Kunovice opět udeřily v závěru zápasu, Havřice rozstřílely Sušice

Slovácko Sport 28 / 05 / 2015

Buchlovice - Zlechov 1:2 PK (0:0)
Bojovné a dramatické utkání nakonec rozhodly pokutové kopy. Hru obou mužstev ztěžoval silný vítr. V první půli bylo utkání vyrovnané, po přestávce už měli převahu domácí, v 60. min. po kombinaci Křivy s Mikulou stál na konci akce Tomešek - 1:0. Buchlovičtí měli i další šance k navýšení náskoku, ale to se jim nepovedlo a nakonec se jim to vymstilo, když v 75. min. z trestného kopu vyrovnal Kowalík. Na pokutové kopy byli úspěšnější hosté.

Vlčnov - Ořechov 2:0 (1:0)
Domácí kontrolovali vývoj zápasu a hosty k ničemu nepustili. Dvakrát se trefil Činčala, a to ve 29. a 49. min.

Jalubí - Prakšice 3:2 PK (0:1)
 Ze strany domácích to byl do přestávky vlažný výkon okořeněný hrubkou obrany a laciným vedením hostí. Po změně stran domácí ovládli hru a otočili průběžný stav. Hosté v 85. min. srovnali na 2:2, ale v penaltách se blýskl třemi bravurními zákroky domácí golman a bod navíc zůstal v Jalubí.
Branky: Vrábl, Klajn - Ondra, Dynka.

Havřice - Sušice 8:1 (2:0)
V souboji o šest bodů hosté zcela propadli a v zápase tahali za kratší konec. Branky: Rachůnek T. 3, Franc, Bania M., Rachůnek M., Josefík, Klusák - Šuba.

St. Město - Morkovice B 6:2 (3:1)
Oboustranně útočné a kvalitní utkání, po přestávce hosté snížili na 3:2, ale domácí v závěrečné půlhodině třemi góly definitivně zlomili odpor soupeře. Branky:  Müller 2, Doseděl 2, Smělík, Vlček - Zápařka, Vymazal.

Nedakonice - Kunovice 0:1 (0:0)

Zápasu by více slušela remíza, ale body se nakonec stěhovaly do Kunovic. Hosté po opatrném začátku neproměnili v první půli dvě šance Poláškem a Šebákem. Po přestávce se kvalita zápasu zvedla, domácí měli dobré šance Petkem a Klečkou, v závěru pak hosté byli blízko ke vstřelení branky, domácí obránci zaskakovali za již překonaného Vitáska. Vítězný gól dal v 85. min. Škrášek.

V. Otrokovice B - Koryčany 2:3 PK