 F. Kozelek (Topolná), J. Šurmánek (UH), Z. Bělovský (Kněžpole).
74 J. Procházka (Tupesy), F. Piňos (Hluk).
73 M. Doležalová (UH), V. Remeš (Kněžpole).
72 M. Jakšík (Nedachlebice), L. Fiala (UH).
71 M. Schön (Mistřice), V. Kadlčíková (Popovice).
70 J. Matulka (UH), D. Marášek (Nedachlebice), P. Ševčík (UB).
69 S. Soukup (Nedachlebice), L. Kocábová (Nedachlebice).
68 F. Kocáb (Nedachlebice), R. Holásek (UH).
67 F. Rýc (Svárov), M. Kundera (STM).
66 M. Smělík (Kudlovice).
65 L. Lekeš (Bánov), V. Popelka (Strání).
64 V. Volčík (UH).
62 J. Čech (UH), A. Krpal (Stříbrnice).
61 M. Dvořáček (Huštěnovice).
59 J. Mazůrek (Kunovice), L. Hanáček (UB).
56 H. Janíková (Strání), M. Bartošík (UH).
55 L. Bartoňová (Buchlovice).
52 M. Jančová (Dolní Němčí).
51 K. Taťák (UH).
50 Š. Kret (Dolní Němčí).
48 D. Adamek (UH).
47 A. Bánovský (Kněžpole).
45 O. Lekeš (Babice), A. Trávníčková (Traplice), A. Janošek (Kudlovice).
41 J. Ježková (Dolní Němčí).
37 P. Horký (Polešovice).
32 V. Remeš (Kněžpole).
23 O. Bláha (Mistřice).
19 R. Marčík (Dol. Němčí).
18 M. Martykán (UH).
15 V. Jahoda (Nivnice).
14 T. Doležal (UH).
10 Z. Žiška (Traplice).
7 L. Mitáček (UH).
6 O. Adamík (Huštěnovice), V. Vlk (Jalubí), J. Kazík (Sušice).
4 J. Kníchal (Nedachlebice), J. Hoferek (Nedachlebice).
2 A. Bánovský (Kněžpole), F. Rožnovský (Nedachlebice).

Tagy článku

TOPlist