Branky: 9., 86. Šašinka O., 18. Sviták P., 24. Uličník J., 73. Martinec R.
ŽK: 52. Voda M., 69. Kalina P. (Nezdenice). Diváci: 70.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jakub Pindeš, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Popelka A. - Vystrčil J. (76. Mikliš M.), Voda M. (70. Kociňák T.), Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (77. Gabrhel R.), Struhař P., Martinec R., Kociňák J., Kalina P., Jurásek L. (66. Kandrnál P.).
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Bílovice: Křivánek D. - Zlámal Z., Zlámal J., Strapina R., Otáhal L. (54. Zlatý I.), Kováč Pa. (83. Dujka F.), Hlaváček P., Gajdošík E., Dostálek V. (85. Mokráš M.), Čechmánek O., Bernatík P. (54. Matějík J.).
Trenér: Pavel Hýža.
Od úvodních minut byli domácí lepším mužstvem. V 9. minutě po pěkné akci Šašinka otevřel skóre na 1:0. V 18. minutě chybovala hostující obrana a Sviták zvyšoval na 2:0. O šest minut později po trestném kopu Uličník hlavou zvyšoval na 3:0. Domácí si do konce poločasu vytvořili ještě několik šancí, ale selhali v koncovce. Ve druhém poločase v 69. minutě hlavičkoval z malého vápna Šašinka, ale Křivánek bravurně vyboxoval. O čtyři minuty později domácí zahráli rychlý protiútok a Martinec z velkého vápna nekompromisně zvyšoval na 4:0. V 86. minutě se skóre měnilo naposledy, kdy se po samostatné akci prosadil Šašinka a stanovil konečný výsledek 5:0.
Nejlepší hráči: Roman Martinec - David Křivánek

Drslavice - D. Němčí B 4:2 (3:0)
Branky: 21. Hroch V., 25. Šrámek M., 35. Orlovský M., 89. Máčala R. - 53. Kadlček R., 55. Světinský L. ŽK: 28. Orlovský M. - 88. Mikulec M. Diváci: 100.
Rozhodčí: Martin Fišera - Martin Sípek, Jiří Barčík (laik).
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vidrman T., Šrámek M., Pijáček L. (65. Mikulinec D.), Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Máčala R., Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
D. Němčí B: Bobčík M. - Světinský L., Stojaspal K. (67. Ondra L.), Pochylý M., Mikulec M. (89. Bršlica Z.), Mahdal A. (73. Krchnáček R.), Krchňáček M., Kadlček R., Ježek Vít, Ježek Václav, Hlaváček J.
Trenér: Marek Pochylý.
Hrálo se ve vysokém tempu, míč převážně drželi na kopačkách domácí. Skóre otevřel Hroch v 21. minutě, který se po centru trefil hlavou. Ve 25. minutě tečoval hostující Mikulec střelu Šrámka a ta skončila mezi tyčemi. Ve 35. minutě se nejlépe ve vápně zorientoval Orlovský a hlavou překonal hostujícího Bobčíka. Největší šanci hostů v prvním poločase zahodil Světinský, který se nedokázal sám před Hrochem prosadit. Po změně stran patřilo prvních 15. minut hostům, skóre korigoval z volného přímého kopu Kadlček a v 55. minutě snižoval na - 3:2 z brejku Světinský. Gólovou tečku za celým utkáním udělal domácí Máčala, když po centru z levé strany hlavou přeloboval Bobčíka.
Nejlepší hráči: Miroslav Šrámek - Martin Mikulec

Slavkov - Hluk B 4:1 (3:1)

Branky: 15., 60. Stojaspal R., 22. Habarta J., 44. Mančík M. - 32. Miroš J.
ŽK: 61. Mančík M., 75. Jankůj M. - 68. Chytil R. Diváci: 60.
Rozhodčí: Roman Bednář - Martin Tokoš, Miroslav Mančík (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R. (66. Sedlář A.), Polášek B. (46. Peter O.), Plšek J., Mančík M., Kovačovič M. (51. Salát J.), Jankůj M., Chovanec M., Halík J. (54. Švardala Zdeněk), Habarta J. (24. Šimek P.).
Trenér: Karel Kopeček ml.
Hluk B: Bachan L. - Tinka T., Miroš J. (65. Tinka Z.), Minařík M., Masařík M. (77. Kostelanský J.), Loutocký E., Chytil R., Hrdina I. (83. Vagai T.), Dufka J., Bachánek O., Abrhám R.
Trenér: Vlastimil Marek.
Z počátku zápasu oba týmy hrály opatrně a hra se odehrávala uprostřed hřiště. V 15. minutě z přímého kopu ze třiceti metrů Stojaspal nachytal gólmana na švestkách 1:0. Ve 22. minutě sudí citlivě ponechal výhodu, domácí rozebrali hostující obranu a Habarta dorážel do prázdné brány 2:0. Hosté nesložili zbraně a o deset minut později se k míči dostal Miroš, obešel tři protihráče a krásnou ranou z dvaadvaceti metrů k tyči dostal hosty opět do hry. Ve 44. minutě však krásnou ranou z pětadvaceti metrů upravil na 3:1 Mančík. Druhý poločas se již spíše dohrával. Za zmínku stojí 60. minuta, kdy opět z přímého kopu Roman Stojaspal ze třiceti metrů uzavřel na konečných 4:1.
Nejlepší hráči: Roman Stojaspal - Jan Miroš

Kudlovice - Traplice 2:1 (0:0)
Branky: 57. Maňásek M., 59. Blaha K. - 84. Trávníček Vá.
ŽK: 35. Turoň T., 80. Bořuta T. - 19. Gelien R., 61. Štefka P., 80. Trávníček Vá. Diváci: 169.
Rozhodčí: Pavel Bartoň - Karel Andrýsek (laik), Roman Obdržálek (laik).
Kudlovice: Benedikt M. - Turoň T., Maňásek M. (93. Pekárek R.), Koutník P., Ježek P., Chmelař P., Hruška M. (88. Kuzma J.), Forro M. (33. Blaha K.), Dujka J. (81. Mikulica A.), Bořuta T., Bednařík M.
Trenér: Petr Ježek st.
Traplice: Konečný M. - Verbík T., Urbanovský M., Trávník T., Trávníček Vá., Trávníček A. (30. Michalec T.), Štefka P., Kolínský T., Huťka L., Gelien R. (80. Kotyza R.), Čevela O. (60. Blecha L. ml.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Z počátku byli hosté aktivnější a nejdříve nastřelili tyč. V 15. minutě měl hostující Kolínský další velkou příležitost, avšak z malého vápna minul. Ve 29. minutě se na druhé straně střelou do tyče prezentoval Dujka. V 33. minutě již potřetí zvonila tyč, tentokrát za domácím gólmanem po hlavičce Kolínského. V 54. minutě spálil další tutovku hostující Štefka, který zblízka minul branku domácích. Nedáš - dostaneš vstoupilo v platnost v 57. minutě, kdy se z dorážky proslavil domácí Manásek  1:0. V 59. minutě hlavou skóroval Blaha. Tentýž hráč mohl v 68. minutě vedení domácích pojistit, ale minul branku hostů. Hosté se vrátili do zápasu v 84. minutě V. Trávníčkem 2:1. V utkání, ve kterém měli více příležitostí hosté, nakonec zůstaly body v Kudlovicích.
Nejlepší hráči: Karel Blaha - Miroslav Konečný

Jarošov - Zlámanec 8:1 (2:1)
Branky: 16., 34., 54., 78. Šipka J., 55., 73. Pitr L., 46. Laga D., 50. Staroba R. - 38. (p) Šurmánek M. ŽK: 15. Omelka Martin - 29. Štefka Z. Diváci: 88.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jaroslav Smetka (laik), Radoslav Říha (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J. (88. Šurmánek J.), Pitr L. (72. Miskovič P.), Omelka Martin, Omelka Marek, Malina J., Laga D. (67. Jelínek D.), Kolaja L. (13. Staroba R.), Jančík M., Blaha D. (75. Snopek A.), Abrhám R.
Trenér: Radek Vyoral.
Zlámanec: Jablonický M. - Váňa M., Válek L., Šurmánek M., Štefka Z., Svízela P. (78. Jirsák P.), Smolka F., Nimránek M., Chmela J., Duda R., Damborský M..
Trenér: Afonso Maquete.
Hosté byli v úvodu zápasu aktivnější, ale v 16. minutě je potrestal Šipka 1:0. Ve 34. minutě stejný hráč přidal svůj druhý gól. O čtyři minuty později Šurmánek z penalty snížil. Úvod druhého poločasu domácím vyšel fantasticky. Po dvaceti vteřinách zvyšoval Laga na 3:1. V 50. minutě Staroba na 4:1, v 54. minutě Šipka na 5:1 a o minutu později Pitr docílil šesté branky. To nebylo ale ze strany domácích vše, neboť v 73. minutě vstřelil Staroba už sedmou branku a demolici hostů uzavřel Šipka svou čtvrtou brankou v 78. minutě - 8:1.
Nejlepší hráči: Jan Šipka - Filip Smolka

Šumice - Os. Lhota 6:0 (2:0)
Branky: 11. Juřeník M., 21. vlastní, 63. Šmíd L., 65. Pilka S., 76. Mach M., 78. (p) Šidlo M.
ŽK: 53. Jančařík M. - 37. Štergenich D., 42. Žajdlík M., 77. Šimčík M. Diváci: 180.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Vojtěch Jahoda, Roman Horčica (laik).
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Šmíd L., Pilka S., Pilka I., Ondřej V., Marek V., Mach M., Juřeník M. (57. Pančocha J.), Jančařík M. (57. Kelíšek M.), Šidlo V.
Trenér: Josef Janíček.
Os. Lhota: Šicha Z. - Žajdlík M., Zbořil F., Štergenich D., Šimčík M., Pešík E., Pešík D. (82. Jurásek J.), Kusák M., Jakoubek P. (28. Machala J.), Horák K., Fantura T.
Trenér: Jan Šimčík.
Domácí tahli za delší konec, snaživí jim ale nestačili. V 11. minutě, skórovali Juřeníkem 1:0. Ve 21. minutě přidali druhý gól, který si vstřelili hosté sami. Ve druhém poločase šumičtí opět pokračovali v nátlakové hře, což se projevilo na skóre. V 63. minutě velmi pěkně skórovali Šmídem. V 65. minutě se prosadil Pilka. V 76. minutě po vydařené střele do šibenice upravil na - 5:0 Mach. V 78. minutě zahrál jeden z hostujících hráčů rukou v pokutovém území a z penalty upravil na - 6:0 brankář domácího mužstva Šidlo. Domácí utkání zvládli naprosto s přehledem a hosté můžou děkovat svému gólmanovi, který je zachránil od několika vyložených šancí.
Nejlepší hráči: Ivan Pilka - Zbyněk Šicha

Košíky - Slovácko C 2:2 (0:1)

Branky: 77. Přílučík M., 80. Večeřa M. - 37. Sánchez F., 53. Bučák M.
ŽK: 83. Bučák M. (Slovácko C). Diváci: 100.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Petr Mařák (laik), Antonín Vašek (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M., Přílučík M., Přílučík L. (76. Silný P.), Pól R. (46. Poháněl J.), Poháněl K., Ovsík M., Ovsík J., Kaštánek J., Janováč Z. (46. Bémer Z.), Fedor J. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Slovácko C: Kohoutek Š. - Vašek O., Tesař D., Šišák V., Sánchez F. (60. Žůrek A.), Remeš M., Palička M., Králík V., Huráb J. (70. Huráb L.), Heger D. (73. Paška L.), Bučák M. Trenér: Ladislav Pochylý.
Od první minuty bylo céčko Slovácka lepší, ale první vážnější šance byla až ve 26. minutě, když Tesař z šestadvaceti metrů střílel, ale trefil tyč. Ve 33. minutě skvělou střelu z velkého vápna střílel Šišák, ale Ondruch vyrazil na rohový kop. V 37. minutě po pravé straně unikl Heger, centroval míč a Sánchéz rozvlnil síť 0:1. V 50. minutě Přílučík krásně vystřelil, ale Kohoutek jeho šanci vychytal. O 3 minuty později překonal Bučák domácího brankaře 0:2. V 77. minutě zahrál přímý kop Přílučík a jeho bravůrní dělovka skončila v brance 1:2. V 86. minutě Přílučík centroval míč z malého vápna a Večeřova dorážka skončila v brance 2:2.
Nejlepší hráči: Marek Přílučík - Marek Bučák

Dohrávka  16. kola

Kudlovice - Slavkov 3:1 (2:1)
Branky: 18. (p) Dujka J., 34. Maňásek M., 88. Turoň T. - 28. Šimek P.
ŽK: 44. Forro M. - 12. Jankůj M. Diváci: 50.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Pavel Rozumek (laik), Karel Andrýsek (laik).
Kudlovice: Benedikt M. - Turoň T., Maňásek M. (88. Mikulica A.), Kraváček L., Koutník P. (68. Blaha K.), Ježek P., Chmelař P., Forro M., Dujka J., Bořuta T., Bednařík M.
Slavkov: Pochylý P. - Šimek P., Stojaspal R., Salát J., Polášek B. (55. Plšek J.), Pištěk M. (46. Kovačovič M.), Peter O., Mančík M., Jankůj M., Halík J., Habarta J.
Trenér: Karel Kopeček.
Středeční dohrávka 16. kola se nesla v útočném duchu. Oba týmy si dokázaly vytvořit spousty šancí. V 16. minutě hosté nastřelili břevno. V 18. minutě v pokutovém území byl faulovándomácí útočník a z nařízené penalty se zakončoval Dujka 1:0. Ve 28. minutě hosté zahrávali rohový kop na který si naběhl Šimek a vyrovnal. Ve 34. minutě centroval domácí Forro aMaňásek se hlavou nemýlil 2:1. V poslední minutě první půle šel domácí Turoň sám na gólmana, ale nepřekonal ho. V 58. minutě nastřelil slavkovský Šimek tyč. Ke konci utkánípřevzali iniciativu hosté, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Naopak v 88. minutě domácí Turoň upravil na konečných 3:1.
Nejlepší hráči: MIlan Maňásek - Petr Šimek