Kudlovice nezvládly finiš Drslavic

Slovácko Sport 16 / 04 / 2015

Okresní přebor 17. kolo

D. Němčí B - Slovácko C 1:3 (1:1)
Branky: 27. Kaldček T. - 13. Vašek O., 84. Šišák V., 94. Heger D. ŽK: 15. Mikulec M., 71. Škařupa P. - 33. Šišák V., 66. Mareček M., 93. Abrhám F. Diváci: 90.
Rozhodčí: Roman Bednář - Jakub Pindeš, Radomír Stojaspal (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Stojaspal T., Stojaspal M., Stojaspal Martin (77. Ježek Vít), Stojaspal K. (65. Škařupa P.), Pochylý M., Mikulec M. (51. Světinský A.), Krchňáček P., Kaldček T., Kadlček R., Ježek Václav.
Trenér: Marek Pochylý.
Slovácko C: Zatloukal M. - Vašek O., Šišák V., Sánchez F. (18. Zemánek J., 88. Blažek T.), Remeš M., Paška L. (76. Mikulášek R.), Kralík V., Heger D., David T., Balaštík A., Mareček M. (74. Abrhám F.).
Trenér: Ladislav Pochylý.
Do zápasu lépe vstoupili hosté, když ve 13. minutě Vašek střelou z 22 m s pomocí tyče otevřel skóre - 0:1. Poté domácí tým zvýšil svou snahu a Kadleček ve 27. minutě srovnal  na 1:1. Ve 44. minutě vyšachovali hosté domácí obranu a Balaštík šel opět sám na bránu, ale jeho snahu Bobčík zlikvidoval. Ve druhém poločase měli výraznou převahu hosté ze Slovácka, avšak dobře organizovanou obranu domácích nemohli překonat. Jejich snaha byla korunována v 84. minutě, kdy David našel volného Šišáka a ten již výbornému Bobčíkovi šanci nedal a strhl vedení na stranu hostí. V závěru utkání se domácí snažili srovnat, ale v nastaveném čase postupoval sám na bránu Heger a završil zasloužené vítězství hostí.
Nejlepší hráči: Martin Bobčík - Ondřej Vašek

Drslavice - Kudlovice 6:1 (1:1)
Branky: 80., 88. Orlovský M., 3. Vidrman T., 76. Machálek I., 69. Šobáň J., 89. Máčala R. - 39. Kuzma J. ŽK: 28. Machálek I. - 30. Suchoň P., 67. Dujka J. Diváci: 90.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Jan Javor (laik), Pavel Rozumek (laik).
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M. (89. Šrámek M.), Vidrman T., Šobáň J. (80. Machálek J.), Pijáček L., Orlovský M., Machálek I., Kňazeje T. (87. Věrný R.), Hroch V., Brulík P. (70. Máčala R.).
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Kudlovice: Chmelař P. - Tvrdoň T., Suchoň P., Pekárek R., Mikulica A., Koutník P., Hruška M., Dujka J., Bořuta T., Blaha K. (70. Forro M.), Kuzma J.
Trenér: Petr Ježek.
Domácím vyšel nástup a ve 3. minutě Vidrman otevřel skóre utkání - 1:0. Utkání v prvním poločase se odehrávalo na polovině hostí, ale domácí se nemohli střelecky prosadit. Posledních patnáct minut hosté vyrovnali hru a ve 39. minutě se Kuzma dobře zorientoval v pokutovém uzemí a vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase domácí obrana stála opět na půlce hřiště, ale střelecky se prosadila až v posledních 20 minutách. V 69. minutě po kopu z rohu se Šobáň trefil hlavou 2:1. V 76. minutě po kopu z rohu dal Machálek hlavou třetí branku domácích. V 80. minutě zvýšil Orlovský na 4:1, v 88. minutě opět Orlovský na 5:1. V poslední minutě se trefil Máčala a upravil na konečných 6:1.
Nejlepší hráči: Martin Orlovský - Jan Kuzma

Bílovice - Traplice 4:3 (2:2)
Branky: 13., 31. Kováč Pa., 52. Kováč Pe., 85. (p) Bernatík P. - 12. Gelien R., 23. Čevela O., 71. Verbík T. ŽK: 61. Otáhal L., 64. Bernatík P. - 51. Michalec T., 67. Huťka L., 86. Trávníček Vá. Diváci: 150.
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Ondřejk Vlk, Antonín Dostálek (laik).
Bílovice: Křivánek D. - Zlámal Z., Mikulka P. (46. Vyorálek J.), Kováč Pe., Kováč Pa. (88. Dujka F.), Kaštánek M., Hlaváček P., Gajdošík E. (63. Hanák M.), Čechmánek O., Bernatík P., Otáhal L.
Trenér: Pavol Hýža.
Traplice: Konečný M. - Verbík T., Urbanovský M., Trávník T., Trávníček Vá., Štefka P., Kolínský T., Huťka L., Gelien R. (87. Blecha L. ml.), Čevela O., Michalec T. (58. Růžička J.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří ve 12. minutě kopali roh, na který si naskočil Gelien a vstřelil první branku utkání. Domácí odpověděli o minutu později pěknou střelou z vápna Pavla Kováče. Ve 23. minutě zahrávali hosté další rohový kop a po závaru před brankou domácích dorážel Čevela na 1:2. Ve 31. minutě se k průniku dostal Pavel Kováč a vyrovnal stav na 2:2. V 52. minutě Petr Kováč po rohu hlavou zvýšil na 3:2. Poté hosté zvýšili obrátky a jejich snaha byla korunovaná v 71. minutě brankou Verbíka po rohovém kopu. V 85. minutě zastavil hostující obránce ve vápně střelu rukou a nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Bernatík na konečných  4:3.
Nejlepší hráči: Pavel Kováč - Petr Štefka

Hluk B - Zlámanec 0:3 (0:0)
Branky: 52. (p), 64. Svízela P., 85. Smolka F.
ŽK: 82. Dufka J. - 45. Svízela P., 69. Jablonický M. Diváci: 40.
Rozhodčí: Jan Houdek - Martin Sípek, Roman Prachař (laik).
Hluk B: Bachan L. - Tinka Z., Tinka T., Miroš J., Minařík M., Jurčík D., Janča P. (82. Straka J.), Hrdina I., Dufka J., Bachánek O. (56. Loutocký E.), Abrhám R. (90. Vagai T.).
Trenér: Vlastimil Marek.
Zlámanec: Jablonický M. - Váňa M., Válek L., Šurmánek M. (46. Damborský M.), Svízela P., Smolka F., Němec E., Jirsák P. (82. Koželuh J.), Chmela J., Hubáček A., Duda R. (35. Sadil L.).
Trenér: Afonso Maquete.
V prvním poločase se v Hluku diváci nudili, utkání bylo plné nepřesností, vzájemných soubojů a ani jedno mužstvo nevystřelilo na branku. Druhý poločas byl však ze strany hostů úplně jiný a výsledkem byl hned v 52. minutě proměněný pokutový kop Svízelou, který otevřel skóre na 0:1. Domácí pokračovali ve hře plných nepřesností a po nádherném  brejku se trefil opět Svízela již na 0:2. Po tomto gólu dokázali hosté zazdít několik slibných příležitostí, nicméně v 85. minutě se po hromadném závaru před domácí brankou trefil Smolka na konečných 0:3 a uzavřel skóre.
Nejlepší hráči: Zdeněk Tinka - Pavel Svízela

Os. Lhota - Nezdenice 3:2 (2:0)
Branky: 5. (p) Štergenich D., 42. Horák K., 92. Pešík E. - 50. Mikliš M., 78. Struhař P.
ŽK: 5. Kociňák J. (Nezdenice). Diváci: 150.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Vojtěch Jahoda, Petr Hanáček (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Štergenich J. (70. Pešík E.), Štergenich D., Šimčík M., Pešík D., Lučný O. (89. Jakoubek Petr), Krátký E. (73. Žajdlík M.), Kopeček M., Horák K., Hanák R., Fantura T.
Trenér: Jan Šimčík.
Nezdenice: Popelka A. - Voda M., Uličník J. (64. Kandrnál P.), Šašinka O., Struhař P., Mikliš M. (74. Gabriel R.), Martinec R., Kociňák T. (58. Jurásek L.), Kociňák J., Kalina P., Vystrčil J.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Hned v 5. minutě fauloval v pokutovém územím Kociňák. K pokutovému kopu se postavil Daniel Štergenich, který otevřel skóre zápasu - 1:0. Ve 20. minutě na půli hřiště přihrál Uličník Martincovi a jeho střelu Šicha vyrazil. Ve 42. minutě domácí zahráli rohový kop a Horák ukončil poločasové skóre na 2:0. V 50. minutě hosté snížili Miklišem, když jeho centrovaný míč skončil se štěstím v brance - 2:1. V 78. minutě z malého vápna srovnal skóre Struhař - 2:2. V 92. minutě centroval míč Štergenich. Na něj si naběhl Pešík a díky němu zůstaly tři body ve Lhotě. Konečný stav 3:2.
Nejlepší hráči: Daniel Štergenich - Roman Martinec

Šumice - Jarošov 5:1 (2:0)
Branky: 53., 70. Šmíd L., 14. Pančocha J., 33. Pilka S., 75. Kunovský R. - 92. Staroba R.
ŽK: 36. Kunovský R., 40. Ondřej V. - 19. Laga D., 50. Šipka J. Diváci: 90.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jakub Pindeš, Roman Horčica (laik).
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Šmíd L., Pilka S. (61. Juřeník M.), Pilka I., Pančocha J. (70. Valášek P.), Ondřej V. (73. Jančařík M.), Ondřej T., Mach M., Kunovský R., Kelíšek M. (75. Janíček J.).
Trenér: Libor Šmíd.
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J. (71. Jelínek D.), Staroba R., Polanský T. (74. Snopek A.), Omelka Martin, Laga D. (85. Gajdošík J.), Kováč O. (57. Kolaja L.), Jančík M. (82. Svoboda T.), Bobčík P., Blaha D., Omelka R.
Trenér: Radek Vyoral.
Domácí byli od prvních minut lepším mužstvem, kdy Kelíšek šel ve 13. minutě sám na gólmana, ovšem neuspěl. O minutu později šel další hráč domácích sám na branku, opět jej vychytal Gajarský. Následoval rohový kop a z něj se trefil Pančocha. Domácí byli i nadále lepším mužstvem a ve 33. minutě zvyšovali na 2:0. Domácí v 53. minutě z rohu opět zvyšovali na 3:0. Tentýž hráč v 70. minutě doklepával po závaru do branky a zvýšil již na 4:0. V 75. minutě završil porážku hostí Kunovský, který trefil ze 20 metrů šibenici. Hosté upravili výsledek v nastaveném čase v 92. minutě, kdy se trefil Staroba.
Nejlepší hráči: Libor Šmíd - Martin Gajarský

Slavkov - Košíky 1:1 (1:1)
Branky: 29. Zimčík P. - 36. Večeřa M.
ŽK: 77. Ovsík M. (Košíky). Diváci: 80.
Rozhodčí: Martin Fišera - Martin Tokoš, Miroslav Mančík (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala L., Stojaspal R., Sedlář A. (58. Zimčík L.), Salát J. (73. Pištěk M.), Polášek B., Kovačovič M., Chovanec M., Halík J. (85. Jankůj M.), Mančík M.
Trenér: Karel Kopeček.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M., Šlechta Z., Přílučík M., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M. (88. Pól R.), Ovsík J., Kaštánek J. (89. Silný P.), Fedor J., Bémer Z.
Trenér: neuveden.
V zápase bylo k vidění několik šancí na obou stranách ovšem bez výsledku. Až ve 29. minutě domácí Zimčík zužitkoval přízemní střelu a překonal Ondrucha. Hosté se ovšem nezalekli a postupnými útoky si vypracovali šance na jejichž konci se ve 36. minutě Večeřa nemýlil. Za nerozhodného stavu se odcházelo do kabin. Druhý poločas byl herně stejný, jedno i druhé mužstvo mělo šance, ovšem ani jeden útočník nemířil mezi tyče. Soupeři se rozešli zaslouženě smírně.
Nejlepší hráči: Bronislav Polášek - Martin Večeřa