Kunovice jsou již jistým vítězem soutěže

Branky: 37., 70. Horňák L., 28. Vaňhara J. - 5. Soldán L., 8. Litoš F.
ŽK: 73. Vaňhara J., 87. Velecký J., 90. Polanský L. - 80. Lahola M., 82. Maňásek Z.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Pavel Švejnar (laik), Zdeněk Ondryáš (laik).
Bánov: Franc P. - Velecký J., Vaňhara J. (87. Bulejko P.), Suchánek P., Mahdalíček P., Mahdalíček J., Horňák L., Guryča R., Gorčík L. (60. Mahdalík J.), Gajdůšek M., Durďák V. (46. Polanský L.). Trenér: Karel Kopeček.
Babice: Hájek M. - Soldán L. (70. Maňásek Z.), Rozum D. (77. Horníček D.), Maňásek J. (35. Forro M.), Litoš M., Litoš F., Liška J., Lahola M., Körber S., Chybík R., Bičan M. Trenér: Libor Soldán.
Hosté překvapili domácí a již v 8. minutě vedli 0:2. V 5. minutě po přihrávce do pokutového území se trefil přízemní střelou Soldán - 0:1. V 8. minutě se situace opakovala jako přes kopírák, kde opět v pokutovém území domácí obránci nechali zahrát hostujícího Litoše, který lehce upravil na 0:2. Domácí snížili v 28. minutě pěknou střelou Vaňhary a vyrovnat se jim podařilo ve 37. minutě, když hlavou z malého vápna dorážel Horňák - 2:2. V 70. minutě dokonali domácí obrat, když se opět prosadil Horňák. Hosté měli v 87. minutě velmi slibnou situaci, avšak hostující Bičan nedokázal z malého vápna vsítit branku. Za stávajícího průběhu utkání si domácí vítězství zasloužili.
Nejlepší hráči: Jan Vaňhara - Filip Litoš

Boršice u Bl. - Huštěnovice 4:1 (2:1)
Branky: 20., 51. Nožička J., 28. Šimek R., 45. vlastní, 49. Kusenda P.
ŽK: 46. Puškáč L., 52. Zlámalík R. (Huštěnovice).
Rozhodčí: Tomáš Hanáček - Petr Kanyza (laik), Bohuslav Vávra (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Šimek R., Stodolák M., Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Hrbáč E., Halík M., Gál J., Bilík V., Rybníkář I. Trenér: Pavol Hýža.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka A., Vašíčka M., Umlauf M., Střítecký M., Silný F., Puškáč L. (72. Vaverka T.), Petrželka J., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Do první větší šance se dostali hosté, ale Puškáč nemířil přesně. Domácí odpověděli rychle a Nožička nastřelil brankáře. Ve 20. minutě po rychlé akci na křídle skóroval Nožička - 1:0. Ve 28. minutě po vybojovaném rohovém kopu si na centr naskočil Šimek a střelil další gól - 2:0. Poločas se dohrával v režii domácího týmu, který si však sám situaci zkomplikoval, když si dal vlastní gól. Druhý poločas začal lépe pro domácí. Ve 49. minutě vystřelil ještě za vápnem Kusenda, který zvýšil na 3:1. O tři minuty později se Nožička nabídl ve vápně a nic mu nebránilo ve skórování - 4:1. Do konce utkání se odehrál zápas na půli Huštěnovic, ale domácí nevytěžili už žádnou branku.
Nejlepší hráči: Jaroslav Nožička - Pavel Černý

Buchlovice - Tupesy 7:1 (3:1)
Branky: 7., 32. (p), 62., 64. Mikula J., 34., 60. Tomešek Z., 70. Jurča A. - 37. (p) Gejdoš J.
ŽK: 33. Maňásek M., 48. Molek S. (Tupesy).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Michal Kubíček, Zdeněk Tomešek (laik).
Buchlovice: Valeš P. - Vojtěšek A. (63. Procházka J.), Tomešek Z., Šarata R. (64. Jurča A.), Strakoš S., Mikula J., Křiva D., Kovařík P., Kotek J. (73. Šustr M.), Hlůšek P., Belant L. Trenér: Josef Surý.
Tupesy: Polášek J. - Vaculík L. (77. Gaura J.), Šmatelka J., Molek S. (84. Březina M.), Maňásek M., Madzia D., Kubíček T., Hruška J., Gejdoš J., Bureš R. (66. Mikula F.), Burda T. Trenér: Antonín Šimon.
V 7. minutě Miklík po Vojtěškově centru otevřel skóre - 1:0. Ve 32. minutě hosté zahráli ve vápně rukou a Mikula si s penaltou věděl rady - 2:0. O dvě minuty později při obléhání branky poslal do sítě odražený míč Tomášek - 3:0. V 37. minutě pro změnu hrál ve vápně rukou domácí Šarata a s  nabídnutou penaltovou šancí Gejdoš nepohrdl - 3:1. V 60. minutě Tomeček po centru Mikuly vstřeli čtvrtou domácí branku - 4:1. O dvě minuty Mikula využil chyby obrany hostí a dal na 5:1. Po vyšachování obrany v 64. minutě vynikající Jiří Mikula dal svoji čtvrtou branku v zápase. Poslední branka utkání padla v 70. minutě, střídající Adam Jurča upravil na konečných a zasloužených 7:1 pro domácí.
Nejlepší hráči: Jiří Mikula - Tomáš Kubíček

Kněžpole B - Strání B 1:0 (1:0)
Branky: 14. Flíbor T.
ŽK: 64. Kašný P., 87. Palčík R. - 81. Straňák M., 89. Málek L.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Josef Masař, Monika Blažková.
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R. (44. Mazůrek A.), Řezníček M., Palčík R., Kašný R. (67. Brázdil O.), Kašný P., Janík V., Hruboš P., Hruboš L. (82. Pastyřík R.), Haša M., Flíbor T. Trenér: Martin Haša.
Strání B: Děcký R. - Vintr P., Popelka L., Nuzík P. (85. Smetana D.), Motola J., Málek L., Janošík J., Houšť V., Bušo M., Adámek T. (75. Popelka D.), Straňák M. Trenér: Václav Popelka.
Úvod utkání lépe vyšel hostům, kteří již ve druhé minutě mohli jít do vedení, Nuzík však z blízka hlavou Hančíka nepřekonal. Hosté také útočili, ale jejich snahy zmrazil Flíbor ve 14. minutě, když z velkého vápna  obstřelil Děckého a dal jedinou branku utkání. Domácí po brance ožili a do konce poločasu byli lepším týmem. Hosté začali i druhou půli lépe, ale střelecky se prosadit nedokázali. V 85. minutě domácí Radim Palčík vystřelil, ale jeho střela šla těsně nad horní tyčí hostující branky. Domácí si výsledek takticky uhlídali a připsali si do tabulky tři cenné body.
Nejlepší hráči: Radim Palčík - René Děcký

Korytná - Pitín 1:5 (0:1)
Branky: 66. (p) Navláčil O. - 68., 69. Struhař P., 26. Kozubík J., 82. Voda M., 87. Maňas M.
ŽK: 44. Krahula L., 59. Lukáš D., 75. Bureš M. (Pitín).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Dušan Klvaňa - Josef Flasar (laik), Jaroslav Dlapa (laik).
Korytná: Matucha F. - Zetka M., Vacula J., Suchý R., Popelka P., Navláčil O., Matucha J., Málek Ma., Máčalík M.., Kadlčík K., Flasar V. Trenér: Michal Málek.
Pitín: Škovran P. - Voda M., Trllo Z., Struhař P., Salvet L., Pavlík J., Lukáš D., Krahula L. (88. Voda J.), Kozubík J. (84. Maňas M.), Kozubík A., Bureš M. Trenér: David Lukáš.
Zápas se hrál za silného větru. V první půli si hosté vytvořili tři gólové šance z čehož jednu proměnili ve 26. minutě, kdy dorážel Kozubík do prázdné brány. Druhý poločas zatlačili domácí hosty na svou půlku a vyrovnání došlo v 66. minutě z pokutového kopu Navláčila. Domácí se však dlouho neradovali, protože o dvě minuty později Struhař P. dal na 1:2 a o minutu později ještě zvýšil na 1:3. Od té doby se utkání hrálo v režii hostů, kteří po pěkných akcích přidali v 82. minutě gól na 1:4 a v 87. minutě na konečných 1:5 díky Maňasové akci. Zápas se pak dohrával v poklidném tempu bez dalších vyložených šancí.
Nejlepší hráči: Roman Suchý - Michal Voda

Kunovice - Jarošov 9:2 (4:1)
Branky: 66., 85. Polášek R., 12. Petřek V., 23. David T., 30. Remeš M., 39. Lahodný M., 58. (p) Sklenář J., 78. Hřibňák M., 87. Střelec T. - 33., 64. Kováč Petr
ŽK: 32. Baný J., 50. Remeš M., 53. Abrhám F., 71. Brim M. - 11. Kolaja L.
ČK: 50. Kolaja L. (Jarošov).
Diváci: 115.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka (8,3) - Lukáš Libosvár, Zdeněk Černý (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
Kunovice: Noha J. - Střelec T., Sklenář J., Remeš M. (76. Mareček M.), Polášek R., Petřek V., Lahodný M., David T., Brim M., Baný J. (46. Brim O.), Abrhám F. (67. Hřibňák M.). Trenér: Dušan Klvaňa.
Jarošov: Gajarský M. - Šenk P., Šácha J., Omelka M., Mikulka P., Kryštof J., Kováč Pe. (81. Hamrlík P.), Kolaja L., Kaštánek M., Kamočai L., Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Hned ve 12. minutě z přímého kopu rozvlnil síť Petřek. Ve 23. minutě poslal centr Remeš a David střelou do prázdné brány zvýšil na 2:0. Ve 30. minutě Remeš z velkého vápna přehodil Gajarského 3:0. O tři minuty později zahrál Kováč přímý kop z 22 metrů a snížil na 3:1. Na poločasové skóre 4:1 upravil Lahodný. Ve 2. poločase domácí z penalty zvýšili na 5:1. V 64. minutě založil Šenk akci z půli hřiště, přihrál míč Kováčovi a ten snížil na 5:2. V 66. minutě Polášek krásnou střelou k pravé tyči zvýšil na 6:2. V 78. minutě nastřelil tyč Střelec, po níž dorazil Hřibňák - 7:2. V 85. minutě opět Polášek zvýšil již na 8:2. Závěrečnou branku vstřelil Střelec a Kunovice mohly oslavovat postup do okresního přeboru.
Nejlepší hráči: Jakub Sklenář - Marek Kaštánek

O. N. Ves B - St. Město 1:1 (1:1)
Branky: 35. Kosík A. - 29. Šopík R.
ŽK: 32. Žajdlík J., 75. Šopík R. (St. Město).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Tomáš Nosek (laik), Jiří Stuchlík (laik).
O. N. Ves B: Štefaník R. - Štěrba J. (86. Kvapil R.), Szabo T. (63. Ťok L.), Szabo M., Slezák V., Pavlas Z., Nikl R., Kusák M., Kreisl M., Kosík A., Chrástek M. (70. Jirásek A.). Trenér: Michal Kusák.
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J., Trubačík V., Trubačík M., Trávník R. (46. Klůs J.), Šopík R., Svoboda O., Smělík M. (96. Hastík R.), Hastík O., Grebeň M., Daťko J. Trenér: Milan Višenka.
Obě mužstva nastoupila do zápasu s velkým nasazením, kdy jedna šance střídala druhou, ale bez gólového efektu. Až ve 29. minutě krásnou střelou vymetl hostující Šopík šibenici domácí brány - 0:1. I nadále se hrál dobrý fotbal se spoustou šancí, čehož využili domácí ve 35. minutě a to tečovanou střelou vyrovnával Kosík. Ve druhé půlce se hrálo podle stejných not jako v poločase prvním. Jen smůla na hostujících kopačkách nevedla ke skórování. Protože už žádná branka nepadla, musela se obě mužstva spokojit s remízou.
Nejlepší hráči: Michal Kusák - Oldřich Svoboda

Okresní soutěž 15. kolo
St. Město - Huštěnovice 4:0 (1:0)

Branky: 27. Hastík O., 59. Svoboda O., 66. Smělík M., 75. Klůs Jar.
Diváci: 83.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jiří Stuchlík (laik), Petr Kanyza (laik).
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Trubačík V., Trubačík M. (73. Hastík R.), Trávník R. (76. Sháněl R.), Šopík R. (64. Klůs Jar.), Svoboda O., Smělík M., Hastík O., Grebeň M., Daťko J. Trenér: Milan Višenka.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R. (80. Vašíčka M.), Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M. (53. Řehůřek J.), Silný F., Puškáč L. (70. Vaverka T.), Petrželka J., Malenovský P., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Ve svátečním odpoledni se na umělé trávě na Širůchu představila mužstva ze středu tabulky. První sice zahrozili hosté, ale následně domácí převzali iniciativu a ve 27. minutě se Hastíkem ujali vedení. Do konce první půle se přítomní diváci branky nedočkali, domácí hráči jim to vynahradili v poločase druhém, kdy v 59. minutě zvýšil Svoboda na 2:0. Vzápětí měli gólovou šanci i hosté, ale Silný netrefil domácí bránu. V 66. minutě přidal Smělík třetí branku domácích a v 75. minutě uzavřel střídající Klůs na konečných 4:0. I přesto, že se jednalo o derby utkání, toto proběhlo v naprostém klidu a v duchu fair play.
Nejlepší hráči: Ondřej Hastík - Rostislav Zlámalík