Kunovice při chuti

Kunovice při chuti
Slovácko Sport 26 / 05 / 2010

Krajský mládežnický fotbal

Krajský přebor -starší a mladší dorost
Kunovice – Morkovice 3:2 (Vojtěšek, Hána, Klvaňa) a 5:0 (Lahodný, Konečný 2, Chaloupka, Schubert), 1.Valašský FC – Boršice 3:2 (Niesner, Sokol) a 2:2 (Niesner, Náplava), Dol. Němčí – Slušovice 1:8 (Hodulík M.) a 1:4 (Škařupa), Napajedla – Paseky Zlín, Brumov – Chropyně a Kelč – Val. Meziříčí nehráno pro nezpůsobilý terén
starší
1. Brumov    17    15    0    2    64:19    45
2. Slušovice    18    14    2    2    66:17    44
3. Val. Meziříčí    17    12    2    3    67:23    38
4. 1. Valašský FC    18    12    1    5    54:31    37
5. Kunovice    18    10    1    7    53:30    31
6. Chropyně    17    10    1    6    48:28    31
7. Kelč    17    10    0    7    46:34    30
8. D. Němčí    18    6    3    9    32:40    21
9. Morkovice    18    6    0    12    39:65    18
10. Boršice    18    2    2    14    24:72    8
11. Napajedla    18    2    0    16    14:92    6
12. Paseky Zlín    18    1    0    17    13:69    3

mladší
1. Slušovice    18    15    2    1    62:12    47
2. Kunovice    18    11    3    4    59:17    36
3. Brumov    17    11    2    4    45:20    35
4. Napajedla    18    11    0    7    60:27    33
5. Boršice    18    10    2    6    53:45    32
6. 1. Valašský FC    18    8    5    5    46:36    29
7. Paseky Zlín    18    9    1    8    61:46    28
8. Morkovice    18    5    4    9    40:46    19
9. Val. Meziříčí    17    5    1    11    23:50    16
10. D. Němčí    18    5    1    12    23:54    16
11. Chropyně    17    3    3    11    24:47    12
12. Kelč    17    1    0    16    12:108    3

Krajská soutěž sk. B -starší dorost
Louky – Rataje 10:1, Prakšice – Strání 0:4 nehl., Luhačovice – J. Otrokovice 4:0, Újezdec – Nedachlebice 2:0 (Důbrava, Brulík), Havřice – Hluk 2:1 (Maršálek, Josefík - Dítko), Uh. Ostroh – Bojkovice 2:5 (Šimčík, Procházka –  Holík 2, Kalina, vlastní, Kúdela), O.N.Ves – Roštění 6:0 (Zálešák M. 2, Zálešák R., Píštěk, Bouchal,Petratur)
1. O. N. Ves    22    19    2    1    92:28    59
2. Luhačovice    21    17    1    3    87:22    52
3. Roštění    21    16    1    4    76:29    49
4. Bojkovice    22    14    1    7    80:40    43
5. Louky    22    12    2    8    56:51    38
6. Havřice    22    10    6    6    44:36    36
7. Nedachlebice    22    9    4    9    62:55    31
8. J. Otrokovice    22    9    1    12    50:46    28
9. Strání    21    7    4    10    37:50    25
10. Újezdec    22    7    3    12    36:60    24
11. Prakšice    22    6    4    12    40:64    22
12. Uh. Ostroh    21    5    1    15    38:69    16
13. Hluk    21    2    1    18    34:78    7
14. Rataje    21    2    1    18    26:130    7

Krajský přebor - starší a mladší žáci  
Vel.Karlovice – V.Otrokovice 4:1 a 1:1, Chropyně – Bystřice p/H. 0:0 a 5:0, Bojkovice – Brumov 0:3 a 0:3, Kroměříž B – Slušovice 2:1 a 2:4, J.Otrokovice – Paseky Zlín 0:1 a 13:1, Kunovice – FC Vsetín 0:1 a 0:1, Val.Meziříčí – Uh. Brod 2:0 a 8:0.
starší
1. Val. Meziříčí    22    17    2    3    61:11    53
2. Kunovice    22    15    2    5    45:15    47
3. Vsetín    21    14    4    3    49:15    46
4. Kroměříž B    23    12    2    9    43:34    38
5. J. Otrokovice    22    11    2    9    56:32    35
6. Uh. Brod    22    10    5    7    40:24    35
7. V. Karlovice    21    11    0    10    39:44    33
8. Brumov    22    9    4    9    43:39    31
9. Chropyně    21    7    6    8    39:40    27
10. Paseky Zlín    22    7    0    15    21:60    21
11. V. Otrokovice    22    4    7    11    18:39    19
12. Bystřice p/H    21    4    7    10    17:38    19
13. Slušovice    22    5    1    16    16:51    16
14. Bojkovice    21    4    2    15    20:65    14

mladší
1. Vsetín    21    17    3    1    98:14    54
2. Brumov    22    17    3    2    60:12    54
3. Val. Meziříčí    22    17    2    3    100:26    53
4. Slušovice    22    16    2    4    78:23    50
5. Kunovice    22    13    1    8    70:36    40
6. Kroměříž B    23    12    4    7    67:34    40
7. J. Otrokovice    22    13    0    9    71:40    39
8. Chropyně    21    9    1    11    38:59    28
9. V. Otrokovice    22    8    3    11    65:56    27
10. Uh. Brod    22    7    2    13    57:65    23
11. Bojkovice    21    7    1    13    30:52    22
12. Paseky Zlín    22    3    0    19    20:146    9
13. V. Karlovice    21    1    1    19    25:110    4
14. Bystřice p/H    21    0    1    20    5:111    1

Krajská soutěž sk. B - starší a mladší žáci  
Üh. Ostroh – Morkovice  4:3 Flora, Stránský , Mojžíšek, Kaplan) a 4:2 (Rauš, Píštěk, Větříšek, Vyskočil), Nedakonice – Boršice 7:1 (Březina 3, Kubiš 2, Cigoš 2 – Gajarský) a 6:1 (Bartoň M. 3, Andrýsek, Juřena, Bánovský – Krsička), Hluk – Napajedla 2:0 (Abrhám, Vlk) a 1: 3 (Nguntual Van), St. Město – Dol. Němčí 1:6 (Pantlík – Mahdal 2, Habarta, Halík, Zámečník) a 1:3 (Roubínek – Daněk, Vykopal, Machalík), Kvasice – Luhačovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Strání – FC KORYNA 16:0 (Tomanec 6, Tinka 3, Pavluš 2, Mimochodek, Hřebík, Popelka, Toman, vlastní) a 2:2 (Bruštík 2). Dohrávka z minulého kola: Napajedla – St. Město 3:3 (Pecháček 2, Roubínek) a 3:6 (Pantlík 3, Šmatelka, Roubínek, Slováček).
starší
1. Strání    18    18    0    0    146:8    54
2. D. Němčí    18    16    0    2    105:20    48
3. Kvasice    17    11    1    5    67:30    34
4. St. Město    18    10    2    6    57:37    32
5. Nedakonice    18    10    1    7    72:45    31
6. Luhačovice    17    7    1    9    49:54    22
7. Hluk    18    7    1    10    41:51    22
8. Uh. Ostroh    18    6    2    10    28:57    20
9. Morkovice    18    6    1    11    42:69    19
10. Koryna    18    4    1    13    26:102    13
11. Boršice    18    3    3    12    27:76    12
12. Napajedla    18    2    1    15    17:128    7

mladší
1. Kvasice    16    13    2    1    79:10    41
2. Koryna    16    12    1    3    85:42    37
3. D. Němčí    16    10    1    5    54:36    31
4. Nedakonice    17    10    0    7    62:42    30
5. St. Město    17    9    3    5    47:36    30
6. Uh. Ostroh    17    8    1    8    39:40    25
7. Napajedla    16    7    2    7    62:57    23
8. Strání    16    6    1    9    22:34    19
9. Morkovice    16    6    0    10    31:68    18
10. Hluk    17    2    1    14    23:62    7
11. Boršice    16    1    0    15    15:92    3
Luhačovice odstoupily ze soutěže.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace