Kůdelu střídá slovenská jednička

Kůdelu střídá slovenská jednička
Uherský Brod Sport 19 / 04 / 2010

Inlinehokejisté IHC Uherský Brod vykročí do nové sezony Tipsport extraligy s prozatím jedinou změnou. Kádr opustila gólmanská jednička Hynek Kůdela a na jeho místo přišel Jozef Ondrejka, klíčový muž v masce slovenské reprezentace! I proto Broďané opět touží po bojích v play-off.
„Loni jsme věděli, že díru do světa neuděláme. Po záchranářské sezoně už ale máme opět vyšší cíle. Zvlášť když za dveřmi ještě stojí dvě možné posily ze slovenské reprezentace,“ říká Jan Heča, hrající trenér Uh. Brodu. Konkrétní jména ale neprozradil. „Ještě je to předčasné, s hráči stále jednáme,“ vysvětlil.
Soupeři Uh. Brodu ve skupině Východ jsou stejní až na jednu výjimku, Reflex Zlín se přestěhoval do Uh. Hradiště, tudíž extraliga nabídne pravé nefalšované inlineové derby. Historicky první je na programu hned první hrací den.
„Je fajn, že v Hradišti konečně instalovali inline plochu a kluci z Reflexu můžou hrát doma. Snad derby přitáhne aspoň polovinu fanoušků, co chodí na hokej,“ přeje si Heča, který hradišťský výběr s tandemem Balaštík, Bičánek považuje za aspiranta na titul.
„Jednoznačně patří společně s Devils k největším favoritům. Když v sobotu uhrajeme přijatelný výsledek, budeme spokojeni,“ říká lodivod.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace