Kundrt pálil ostrými

Slovácko Sport 10 / 09 / 2015

I. A sk. B

Vlčnov - Nedachlebice 2:1 (1:0)
Tříkolový bodový půst Vlčnova skončil. O přerušení nelichotivé série se v jednom ze šlágrů kola postarali bývalí ligoví borci 1.FC Slovácko Václav Činčala a Pavel Němčický, který si připsal druhý vítězný gól v sezoně. Hosté už stihli pouze korigovat. Branky: Činčala, Němčický - Nožička.
Kvasice - Březolupy 3:5 (1:3)
Až v Březolupech bylo slyšet, jak kouči Dušanu Klvaňovi spadl obrovský kámen ze srdce. O premiérové vítězství se postaral Petr Kundrt, který jako správný kapitán zvedl prapor ofenzívy a soupeře odstřelil čtyřmi góly! Dal tedy stejně branek jako celý tým v předchozích kolech. Branky: Kundrt 4, Hoferek.
Hluk - Strání 3:2 PK (0:1)
Bitva Titánů, bitva dvou favoritů na postup do krajské soutěže skončila penaltovým rozstřelem. Ještě v 62. minutě přitom hosté vedli 2:0. Jenže pak přišel kontaktní gól, po kterém se domácí nadechli k mohutnému náporu, aby v 87. minutě vyrovnali a nakonec zvládli i penalty. Branky: Machala, Zalubil - Frühauf, Straňák.
Újezdec - Skaštice 4:3 (1:1)
Další brankové hody se urodily v Újezdci. Po vítězství 4:3 se dostávají svěřenci trenéra Poláška po pěti odehraných kolech do čela tabulky. Výhra se však rodila těžce. Hráči Újezdce museli hned dvakrát dotahovat ztrátu, svého soupeře však nakonec udolali k radosti svých fanoušků. Branky: Lorenc, Těthal, Hruboš, Velecký.
Mladcová - Dol. Němčí 1:2 (0:0)
Sousední týmy v tabulce na sebe narazily v Mladcové. Obě družstva šla do kabin za bezbrankového stavu, který se však měnil hned minutu po odehrání druhého dějství. Celek z Dol. Němčí poslal do vedení Kadlček, domácí však dokázali odpovědět. Rozhodující úder přidali hosté pět minut před koncem. Branky: Kadlček, Krchňáček.
Bojkovice - Osvětimany 3:1 (1:0)
Konečně! To si mohli říct domácí hráči po závěrečném hvizdu. S pocitem úlevy mohli ze hřiště odcházet bojkovičtí fotbalisté. Poprvé v novém ročníku dokázali bodovat, a to rovnou za tři body. Na svém hřišti přetlačili Osvětimany, když o vítězství 3:1 rozhodli dvěma brankami v závěrečné desetiminutovce. Branky: Krahula, Spáčil, Vacula - Exel.
Jaroslavice - Žalkovice 1:0

autor: kej, ceh