Branky: 47. (p) Marek B. - 26. Štěrba J., 29. Kusák Mi., 40. Morava T.
ŽK: 8. Morava T., 20. Kadaš T., 28. Franěk P., 75. Hýbal O., 82. Jurásek D. (O. N. Ves B).
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Zdeněk Bílka (laik), Petr Hlůšek (laik).
Buchlovice: Dvořák P. - Tomešek Z. (46. Hlůšek P.), Strakoš S., Procházka J., Mikula J., Marek B. (65. Kořínek M.), Kovařík P., Jurča A. (67. Hančík J.), Hlůšek R., Dvořák J., Belant L. Trenér: Josef Surý.
O. N. Ves B: Boček A. - Štěrba J., Slezák Z., Němec M., Morava T., Kusák Mi., Kadaš T., Jurásek D., Hábl O., Franěk P. (69. Slezák V.), Drechsel M. (65. Hýbal O.). Trenér: Michal Kusák.
Do první šance se dostali domácí, ale z vyložené pozice trefili jen tyč. Ve 20. minutě vstřelili domácí branku, ta však pro ofsajd nebyla uznána. Ve 26. minutě hostujíc Štěrba prostřelil domácího gólmana - 0:1. O tři minuty později Kusák střelou mezi nohy domácího obránce zvýšil na 0:2. Vzápětí mohl snížit Mikula, ale ve vyložené šanci selhal. Ve 40. minutě zvýšil Morava na 0:3. DO druhého poločasu domácí přeskupili síly a už v jeho úvodu byl faulován v pokutovém území Mikula a z následné penalty snížil Marek na 1:3. Tento hráč se, ale nezaviněně zranil v 65. minutě, což domácí citelně oslabilo. V 70. minutě po jednom z brejků hosté nastřelili břevno a v závěrečném náporu domácí po rohovém kopu rovněž trefili brankovou konstrukci. Hra byla vyrovnaná, ale novoveští udělili domácím lekci z produktivity.
Nejlepší hráči: Jiří Mikula - Aleš Boček

Jarošov - Babice 3:0 (1:0)
Branky: 29., 80. Kováč P., 78. Sedláček V.
ŽK: 57. Koukal P. (Babice).
Diváci: 72.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Petr Hanáček (laik), Štěpán Štrunc (laik).
Jarošov: Hančík F. - Šácha J. (86. Stojaspal M.), Staroba R., Omelka M. (63. Kolaja L.), Malina J., Kováč P., Kamočai L. (56. Sedláček V.), Janík V., Grebeníček P., Dujka J., Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Babice: Hájek M. - Soldán L., Müller T., Maňásek Z., Maňásek J. (46. Forro M.), Liška J. (78. Fusek I.), Koukal P., Körber S., Chmel R., Horníček E., Buksa R. Trenér: neuveden.
První šanci zápasu si vytvořil hostující Müller, který však dobře nazakončil. Hra byla vyrovnaná, odehrávala se převážně mezi šestnáctkami a mnoho šancí na obou stranách nebylo. Prvního gólu se diváci dočkali ve 29. minutě, kdy Staroba získal míč a přesnou přihrávkou našel Kováče, pro kterého nebyl problém otevřít skóre zápasu. Ve druhé půli byli o něco aktivnější hosté, kteří se snažili o srovnání výsledku. O osudu utkání rozhodla dvouminutovka, kdy nejprve v 78. minutě Sedláček a 80. minutě opět Kováč z podobných pozic vstřelili branky domácích. Za stavu 3:0 se pak utkání dohrávalo z povinnosti.
Nejlepší hráči: Pavel Kováč - Erik Horníček

Kněžpole B - Korytná 3:1 (0:1)
Branky: 52., 75. Varga R., 85. Kašný R. - 37. Kadlčík K.
ŽK: 76. Kašný P. (Kněžpole B).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Václav Lapčík (laik), Josef Flasar (laik).
Kněžpole B: Brázdil O. - Varga R. (88. Kašný D.), Pastyřík R. (86. Sedlák M.), Palčík R., Moštěk M., Mazůrek A. (56. Večeřa M.), Krejčiřík M., Kašný R., Kašný P., Hruboš P., Haša M. Trenér: Martin Haša.
Korytná: Málek M. (86. Máčalík Š.) - Žajgla T., Zámečník M. (82. Kalavský L.), Vacula J., Navláčil O., Medůsek M., Matucha J., Kadlčík K., Janovský L. (80. Persona P.), Janík D., Bublík I. Trenér: neuveden.
V sobotu začalo utkání okresní soutěže o trochu později, neboť hosté měli problém s dopravou a nakonec nastoupili pouze v deseti hráčích. Domácí to ukolébalo a nepředváděli zejména v 1. poločase ukázkový fotbal. Hosté po doplnění byli více než vyrovnaným soupeřem a ve 37. minutě se po rychlém brejku Kadlčíkem ujali vedení. Do druhého poločasu nastoupili domácí s větším odhodláním a zazářil zejména Varga. V 52. minutě Varga překonal vše, co mu stálo v cestě a vyrovnal na 1:1. V 75. minutě využili domácí hrubky Málka, který zbrkle vykopl volný přímý kop a Varga přidává druhou branku. V 85. minutě padla nejhezčí branka utkání, kdy po slalomu Varga obhodil i brankáře a nahrál Kašnému, pro kterého nebyl problém vstřelit branku. A tak domácí vybojovali tři body. Kladem utkání byla fair play hra obou mužstev.
Nejlepší hráči: Radek Varga - David Janík

Pitín - Huštěnovice 1:1 (0:1)
Branky: 57. Voda M. - 38. Puškáč L.
Diváci: 135.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Pavel Berčík (laik), Petr Kanyza (laik).
Pitín: Škovran P. - Voda M., Urbánek P., Trllo Z. (84. Janota R.), Struhař P., Martínek V., Lukáš D. (10. Hasoň L., 70. Maňas M.), Kozubík A., Kavka P., Bureš M., Berčík P. Trenér: Lukáš David.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Vaverka T. (84. Kryška M.), Vašíčka M., Umlauf M., Střítecký M., Silný F., Puškáč L. (82. Řehůřek J.), Petrželka J., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
V prvním poločase se hrálo od šestnáctky k šestnáctce. Ve 31. minutě Kavka střílel z dvaceti metrů, ale Střítecký jeho střelu chytil. Ve 38. minutě z levé strany centroval Silný a Puškáč dorazil do brány na 0:1. Ve 40. minutě z levé strany bravúrní dělovku vyslal Silný, ale Škovran vyrazil na rohový kop. Ve druhém poločase už přibylo více šancí a hned v 50. minutě Puškáč centroval míč Zlámalíkovi, ale jeho střela skončila nad bránou. V 57. minutě nacentroval míč Kavka a Voda srovnal stav utkání na 1:1. O tři minuty později hlavou vsítil branku Voda, ale ta nebyla uznána pro ofsajd. V 74. minutě se bravúrně uvolnil Vaverka, ale míč skončil vedle levé tyče. V 80. minutě Zlámalík přihrál Umlaufovi, ten z velkého vápna vyslal dělovku, ale Škovran jeho akci odvrátil na rohový kop. Remíza byla zasloužená a oba týmy byly spokojeny s bodem.
Nejlepší hráči: Petr Škovran - Ondřej Střítecký

St. Město - Kunovice 1:7 (1:2)

Branky: 17. Svoboda O. - 39. (p), 47., 55. Kučera M., 25. Polášek R., 51. Baný J., 64. Petřek V., 89. Remeš M.
ŽK: 22. Šopík R., 39. Daťko J. - 20. Černý L., 66. Baný J., 87. Sklenář J.
Diváci: 170.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Jiří Stuchlík (laik), Zdeněk Černý (laik).
St. Město: Kubík L. - Žajdlík J., Vlček P., Trávník R., Šopík R. (46. Panáček M.), Šobáň P., Svoboda O., Smělík M. (46. Hastík R.), Hastík O., Daťko J., Andrýsek M. (56. Abrahám R.). Trenér: Milan Višenka.
Kunovice: Noha J. - Šebák O. (46. Remeš M.), Střelec T., Sklenář J., Polášek R. (72. Brim M.), Petřek V., Lahodný M., Kučera M. (64. Mareček M.), Černý L., Baný J., Brim O. Trenér: Dušan Klvaňa.
V 17. minutě poslal do vedení domácí Svoboda krásnou střelou z 25 metrů, kdy míč před golmanem skočil a přes jeho snahu míč skončil v síti. Ve 25. minutě zahrával Polášek rohový kop a míč, i když se ho Kubík dotkl konečky prstů skončil v síti. Ve 39. minutě fauloval v pokutovém uzemí Daťko hostujícího hráče a Kučera pokutový kop s přehledem proměnil. Druhý poločas začali lépe hosté a už ve 47. minutě zvýšil Kučera střelou k tyči - 1:3. V 51. minutě vystřelil z 25 metrů Baný a míč pod tělem gólmana zapadl do branky. V 55. minutě se skóre opět měnilo, kdy Kučera zvýšil po přihrávce Střelce. V 64. minutě zahrával rohový kop Kučera přesně na hlavu Petřeka a ten s přehledem proměnil. V 89. minutě Remeš ideálním lobem přehodil gólmana Kubíka a stanovil tak konečné skóre na 1:7.
Nejlepší hráči: Pavel Vlček - Jaroslav Baný

Strání B - Bánov 2:1 (2:0)
Branky: 4. Pomajbík D., 45. Motola J. - 58. Mahdalík J.
ŽK: 50. Šimek J., 57. Zderčík R., 89. Popelka L. - 23. Gajdůšek M., 90. Polanský L.
Diváci: 230.
Rozhodčí: Václav Šumšal - Jiří Guryča (laik), Pavel Šupina (laik).
Strání B: Děcký R. - Zderčík R., Zderčík P., Šimek J. (77. Popelka L.), Motola J., Janošík R. (31. Popelka O.), Haloda J., Adámek M. (73. Vintr P.), Adámek T., Pomajbík D., Mikláš J. Trenér: Václav Popelka.
Bánov: Polanský T. - Velecký J. (82. Vystrčil A.), Vaňhara J., Suchánek P., Mahdalík J., Horňák L., Guryča R., Gorčík L. (46. Polanský L.), Gajdůšek M., Durďák V. (90. Vrábel R.), Dalajka M. Trenér: Karel Kopeček.
Domácí začali obrovským náporem, který korunovali hned ve 4. minutě vedoucí brankou, kterou vsítil Pomajbík. Domácí dále pokračovali v náporu, ze kterého nastřelili dvě břevna a hosty v prvním poločase nepustili vůbec k ničemu. Těsně před odchodem do kabin vsítil nádhernou branku Motola, který se trefil ze třiceti metrů. Druhý poločas začal naopak náporem hostů až zásluhou Mahdalíka, který se rovněž trefil ze třiceti metrů do šibenice a snížil na 2:1. Domácí nastřelili 5x brankovou konstrukci. Utkání bylo hráno před nádhernou diváckou kulisou, které se muselo lidem líbit.
Nejlepší hráči: David Pomajbík - Jan Mahdalík

Tupesy - Boršice u Bl. 4:2 (2:2)
Branky: 29., 33. Vávra Jar., 50. Bergauer M., 85. Drška M. - 5. Němeček R., 19. Nožička J.
ŽK: 88. Gál J., 90. Stodolák M. (Boršice u Bl.).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Pavel Bartoň - Jiří Vávra (laik), Zdeněk Martinák (laik).
Tupesy: Polášek J. - Vávra P., Vávra J. (54. Madzia D.), Tříska M., Molek S., Maňásek M., Kubíček T., Gejdoš M. (65. Drška M.), Gejdoš J. (83. Hruška J.), Bureš R., Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
Boršice u Bl.: Báchan L. - Tureček M., Stodolák M., Polášek M. (56. Kusenda P.), Ondra P. (70. Šimek R.), Nožička J., Němeček R., Kusenda R., Huspenina M., Halík M., Gál J. Trenér: Vladimír Bilík.
Hosté měli raketový nástup do utkání, kdy po přímém volném kopu se hlavou prosadil Němeček. Ještě hůře bylo s domácími v 19. minutě, kdy po vyšachování domácí obrany a ťukesu uvnitř pokutového uzemí se prosadil a upravil skóre na 0:2 Nožička. Domácí se z úvodního šoku otřepali a ve 29. minutě krásnou střelou ze šestnáctky pod břevno upravil na 1:2 Jaroslav Vávra. Tentýž hráč byl při chuti i ve 33. minutě, kdy po rychlém protiútoku domácích lobem obelstil hostujícího gólmana a upravil stav na 2:2. Do 2. poločasu měli raketový nástup pro změnu domácí, kdy se prosadil střelou k pravé tyči Bergauer - 3:2. Poté se hosté snažili o vyrovnání, ovšem snaha končila na zformované obraně domácích. Poslední hřebíček do rakve hostů zatloukl v 85. minutě střídající domácí hráč Drška, kdy hlavou přehodil vyběhnuvšího brankáře hostů - 4:2.
Nejlepší hráči: Tomáš Kubíček - Martin Stodolák