Kunovice čepovaly dvanáctku

Slovácko Sport 16 / 02 / 2011

Osvětimany koučuje strýc exligového Miloše Pennera

Turnaje i zimní příprava fotbalistů jedou na plné obrátky. Kunovice nastřílely Tučapům dvanáctku, Zlechov podlehl Kostelanům a Hluk s přehledem převálcoval Ostrožskou Novou Ves. Osvětimany v čele s novým trenérem Jiřím Pennerem v derby podlehly sousedním Koryčanům. Čtyřmi brankami se blýskl zlámanecký Sadil.
Přípravné zápasy
Uh. Brod - Újezdec 2:1 (1:0)
Faldyna se na domácím hřišti představil svým prvním gólem. Po změně stran vyrovnal Novosad, když z otočky překonal Pochylého. V závěru zápasu rozhodl o vítězství domácích Hruboš. Branky: Faldyna, Hruboš - Novosad
Kunovice - Tučapy 12:1 (7:0)
Branky: T. Klvaňa 3, David 3, Lahodný 2, Baný 2, Remeš, Bahritcevitch - P. Spišiak
Osvětimany - Koryčany 4:6 (1:4)
Koryčany do poločasu vedly už o tři branky. Osvětimanům se podařilo během druhé půle vyrovnat na 4:4. Novým koučem Osvětiman je Jiří Penner, strýc Miloše Pennera, který dřív hrával ligu v Č. Budějovicích. Branky Osvětiman: Dobeš 2, Sklenka, Brhel
Kudlovice - Sušice 2:1 (1:1)
V sousedském derby oba trenéři zkoušeli nové hráče. Rozhodující branka do sítě Sušic padla v 70. minutě. Branky: Hložný, Blaha - Kaštánek
Zlechov - Kostelany 4:5 (3:1)
Když na začátku druhé půle zvyšoval Zlechov na 4:1, zdálo se, že je o osudu utkání rozhodnuto. Jenomže zlechovští ukolébaní vysokým vedením přestali hrát, naopak kostelanští předváděli parádní fotbal, kterým dokázali Zlechovu i s Kowalíkem vstřelit čtyři branky. Branky: Šebák, Dvořák, Kowalík, Tománek - Marek 3, R. Panáček, vlastní
St. Město - Jalubí nehráno, pro nemoc hráčů Jalubí (odloženo na 20. 2., 18.15), St. Město - Osvětimany bude odloženo pro nemoc hráčů St. Města
Veselí n. Mor. - Boršice 2:6 (2:4)
Boršice byly v utkání při velké střelecké chuti a hned sedmkrát se zapsaly do střeleckých statistik, včetně jednoho vlastence. Branky Boršic: Brzica 2, Dufek, Činčala, Hromada, Kuzma
Veselí st. dor. - Ořechov 0:5 (0:3)
Ač se může podle výsledku zdát, že se jednalo o jednoznačný zápas z pohledu Ořechova, tak jednoduché to jeho hráči s dorostenci Veselí neměli. Branky: Kapetanovič 2, Purmiševič, Smějsa (p), Trlida (p)
Dolní Němčí - Velká n. Vel. 2:4 (0:2)
V utkání měla navrch v prvním poločase Velká, která získala dvoubrankový náskok. Po změně se již hra více vyrovnala. Branky: Kadlček, Cmol - Macků 2, Kohůt 2
Hluk - Ostr. Nová Ves 7:2 (3:2)
V utkání dvou krajských celků si dobře nazuli střelecké kopačky Hlučané, kteří se ujali vedení 3:0. Pak však během tří minut udělali dvě chyby v obraně a novoveští dokázali do poločasu zkorigovat. Branky: Jurásek 2, O. Zalubil 2, Mi. Zalubil, Ma. Zalubil, Machala - Pokorný, Šálek
Jaroslavice - Kněžpole B 10:0 (5:0)
Utkání, ve kterém dominovali fotbalisté Jaroslavic hrající zlínský okresní přebor.
Napajedla B - Traplice 4:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém o výsledku rozhodly individuální chyby v obraně.  Branky: Kolínský 2
Zlámanec - Babice 10:0 (5:0)
Výsledek asi hovoří za vše. Desetiminutovka mezi 20. - 30. minutou byla rozhodující, Zlámanec vsítil čtyři branky. Branky: Sadil 4, Damborský 3, Řezníček, Jirsák, Smolka
Barum Continental Cup Otrokovice
Nedachlebice - V. Otrokovice B 7:1 (2:1)
V první půli oba celky hrály vyrovnanou partii, po změně stran se hra Nedachlebic zlepšila a jejich střelci dokázali soupeři nasázet pět branek. Branky: Křenek 3, Urban 2, Tureček, Huráb
Březnice - Kněžpole 0:4 (0:2)
Jednoznačné utkání se spoustou šancí na straně Kněžpole, které zůstaly nevyužity. Branky: Sládeček 2, Bihári, Válek

autor: sal, zde, sch