Branky: 16. Maňásek J., 26. Bičan M. - 66. Smělík M.
ŽK: 59. Rozum D., 72. Körber S. - 18. Kubík L., 90. Žajdlík J.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Ondřej Píža (laik), Pavel Vlček (laik).
Babice: Hájek M. - Škrabal M., Soldán L., Rozum D., Maňásek J. (79. Brhel P.), Liška J., Koukal P., Körber S. (74. Maňásek Z.), Chmel R., Horníček E., Bičan M. (88. Němec M.). Trenér: Zdeněk Ondryáš.
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Trávník R., Svoboda O., Smělík M., Sháněl R. (70. Panáček M.), Kubík L., Hastík R., Grebeň M., Daťko J., Vaněk T. Trenér: Milan Višenka.
Domácí, důsledným napadáním hostujících hráčů, měli v utkání více šancí. První branku viděli diváci v 16. minutě, kdy po pravé straně zatáhl míč Škrabal a následnou přihrávku zužitkoval do prázdné branky Maňásek. O 10 minut později, z levé strany zatáhl míč jeden z domácích hráčů a následnou přihrávku vystihl Bičan, který střelou do prázdné branky zvýšil na 2:0. Ve 30. minutě měl šanci Liška, který obehrál dva obránce, ale Trubačík jeho snahu k zakončení znemožnil. V 57. minutě měl gól na kopačce Škrabal, ale v ideální šanci netrefil branku. V 66. minutě hosté snížili hlavičkou Smělíka po ideální přihrávce Hastíka. V 69. minutě přišla krásná střela Koukala, ale míč těsně minul šibenici. V 87. minutě zahrával Soldán přímý kop, ale míč směřující do šibenice Trubačík chytil.
Nejlepší hráči: Richard Chmel - Jiří Daťko

Bánov - Korytná 5:0 (2:0)
Branky: 31., 71. Mahdalík J., 33., 80. Horňák L., 70. Gajdůšek M.
ŽK: 27. Mahdalíček P., 71. Gajdůšek M. (Bánov).
Diváci: 90.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Pavel Šupina (laik), Josef Flasar (laik).
Bánov: Franc P. - Vaňhara J. (57. Gorčík L.), Suchánek P., Polanský T. (67. Polanský L.), Mahdalík J., Mahdalíček P. (63. Vogl K.), Mahdal L., Horňák L., Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V. Trenér: Karel Kopeček.
Korytná: Málek Mi. - Žajgla T., Medůsek M., Matucha J., Málek Ma., Maciček J. (27. Vacula J.), Janík D. (82. Persona P.), Janča J., Dědík L., Bublík I., Bartoš A. Trenér: Michal Málek.
Úvod zápasu se nesl ve znamení spousty nepřesností a to na obou stranách. Prvního gólu se diváci dočkali ve 31. minutě, když Mahdalík střelou k tyči otevřel skóre. Za dvě minuty domácí zvýšili své vedení, když se trefil Horňák. Ve druhém poločase měli domácí stálou územní převahu, kterou vyjádřili dalšími brankami. V 70. minutě zvyšoval Gajdůšek na 3:0 o chvíli později přidal Mahdalík čtvrtou branku. Gólový účet uzavřel v 80. minutě Horňák. Domácí vítězství věnovali svému dlouholetému předsedovi Stanislavu Vaculovi k jeho čtyřicátým narozeninám.
Nejlepší hráči: Jan Mahdalík - Igor Bublík

Boršice u Bl. - Buchlovice 1:1 (0:1)
Branky: 67. Nožička J. - 29. Marek B.
ŽK: 58. Nožička J., 85. Slaník J. - 12. Strakoš S., 73. Jurča A.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Josef Zámečník, Zdeněk Bílka (laik).
Boršice u Bl.: Bachan L. - Stodolák M., Polášek M., Ondra P. (78. Slaník J.), Nožička J., Němeček R., Kusenda R. (64. Tureček M.), Kusenda P., Halík M., Gál J., Bilík V. Trenér: Vladimír Bilík.
Buchlovice: Dvořák P. - Tomešek Z., Šarata R. (65. Kristýnek R.), Strakoš S., Procházka J., Mikula J., Marek B., Kovařík P., Jurča A. (81. Belant L.), Hlůšek P., Dvořák J. Trenér: Josef Surý.
První šanci měli domácí, kteří v 5. minutě mohli po střele Pavla Kusendy otevřít skóre, ale Dvořák míč vyrazil. Ani hosté se nezahanbili a svými útoky dělali problémy domácím. Ve 20. minutě se k míči dostal Bedřich Marek a krásnou střelou z 20 metrů k tyči poslal hosty do vedení. Domácí se snažili o vyrovnání, ale to se jim do konce prvního poločasu už nepovedlo. Druhý poločas začal větším tlakem domácích a po mnoha šancích se jim podařilo v 67. minutě vyrovnat, kdy se do míče opřel Jaroslav Nožička a krásnou střelou k tyči srovnal na 1:1. Po této brance se zvedl tlak domácích, ale to už nevedlo k žádné brance na obou stranách.
Nejlepší hráči: Lukáš Bachan - Jan Procházka

Huštěnovice - Kněžpole B 3:1 (0:1)

Branky: 48. (p) Umlauf M., 68. Černý P., 70. Zlámalík R. - 10. Hruboš P.
ŽK: 48. Brázdil O. (Kněžpole B).
Diváci: 65.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Petr Kanyza (laik), Václav Lapčík (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Vaverka A., Vašíčka M. (66. Vaverka T.), Umlauf M., Řehůřek J. (88. Kulhavý D.), Puškáč L. (86. Střítecký M.), Petrželka J., Malenovský P., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Kněžpole B: Brázdil O. - Varga R., Postyřík R. (75. Křen M.), Palčík R., Kozelek M., Kašný R., Kašný P. (65. Krejčiřík M.), Hruboš P., Hruboš L., Haša M., Flíbor T. Trenér: Martin Haša.
První poločas lépe sednul hostujícímu týmu. Už v 5. minutě zaváhal hostující gólman Brázdil, ale Puškáč netrefil prázdnou bránu. V 10. minutě zahrával roh Flíbort, bravúrně si na něho naběhl Petr Hruboš, který otevřel skóre - 0:1. Ve 28. minutě centroval Malenovský z pravé strany, Zlámalík tečoval míč hlavou, ale Brázdil ho vychytal. O minutku později utíkal sám na Stříteckého Varga, ale ten jeho sólo zneškodnil. Ve druhé půli hosté polevili a ve 48. minutě Brázdil fauloval jednoho z domácích. Z nařízené penalty Umlauf vyrovnal. V 68. minutě zahrával trestný kop Umlauf, Brázdil míč vyrazil pouzek k Černému, který nekompromisně zavěsil na 2:1. V 72. minutě zahrával Puškáč roh a Zlámalík hlavou rozvlinil síť - 3:1. Hosté mohli korigovat v 75. minutě, z 25 metrů střílel Palčík, ale gólmana nepřekonal.
Nejlepší hráči: Rostislav Zlámalík - Petr Hruboš

Jarošov - Strání B 2:4 (0:0)
Branky: 76. Kováč P., 85. Kamočai L. - 55., 66., 80. Janošík J., 90+2. Popelka L.
ŽK: 72. Vyorálek J., 77. Šácha J. - 38. Bušo M., 73. Motola J.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Petr Hanáček (laik), Jiří Guryča (laik).
Jarošov: Hančík F. - Vyorálek J., Vaculík M., Šácha J. (79. Jančík V.), Staroba R. (84. Kamočai L.), Malina J., Kováč P., Kolaja L., Grebeníček P. (74. Omelka M.), Dujka J., Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Strání B: Děcký R. - Zderčík R., Zderčík P., Šimek J. (57. Popelka L.), Motola J., Janošík R. (83. Smetana D.), Janošík J., Houšť V., Haloda J., Bušo M., Bruštík A. Trenér: Václav Popelka.
Hned ve 2. minutě spálili vyloženou šanci domácí, když Vyorálek sám před brankářem poslal míč těsně vedle brány. Ve 20. minutě se dostali ke slovu hosté, po centru hlavičkoval těsně nad Josef Janošík. Ve 35. minutě hosté spálili 100% šanci, po pěkné akci nacentrovaný míč Zderčík střílel těsně vedle, a tak poločas skončil 0:0. V 55. minutě,  hosté zahrávali standardní situaci, kdy centroval Šimek a Josef Janošík přehlavičkoval stopera a otevřel skóre. Za pár minut hosté zvýšili na 0:2 po pěkné akci vyšachovali domácí obranu, Janošík se uvolnil na šestnáctce a zvýšil. O 10 minut později se domácím po hrubé chybě hostující obrany podařilo snížit - 1:2. Pár minut nato hosté udeřili a Janošík dovršil hattrick a zvýšil pro hosty na 1:3. Domácím se v 85. minutě podařilo výborně vystřídat, Kamočai při prvním kontaku s míčem snížil po hrubé chybě v hostující obraně na 2:3. Na konečných 2:4 upravil střídající Popelka.
Nejlepší hráči: Jakub Vyorálek - Josef Janošík

O. N. Ves B - Kunovice 0:3 (0:2)
Branky: 32. Balaštík A., 37. (p) Remeš M., 88. Šebák O.
ŽK: 53. Svoboda P., 71. Morava T. - 66. Brim O.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Tomáš Nosek (laik), Zdeněk Černý (laik).
O. N. Ves B: Štefaník R. - Štěrba J., Szabo T., Svoboda P., Němec M. (85. Kvapil R.), Morava T., Kusák M., Kosík A., Kadaš T. (46. Hlůšek J.), Jurásek D., Hábl O. Trenér: Michal Kusák.
Kunovice: Noha J. - Střelec T. (76. Lahodný M.), Sklenář J., Remeš M. (61. Šebák O.), Mareček M., Lahodný J., David T. (80. Brim M.), Černý L., Brim O., Baný J., Balaštík A. Trenér: Dušan Klvaňa.
Na hřišti v Nové Vsi se představila mužstva z opačných pólů tabulky. Domácí se snažili bojovností eliminovat fotbalovější projev hostí. To se jim dařilo až do 32. minuty, kdy po závaru v šestnástce nakonec prostřelil obrannou hráz Balaštík - 0:1. Ve 36. minutě byl v pokutovém území faulován David a z nařízeného pokutového kopu stanovil Remeš na poločasových 0:2. Do druhé půle nastoupili domácí s podporou větru v zádech, do vyložené šance se však až na jeden pokus nedostali. Hosté hráli, to co potřebovali a v 88. minutě po individuální akci uzavřel brankvoý účet zápasu Šebák.
Nejlepší hráči: David Jurásek - Martin Mareček

Pitín - Tupesy 4:0 (1:0)
Branky: 22., 84. Krahula L., 46. Struhař P., 60. Kozubík J.
ŽK: 40. Kozubík J., 76. Voda M., 86. Trllo Z. (Pitín).
ČK: 87. Krahula L. (Pitín).
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Pavel Berčík (laik), Radomír Oslzla (laik).
Pitín: Škovran P. - Voda M., Trllo Z., Struhař P., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J. (70. Gabrhel P.), Kozubík A., Kavka P., Bureš M., Berčík P. Trenér: David Lukáš.
Tupesy: Gaura J. - Vávra P., Vávra O. (56. Vaculík L.), Nožička R. (81. Šimek O.), Mikula F. (50. Drška M.), Maňásek M., Madzia D., Kubíček T., Hruška J., Bureš R., Burda T. Trenér: Antonín Šimon.
Ve svižném úvodu utkání se snažili prosadit hosté, když ve 3. minutě střelu z dálky vychytal Škovran. O pět minut později další šance hostí, kterou ale nedokázali proměnit. Domácí se poprvé k větší šanci dostali ve 22. minutě, když po zaváhání hostující obrany se nejlépe prosadil Krahula a otevřel skóre. Hned po rozehrání druhého poločasu hosté nedokázali zpracovat rozehraný míč a Struhař se objevil sám před gólmanem, svou šanci využil a zvýšil na 2:0. V 60. minutě si na roh naběhl Kozubík a zvyšoval již na 3:0. V 84. minutě Krahula střelou z 25 metrů vymetl roh hostující branky. Závěr utkání se ještě zdramatizoval, když v 87. minutě musel jít předčasně pod sprchy Krahula za kritiku hlavního rozhodčího. Domácí zaslouženě zvítězili a 3 body zůstavají v Pitíně.
Nejlepší hráči: Petr Škovran - Tomáš Kubíček