Kunovice poprvé na kolenou

Kunovice Sport 22 / 03 / 2011

Spanilá jízda druholigových házenkářek Kunovice je u konce. Svěřenky trenérky Věry Tománkové se na Bělince nečekaně poklonily Velkému Meziříčí. Stále však kralují soutěži. Bánov-Vlčnov vyfasoval nášup na Hané.
Kunovice - V. Meziřící 25:27 (12:12)
Hráčky z Vysočiny si od začátku udržovaly nejtěsnější vedení, ale v desáté minutě Kunovjnaky čtyřbrankovou šňůrou otočily a navíc měly možnost hrát několik přesilovek. Jenže je nevyužily. V polovině druhé půle se blýskly rozhodující šňůrou hostující hráčky, které si zápas pohlídaly až do vítězného konce. Sedmičky 2/2:6/2, vyloučení 3:6, 120 diváků.
KUNOVICE: Rajnohová, M. Pavlíčková - Hrabalová 1, Dedková, Hastíková, Sklenářová 12, Beranová 3, Kosinková 1, Křeháčková 1, K. Pavlíčková 3, Gálová 3, Horáková 1.
Olomouc - Vlčnov 40:16 (20:6)
Vlčnovjanky odjížděly v roli outsidera, ale že utkání bude až tak jednoznačné, asi nečekaly. „Nevycházelo nám vůbec nic, od souhry přes obrannou činnost až po zakončení,“ nebral si servítky trenér Radmil Schneider. Hanačkám naopak nedělal problém rychlý ani postupný útok, takže už do přestávky bylo vymalováno.Ve druhé půli jednoznačná hra pokračovala a Vlčnov vypil kalich hořkosti až do dna. Sedmičky 6/3:6/5, bez vyloučení, 60 diváků.
VLČNOV: Polášková - Uherková, Solařová, Čumíčková, Rašková, Bártová 6/2, Cotaková 2/1, V. Frontová 4/2, M. Frontová 4.