Kunovice čepovaly Tupesům jedenáctku

Slovácko Sport 02 / 05 / 2012

Okresní soutěž 20. kolo

Bánov - Pitín 5:1 (4:1)
Branky: 2., 10., 55. (p) Vaňhara J., 33. Gajdůšek M., 38. Horňák L. - 15. Krahula L.
ŽK: 35. Krahula L., 55. Voda M. (Pitín).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Pavel Šupina (laik), Pavel Berčík (laik).
Bánov: Polanský T. - Velecký J., Vaňhara J. (65. Machalík V.), Suchánek P., Polanský L., Mahdalíček P., Mahdalíček J. (46. Gorčík L.), Horňák L. (70. Bulejko P.), Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V. Trenér: Karel Kopeček.
Pitín: Škovran P. - Voda M. (60. Berčík P.), Urbánek P., Trllo Z., Struhař P., Salvet L., Martínek V., Lukáš D., Krahula L. (77. Maňas M.), Kozubík J. (81. Voda J.), Kozubík A. Trenér: David Lukáš.
Utkání začalo za krásného, ale větrného počasí, které využili domácí a již ve 2. minutě z přímého kopu se trefil Vaňhara - 1:0. O 8 minut později se k míčí opět postavil Vaňhara a zvýšil na 2:0. To však hosty nepoložilo. V 15. minutě se k míči dostal Krahula a propálil vše co mu stálo v cestě - 2:1. Toho se domácí nezalekli a po mnoha šancích, které domácí měli se k míči postavil až Gajdůšek a zvýšil na 3:1. O 5 minut později se z rohu po dorážce dostal k míči Horňák a zvýšil na 4:1. Do konce první půle se pak už nic nezměnilo. Ve 2. poločase chtěli domácí zvýšit skóre a to se jim podařilo, když z penalty zvýšil Vaňhara a tím dokončil svůj hattrick a uzavřel skóre na konečných 5:1.
Nejlepší hráči: Jan Vaňhara - David Lukáš

Boršice u Bl. - Jarošov 2:2 (1:1)
Branky: 7. Šimek R. 57. Hrbáč E. - 24. Kamočai L., 67. Kováč Pe.
ŽK: 65. Kusenda P., 66. Tureček M., 86. Halík M. - 45. Mikulka P., 80. Šenk P.
ČK: 79. Mikulka P. (Jarošov).
Rozhodčí: David Šimoník - Bohuslav Vávra (laik), Petr Hanáček (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Šimek R., Polášek M. (24. Tureček M.), Nožička J., Němeček R., Kusenda P. (77. Halík M.), Huspenina M., Hrbáč E., Gál J., Bilík V. Trenér: Pavol Hýža.
Jarošov: Gajarský M. - Vaculík M., Šenk P., Mikulka P., Malina J. (34. Kryštof J.), Kováč Pe., Kolaja L., Kaštánek M., Kamočai L. (84. Sedláček V.), Dujka J. (42. Jančík V.), Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Úvod utkání byl vyrovnaný. Již v 7. minutě měli domácí možnost zahrát přímý kop a míč do brány protlačil Šimek - 1:0. Hosté se postupem času stále více osmělovali a ve 24. mintě se prosadil po dorážce střely Kamočai - 1:1. Následně měli domácí ještě dvě šance, ale ty nevyužili. Nástup do druhého poločasu měli lepší domácí, když se po individuání akci  prosadil Hrbáč - 2:1. Vyrovnání přišlo o 10 minut později, kdy se z přímého volného kopu  krásně trefil Kováč. Domácí měli v posledních deseti minutách ještě výhodu přesilové hry, ale gól se jim vstřelit nepodařilo, i když hlavička domácího obránce olízla pět minut před koncem břevno. Utkání skončilo spravedlivou remízou.
Nejlepší hráči: Milan Huspenina - Petr Kováč

Buchlovice - St. Město 1:4 (0:3)
Branky: 81. Kotek J. - 6. Svoboda O., 30. Klůs J., 39. Hastík O., 76. vlastní
ŽK: 86. Strakoš S. - 48. Daťko J., 87. Trávník R.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Zdeněk Bílka (laik), Jiří Stuchlík (laik).
Buchlovice: Dvořák P. - Tomešek Z., Šustr M., Šarata R., Strakoš S., Mikula J., Marek B. (27. Kotek J.), Křiva D., Kořínek M. (46. Kovařík P.), Jurča A. (56. Procházka J.), Belant L. Trenér: Josef Surý.
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J., Trubačík V., Trubačík M., Šobáň P. (61. Trávník R.), Svoboda O. (78. Sháněl R.), Smělík M., Klůs J. (68. Hastík R.), Hastík O., Grebeň M., Daťko J. Trenér: Milan Višeňka.
Hosté už v 6. minutě Svobodou po chybě obrany vstřelili úvodní branku - 0:1. Ve 30. minutě dostal Klůs pas do běhu, domácí obrana reklamovala ofsajdové postavení a nechala jej zakončit - 0:2. O devět minut později se po rohovém kopu nejlépe zorientoval ve vápně Hastík a upravil na poločasových 0:3. Ve 42. minutě Křiva dělovkou přestřelil Adamíkovu branku. V průběhu druhé půle domácí zahodili několik možností na vstřelení branky, ke slovu přišli opět hosté, kteří v 76. minutě po střele Milana Trubačíka a tečí domácího Belanta zvýšili na 0:4. Domácí korigovali v 81. minutě, v malém vápně se nejlépe zorientoval Kotek a snížil na konečných 1:4.
Nejlepší hráči: David Křiva - Oldřich Svoboda

Huštěnovice - Babice 1:3 (1:0)
Branky: 34. Zlámalík R. - 79. Soldán L., 85. Maňásek Z., 90+3. Bohun T.
ŽK: 9. Petrželka J., 65. Černý P., - 50. Körber S., 56. Buksa R.
ČK: 27. Petrželka J. (Huštěnovice).
Rozhodčí: Milan Katrňák - Pavel Čechmánek (laik), Radek Chybík (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M., Silný J., Puškáč L. (63. Vaverka T.), Petrželka J., Malenovský P., Černý P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Babice: Hájek M. - Škrabal M., Soldán L., Rozum D., Poiselt A. (71. Bohun T.), Litoš F., Liška J., Lahola M., Körber S., Forro M. (82. Maňásek Z.), Bičan M. (46. Buksa R.). Trenér: Libor Soldán.
Utkání bylo od začátku hrané ve svižném tempu a už ve 4. minutě měl šanci po přihrávce Soldána Litoš, ale gólman střelu chytil. Od 27. minuty hráli domácí o jednoho hráče míň, když byl po druhé žluté kartě vyloučen Petrželka. To domácí nezlomilo a naopak se ujali vedení ve 34. minutě po rychlé akci Zlámalíkem. O minutu později měl vyrovnání na kopačce Soldán, ale jeho střelu z otočky Kulhavý chytil. V 71. minutě Zlámalík hlavičkou přestřelil Hájkovu branku. V 79. minutě se nejlépe ve skrumáži zorientoval Soldán a ranou pod břevno srovnal. V 85. minutě se hosté ujali vedení Maňáskem, kterému ideálně naservíroval míč těsně před branku Škrabal. V nastaveném čase hosté Bohunem pojistili náskok.
Nejlepší hráči: Rostislav Zlámalík - Marek Škrabal

Korytná - Strání B 1:9 (0:5)
Branky: 88. (p) Navláčil O. - 19., 34., 60. Janošík J., 30., 39. Šimek J., 35. Popelka L., 64. Janošík R., 70. Nuzík P., 85. (p) Děcký R.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Josef Flasar (laik), Petr Flasar (laik).
Korytná: Růžička J. - Zetka M., Vacula J., Suchý R., Popelka P., Navláčil O., Matucha J., Málek Ma., Máčalík M., Kadlčík K., Bublík I. Trenér: Michal Málek.
Strání B: Děcký R. - Vintr P., Šimek J. (58. Popelka O.), Popelka L. (65. Smetana D.), Nuzík P., Motola J., Janošík R. (69. Popelka A.), Janošík J., Janík D., Bušo M., Zderčík A. Trenér: Václav Popelka.
Jednoznačná záležitost hostí, kteří si střelecky zařádili a svému soupeři nastříleli pořádnou nadílku. Brankostroj začal v 19. minutě Josef Jánošík, který připojil ještě další dvě branky a to v 34. a 60. Na 0:2 zvyšoval ve 30. minutě Šimek, který  připojil svoji druhou branku v 39. minutě. Libor Popelka se trefil v minutě 35. a upravil tak na 0:4. Do druhého poločasu domácí hráli po větru a hodně si od toho slibovali, v 50. minutě mohl Petr Popelka snížit, ale Děcký byl připraven. Roman Jánošík zvyšoval v 64. minutě, Nuzík v 70. minutě na 0:8 a v 85. minutě přišel faul ve vápně a golman Děcký penaltu proměnil 0:9, poslední slovo měli konečně domácí, čestný úspěch zaznamenal z penalty po faulu na Bublíka Navláčil a to bylo v 88. minutě. Kladem derby byla slušná hra bez karet.
Nejlepší hráči: Roman Suchý - Josef Jánošík

Kunovice - Tupesy 11:1 (2:0)
Branky: 12., 74., 85. Střelec T., 32., 64. Balaštík A., 50., 73. Polášek R., 52., 59. Remeš M., 68. Baný J., 88. David T. - 69. Vaculík L.
ŽK: 42. Molek S. (Tupesy).
Diváci: 110.
Rozhodčí: Dalibor Hanák - Zdeněk Černý (laik), Jiří Vávra (laik).
Kunovice: Uhlík R. - Střelec T., Sklenář J., Remeš M. (59. Hřibňák M.), Polášek R., Lahodný J., David T., Brim M., Baný J. (77. Uhlíř D.), Balaštík A. (87. Salajka L.), Abrhám F. Trenér: Dušan Klvaňa.
Tupesy: Gaura J. - Vávra O., Šmatelka J., Molek S., Maňásek M., Madzia D., Kubíček T., Hruška J., Gejdoš J., Bureš R. (66. Vaculík L.), Burda T. Trenér: Antonín Šimon.
Diváci viděli kvalitní utkání, hlavně ze strany domácích. Po počátečním oťukávání se kunovický brankostroj rozjel v 11. minutě, kdy se z přímého kopu trefil Střelec. Druhou branku přidal Balaštík, který si ve 32. minutě zaběhl za hostující obranu. Ve druhé půli se utkání změnilo ve hru kočky s myší, kdy domácí za podpory větru přidali dalších devět branek. V 50. minutě Polášek hlavou zvýšil na 3:0, o dvě minuty po sólu z půlky hřiště Remeš upravil na 4:0. Ten samý hráč přidal pátou branku v 59. minutě. V 64. minutě dorázil Balaštík střelu vyraženou gólmanem na 6:0. V 68. minutě po krásném ťukecu ve vápně dal sedmou branku Baný. Čestný úspěch dali domácí v 69. minutě. V 73. minutě přímo z rohu upravil na 8:1 Polášek. V 74. a 85. minutě dalšími dvěma brankami navýšil skóre Střelec. Utkání zakončil gólem z přímého kopu v 88. minutě Tomáš David.
Nejlepší hráči: Radim Polášek - Ondřej Vávra

O. N. Ves B - Kněžpole B 0:4 (0:2)
Branky: 25., 52. Kašný R., 8. Janík V., 75. Brázdil O.
ŽK: 7. Morava T., 82. Kreisl M. - 19. Hruboš L.
Rozhodčí: Martin Strapina (8,5) - Tomáš Nosek (laik), Antonín Mazůrek (laik).
Delegát utkání: Radek Vlček.
O. N. Ves B: Štefaník R. - Zálešák R. (79. Ťok L.), Vařecha M., Štěrba J. (60. Kusák M.), Szabo M. (71. Jirásek A.), Svoboda P., Slezák Z., Nikl R., Morava T., Kreisl M., Kosík A. Trenér: Michal Kusák.
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R., Řezníček M., Palčík R., Kašný R. (84. Mazůrek A.), Kašný P. (67. Brázdil O.), Janík V., Hruboš P., Hruboš L., Haša M., Flíbor T. (80. Kašný T.). Trenér: Martin Haša.
Od prvních minut nastoupili hosté s lepším herním stylem a kombinací. Hned v 8. minutě  kopali hosté volný přímý kop z 25 metrů a Janíkova střela překvapila Štefaníka - 0:1. Ve 25. minutě hosté zvýšili své vedení na 0:2 po chytrém pasu, který se dostal na Kašného. Za zmínku stojí jedna šance domácích, ve 41. minutě Zálešák sám utekl, ale koncovka selhala. Ve druhém poločase domácí srovnali hru vypracovali si několik brankových příležitostí během pár minut, ale neměli tolik štěstí k zakončení. V 52. minutě po centru si sběhl na penaltu Kašný a střelou k tyči zvýšil na 0:3. Domácí se nemohli prosadit, i když měli šance a kopali několik rohových kopů, a tak opět udeřili hosté, kteří v 74. minutě upravili na 0:4.
Nejlepší hráči: Adam Kosík - Antonín Mazůrek